Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę Czy Bezi umie chodzić inaczej?

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 10-05-09, 10:47   #1
LeafMaster510
Chrząszcz

Domyślnie Czy Bezi umie chodzić inaczej?

Witam. Jestem tutaj nowy, i mam pytanko do was. Widziałem film, w którym bezi chodził jak strażnik. Rozumiecie, np jak mag idzie wolniej to trzyma tak jakoś dziwnie ręce, jedną na drugą, niektórzy najemnicy i bandyci chodzą jak pijani, a bezi tak normalnie. Więc tutaj pojawia się pytanie:
Czy istnieje komenda, dzięki której Bezi będzie chodził jak np mag?
--
Z góry dzięki za pomoc
RPG
LeafMaster510 jest offline  
Nieprzeczytane 10-05-09, 11:47   #2
Czarny3d
Polna Bestia

Czarny3d awatar

Domyślnie

Tak istnieje też taka komenda na forum jak "szukaj" ale jak powszechnie wiadomo jest to opcja tak ukryta i skomplikowana w użytkowaniu że nie będąc wtajemniczonym nie da się jaj używać....
...A jakaż ta komenda przydatna, można się na przykład dowiedzieć ile takich tematów już było...
....A potem tylko klik i są komendy...
....No o googlach to ja już nie wspomnę gdyż używanie takich szatańskich wynalazków to ZUO i niedobro.
RPG
Czarny3d jest offline  
Nieprzeczytane 10-05-09, 12:10   #3
LeafMaster510
Chrząszcz

Domyślnie

Hmm.. Z twojej wypowiedzi wywnioskowałem, iż istnieje taka opcja (chodzi mi o tą animację) A więc poszukam...

-- EDIT

Więc, szukałem ale nie znalazłem. Może ktoś mnie tutaj "oświeci" ??

Ostatnio edytowane przez LeafMaster510 : 10-05-09 o 12:16. Powód: Zwykłe edytowanie
RPG
LeafMaster510 jest offline  
Nieprzeczytane 10-05-09, 12:18   #4
arsh

Domyślnie

http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=3987 - zmiany w pliku wyexportowanej postaci.
http://forum.gothic.phx.pl/showthrea...styl+chodzenia -zmiany bezpośrednio w trakcie gry - kodem.
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&f...&v=K5pe7nvPsfY - tu sekrety filmowe 3, też jest o zmianie stylu chodzenia, dodaniu sobie akrobatyki, zmianie kombosa od broni.
RPG

Nieprzeczytane 10-05-09, 13:12   #5
oollo
Chrząszcz

Domyślnie

będe pisał skrutami bo nie pamientam kodów ale znam pierwsze litery po kturyh pokarze sie słowo
mag:a p o humans_mage
najemnik:a p o humans_ relaxed
zmenczony:a p o humans_tired
bogacz:a p o humans_arrogance
strażnik:a p o humans_militia
szkielet-mag:a p o humans_skeleton_fly
RPG
oollo jest offline  
Nieprzeczytane 02-08-09, 18:51   #6
maniek19194
Chrząszcz

maniek19194 awatar

Domyślnie

Po pierwsze Umię a nie "umi" ;P po drugie czy jest komęda żeby chcodził po pijaku ?
RPG
maniek19194 jest offline  
Nieprzeczytane 11-08-09, 16:01   #7
Pan Beliara
Czarny Goblin

Pan Beliara awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał maniek19194 Zobacz post
czy jest komęda żeby chcodził po pijaku ?
chodzacy jak "kozak"czy pijak z 5.5 promila?tez bym sie chcial dowiedziec czy jest taka komenda bo nawet na youtube nie bylo czegos takiego.w G1 wypilem caly alkochol co mialem pod koniec gry(nigdy przedtem nie pije)i NIC.w G2 tak samo.wiec czy bedzie ktos taki uprzejmy i mi poda kod na pijaka?plis

<W7> i w wakacje, bwoawhahahahaha!
RPG
Pan Beliara jest offline  
Nieprzeczytane 11-08-09, 16:47   #8
Nekromantion
Krwiopijca

Nekromantion awatar

Domyślnie

w G2 nie ma kodu na chodzenie jak pijak . Dla upartych polecam aby zrobili moda

RPG
Nekromantion jest offline  
Nieprzeczytane 07-09-09, 08:20   #9
diris130
Chrząszcz

Domyślnie

Można spróbować z play ani poprostu na marvin klikasz t na kolesia który tak chodzi jak chcesz i wpisujesz do play ani ja sie tak bawie n.p. 4storyhelerów
daje żeby klękali wokół mnie i coś robie n.p. czaruje też z play ani fajnie to wygląda xD na youtube było o play ani
RPG
diris130 jest offline  
Nieprzeczytane 08-09-09, 12:07   #10
Czaki130
Krwiopijca

Domyślnie

Komendy na chodzenie sa dla zaawansowanych cziterow w Gothicu radze ci wpisac na you tube cos w tym stylu komendy na chodzenie w gothic ja kiedys znalem komende na chdozenie np ja pijany jak mag jak taki pakerek jak strazik miejski w G2 i G2 Nk ale zapomnialem je.
RPG
Czaki130 jest offline  
Nieprzeczytane 23-09-09, 21:38   #11
Pax z Balmory
Krwiopijca

Domyślnie

Chodzenie po pijaku nawet jeśłi miałby 5,5 promila krwi w alkoholu jest nieetyczne i szkodliwe dla chodzącego (noga może się zaplątać w szmaty i wyladować można na ortopedii) i dla chodzonego (obrażenia wewnętrzne po takim chodzeniu klasyfikują przypadek na oddział wewnętrzny). Czytam tak niektóre wypowiedzi i trudno mi powstrzymać się od żartobliwego skomentowania. Pomijając już fakt poważnych błędów ortograficznych jakich najłatwiej można uniknąć posługując się słownikiem ortograficznym poprzez poważne błedy stylistyczne jakie niektórzy próbują ukryć pod płaszczykiem "skrótów myślowych". A to chyba niestety jednak skróty myślowe ze względu na skróconą drogę pomiędzy neuronami. Przepraszam za napastliwość wypowiedzi ale szlag mnie trafia czytając niektóre nieskładne wypowiedzi pomijając ich błędy merytoryczne a skupiając się na tym czego się powinno w szkole nauczyć by być zrozumianym przez innych.
RPG
Pax z Balmory jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania