Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Dyskusja
Przeładuj stronę Kogo Wolicie WY?

Zobacz wyniki ankiety: ..............
Buntownicy 70 29.05%
Najemnicy 15 6.22%
Asasyni 61 25.31%
Nordmarczycy 95 39.42%
Głosujących: 241. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-11-09, 21:05   #13
Lord Bezi
Jaszczur

Lord Bezi awatar

Domyślnie

Buntownicy oczywiście. Są naprawdę w porządku. Orkowie uważają ich za niehonorowych bo nie wyjdą do otwartej walki. Walka , z góry przegrana toczona za swoją ojczyznę to powód do dumy.
RPG
Lord Bezi jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-11-09, 07:01   #14
Dark Hunter
Polna Bestia

Dark Hunter awatar

Domyślnie

Najemnicy. Przywiązałem się trochę do tych Orków z G3, lubię dla nich pracować, zdobywać szacunek. Grając tą ścieżką uświadomiłem sobie, że wcale nie są tacy źli, na jakich wyglądają. Droga Adanosa (Orków) jest najbardziej neutralnym rozwiązaniem, co przypadło mi do gustu.
RPG
Dark Hunter jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-11-09, 09:28   #15
Bezimienny23
Chrząszcz

Bezimienny23 awatar

Domyślnie

Nordmarczycy

RPG
Bezimienny23 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-11-09, 13:29   #16
Arrim
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bezimienny23 Zobacz post
Nordmarczycy
Zamiast tak spamować, mógłbyś napisać, dlaczego właśnie oni.

Wracając do tematu:

Najemnicy - Są tchórzami, którzy zamiast walczyć do ostatniej kropli krwi, wybrali orków. Toż to jest hańba, stchórzyć i dołączyć do wrogów, tylko po to, aby przetrwać. Prócz tego się podlizują orkom, aby pokazać im jak to zrobią dla nich wszystko. Dlatego najemnicy zdecydowanie nie.

Buntownicy - Tak, tak są honorowi, waleczni, bla bla bla... G.... prawda, siedzą w ciemnych norach i się trzęsą ze strachu. Nawet sami farmy nie odbiją, ani nie zabiją orkowych zwiadowców, tylko posyłają naszego bohatera, aby On to zrobił. Sami nie ruszają się z miejsca, mają swojego chłopca na posyłki, który odwala całą robotę za nich. Są to ludzie, którzy postanowili przeciwstawić się orkom, lecz nie robią nic w tym kierunku. Cały czas patrzą, czy aby jakiś ork nie jest w pobliżu. Jakby go zobaczyli, to by uciekli pod łóżko. Buntownicy również nie.

Nordmarczycy - Nie interesują ich problemy na kontynencie, mają własne sprawy do załatwienia. Co chwilę są atakowani przez orków, lecz nie chowają się pod łóżko, tylko dumnie walczą, ku zwycięstwu. Toczą walki z orkami, nie bojąc się śmierci.

Asasyni - Czczą Beliara, biorą w niewolę ludzi. Widząc złoto, są gotowi walczyć z całą armią wrogów. Są ludźmi, którzy nie mają za grosz honoru.

Koczownicy - Walczą z asasynami, mimo to, że panują całą pustynią. Lecz walczą z całych sił, nawet jeśli odgórnie widać, że nie mają szans.

Gońcy leśni - Są ludźmi, lecz nie obchodzi ich wojna. Wolą chronić przyrodę, jeśli ktoś nie proszony wejdzie na ich teren i zabije bezbronne zwierzę, to natychmiast działają.

Tak, więc wybieram Nordmarczyków. Stawiają zaciekły opór, zabijanie orków, to dla nich zabawa.
RPG
Arrim jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-11-09, 13:50   #17
Statysta
Krwiopijca

Statysta awatar

Domyślnie

Zagłosowałem na Nordmarczyków, ponieważ są honorowymi wojownikami. Zaciekle walczą z orkami, mimo że orkowie zaatakowali pierwsze właśnie ich. Nie boją się śmierci. Żyją głównie z polowań, nie bojąc się tego, żę mogą trafić przy okazjii na coś większego i groźniejszego niż jelenie i wilki. Prawie każdy z nich umie dobrze walczyć.
RPG
Statysta jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-11-09, 17:46   #18
maciejkami
Krwiopijca

Domyślnie

ja w G3 do nikogo się nie przywiązałem więc nie brałem udziału w głosowaniu, skoro walka jest tak łatwa, to szkoda czasu robić zadań nareputację lepiej od razu ich wszystkich wybić przynajmniej ja tak zrobiłem
RPG
maciejkami jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-11-09, 15:21   #19
Savier
Polna Bestia

Savier awatar

Domyślnie

Zaznaczyłem Buntowników, ale na równi lubię Nordmarczyków. A dlaczego? Bo są nastawieni na wojnę i orkowie nie dali im rady.
RPG
Savier jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-11-09, 15:24   #20
Uranus
Krwiopijca

Uranus awatar

Domyślnie

Ja wybrałem buntowników ponieważ trzymanie sztamy z orkami jakoś mi nie wygląda dobrze ... Gdyby byli Gońcy Leśni to bym wybrał ich ^^
RPG
Uranus jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-11-09, 16:24   #21
Młody Bromor
Kąsacz

Młody Bromor awatar

Domyślnie

Zaznaczyłem najemników, ponieważ to właśnie z nimi zbratałem się w Gothic 3. Mamy wspólne poglądy: lepiej być wojownikiem na służbie orków, niż niewolnikiem, albo chować się po lasach jak buntownik. Do pozostałych frakcji nic nie mam, ale najemników lubię najbardziej.

Jeszcze drobna uwaga: do sondy powinni być dodani jeszcze koczownicy, bądź co bądź to frakcja konkurująca z asasynami, jest część forumowiczów, którzy oddaliby głos na koczowników, więc powinni być umieszczenie w sondzie.

PS. wkurza mnie jedna rzecz, mianowicie: ludzie, nie piszcie że lubicie jakąś frakcję bo mają fajne zbroje (nie mówię że wszyscy ale niektórzy piszą o zbrojach)

Ostatnio edytowane przez Młody Bromor : 16-11-09 o 16:29.
RPG
Młody Bromor jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-11-09, 16:58   #22
Kaktah
Krwiopijca

Kaktah awatar

Domyślnie

Asasyni - budzą szacunek wszystkich obywateli świata gothic, nawet orkowie boją się podbić ich krainę. Używają ciekawego stylu walki (mimo, iż w gothicu jest on fatalnie dopracowany), wiedzą czego chcą i co jest im najbardziej potrzebne
RPG
Kaktah jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-11-09, 13:03   #23
Xertis
Chrząszcz

Xertis awatar

Domyślnie

Nordmarczycy

Nie boją się orków , a zabijanie orków to jedna z moich ulubionych rzeczy w gothic 3

Kto mieczem wojuje , ten od miecza ginie
RPG
Xertis jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-09, 15:39   #24
Xsant
Zębacz

Xsant awatar

Domyślnie

Ja wybrałem Najemników bo to z nimi wspólnie walczyłem o Myrtanę po raz pierwszy. Orkowie maja prawdziwy honor, czczą swoich przodków, walczą honorowo i chyba nigdy nie widziałem u nich żadnych konfliktów, nie to co u ludzi bandyci, piraci i inni zdrajcy swojego ludu. Ja uważam, że najemnicy wcale nie dołączyli do orków dla złota, po prostu mieli już dosyć tych przekrętów ludzi np. Wsadzenie Lee do koloni karnej. Z poważaniem traktuje jeszcze Nordmarczyków, którzy zawsze walczyli honorowo i trzymali się razem chcąc obronić swoją krainę.

Подземелье Белиара | Ученик Меча
RPG
Xsant jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania