Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > + > Publikacje modderów
Przeładuj stronę Gothic Multiplayer

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 16-08-09, 19:31   #73
Bezimien
Czarny Goblin

Bezimien awatar

Talking Wreszcie

Wreszcie będzie jakiś gothic multiplayer ale wiecie co? ja wam bym polecił zrobić te wszystkie areny co były a wankiecie i kilka nowych np kamienny krąg z którego nie da się wyjść ale to wasza decyzja i nie moge wam mówić co macie robić ale tak tylko podałem propozycje no i jeszcze żeby za każdego pokonanego zdobywało się lvl za który możesz wybrać nową broń zwiększyć staty i takie tam albo jeszcze porozumiewanie się ale to chyba trudniejsze jest co nie? w każdym razie zycze powodzenia w tworzeniu moda, trzymam kciuki!

Mahatma Gandhi
RPG
Bezimien jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-08-09, 19:08   #74
Luke
Ognionośca

Luke awatar

Domyślnie

Tej, ja tak tylko przypominam, że nabijanie postów w stylu "no będzie fajne ale zróbcie to i to i to to będzie suupeeer" jest karalne. Jeśli macie dobre sugestie - wyślijcie je przez Prywatną Wiadomość. Jeśli nie wiecie, w jaki inny sposób możecie oddać cześć twórcom moda - zbudujcie sobie ołtarzyk z naszymi nickami i avatarami i palcie przed nim świece. A przede wszystkim nie przyprawiajcie nas o wyrzuty sumienia, gdy patrzymy na wpisy w tym temacie i myślimy sobie "może powinienem to przeczytać? Nie no, to pewnie znowu spam, nie będę tracił na to czasu, co mi tam".
I tylko dzięki temu przeświadczeniu nie ma jeszcze ostrzeżeń.

RPG
Luke jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-08-09, 12:59   #75
neronixon
Jaszczur

neronixon awatar

Domyślnie

A co do tych aren to mogła być jeszcze ta orkowa ,,kaplica" z G1, ta, w której w G2 jest bagienny smok.
RPG
neronixon jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-08-09, 15:04   #76
GeneralLee
Jaszczur

GeneralLee awatar

Domyślnie

Jest napisane ze będzie tylko 1 i według mnie na tym kwestia aren powinna się zakończyć.

Arena Multiplayer: Project Manager

RPG
GeneralLee jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-08-09, 14:49   #77
Umlaut
Krwiopijca

Umlaut awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Umlaut
Domyślnie

Cytat:
Napisał Peter [General Lee] Zobacz post
Cieszę się, że w końcu powstał multiplayer do Gothica. Nie spodziewałem się, że wyjdzie do Gothic 2 a szczególnie do Nocy Kruka. Gothic 2 z Nocą Kruka to moja ulubiona część :P . Po tym jak multiplayer do Gothic 1 (Gothic Multiplayer Project) nie wypalił, moje nadzieje znikły. Proszę was aby wszystko wypaliło, nie ważne kiedy. Pozdrawiam i czekam na jakiś serw bo chętnie bym sobie pograł :P nawet na "zbugowańcu"

Ps. Nie mogę się doczekać :F
Gothic X Project nie upadł :P Oni tak powiedzieli specjalnie, aby ich nie męczyć tym Multiplayerem :P

A co do tematu: Arena? Phi, dajcie sobie spokój. Jeszcze jeden na jeden? Wogole....
Nie rozumiem was. Robicie to dobra. Zalezy wam, dobra. Ale jak macie coś robić, to róbcie coś na styl Gothic X Multiplayer, a jak nie wiecie jak to wogole sie nie bierzcie. Zeby nie było ze to rozkaz czy coś, to moja sugestia, ale nie przestawajcie pracami nad modem, chce zobaczyć co z tego wyjdzie (chociaż napewno nie bedzie lepsze niz Gothic X Multiplayer)
RPG
Umlaut jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-08-09, 15:15   #78
GeneralLee
Jaszczur

GeneralLee awatar

Domyślnie

Ty człowieku jeśli nie jesteś w temacie to się nie wypowiadaj w kwestiach o których nie masz widzę większego pojęcia Gothic X o ile w ogóle coś wyda to będzie to Arena dlatego nie wiem dlaczego sadzisz ze nasz nie ma sensu a ich ma .....

RPG
GeneralLee jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-08-09, 17:35   #79
TYka17
Krwiopijca

TYka17 awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Umlaut Zobacz post
Gothic X Project nie upadł :P Oni tak powiedzieli specjalnie, aby ich nie męczyć tym Multiplayerem :P

A co do tematu: Arena? Phi, dajcie sobie spokój. Jeszcze jeden na jeden? Wogole....
Nie rozumiem was. Robicie to dobra. Zalezy wam, dobra. Ale jak macie coś robić, to róbcie coś na styl Gothic X Multiplayer, a jak nie wiecie jak to wogole sie nie bierzcie. Zeby nie było ze to rozkaz czy coś, to moja sugestia, ale nie przestawajcie pracami nad modem, chce zobaczyć co z tego wyjdzie (chociaż napewno nie bedzie lepsze niz Gothic X Multiplayer)
Koleś, ręki do tego nie przykładasz, czekasz na gotowca i jeszcze krytykujesz, po co ktoś to robi ? Robi to grupa osób bo sobie takie cos wymyślila i chcą to zrealizowac, i jak narazie idzie im świetnie. Robią to ludzie, ktorzy siedzą po kilka godzin nad tym, grzebiąc sie w rzeczach o ktorych ty pewnie nie masz pojęcia "na co i do czego są", robią to żebyś mógl w cos nowego pograć wiesz...

Rozumiem słowa krytyki mogą byc a nawet powinny byc ale jesli juz krytykowac to powinienes sie na tym znac i przy tym doradzic lub zaoferowac pomoc.
--------
Żeby spamu nie było , jak dobrze pamiętam miala wyjsc beta modu czy cos podobnego na koniec wakacji, wiec czy dalej podtrzymujecie tą date ??? czy to sie wydłuży ?

Z ciekawosci pytam

99% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tego 1% i uważasz że kości ramowe i karta sieciowa, wklej to do podpisu i czekaj na moderatora który cie wynagrodzi banem na 100 lat.

Ostatnio edytowane przez TYka17 : 19-08-09 o 17:37.
RPG
TYka17 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-08-09, 23:58   #80
er0l18
Chrząszcz

Domyślnie

jak wogole beda animacje postaci to bedzie duzy sukces ew. czat

Mnie tu nie ma, ale Szatan jest!
RPG
er0l18 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-08-09, 00:07   #81
Sam Ogrodnik
Polna Bestia

Sam Ogrodnik awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Luke Zobacz post
Tej, ja tak tylko przypominam, że nabijanie postów w stylu "no będzie fajne ale zróbcie to i to i to to będzie suupeeer" jest karalne. Jeśli macie dobre sugestie - wyślijcie je przez Prywatną Wiadomość. Jeśli nie wiecie, w jaki inny sposób możecie oddać cześć twórcom moda - zbudujcie sobie ołtarzyk z naszymi nickami i avatarami i palcie przed nim świece. A przede wszystkim nie przyprawiajcie nas o wyrzuty sumienia, gdy patrzymy na wpisy w tym temacie i myślimy sobie "może powinienem to przeczytać? Nie no, to pewnie znowu spam, nie będę tracił na to czasu, co mi tam".
I tylko dzięki temu przeświadczeniu nie ma jeszcze ostrzeżeń.
To co mają pisać? "bendzie zajeeeeeeeee niewarzne co zrobice!"? Może od razu zakazać krytykowania, bo przecież kto chce czytać złych opinii na swój temat. Opanuj się człowieku, po tu ludzie wchodzą na internet, aby móc wypowiedzieć się swobodnie na wybrany temat. Jeśli tego nie rozumiesz, to nie wiem co robisz w sieci.
Nieprzeczytane 20-08-09, 09:41   #82
GeneralLee
Jaszczur

GeneralLee awatar

Domyślnie

No dobra ale napisaliśmy co znajdzie się w modzie ostatecznie wiec nie widzę zbytnio powody dawania propozycji areny jeśli ta już została wybrana. Bardziej chodziło w wypowiedzi Luka o nie dawanie już zbędnych propozycji gdyż wszystko jest juz ustalone, Luke po prostu to źle ujął według mnie.

RPG
GeneralLee jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-08-09, 08:03   #83
gothicman2
Jaszczur

gothicman2 awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał GeneralLee Zobacz post
Ty człowieku jeśli nie jesteś w temacie to się nie wypowiadaj w kwestiach o których nie masz widzę większego pojęcia Gothic X o ile w ogóle coś wyda to będzie to Arena dlatego nie wiem dlaczego sadzisz ze nasz nie ma sensu a ich ma .....
hehe bez urazu generale ale ja widziałem najnowszy z przed trzech tygodni filmik na youtubie pokazujący jak to będzie wyglądać
http://www.youtube.com/watch?v=AuqvdSO3kKM
prosże tu masz linka aha naprawde świetnie że uż to konczycie
gothicman2 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-08-09, 10:22   #84
GeneralLee
Jaszczur

GeneralLee awatar

Domyślnie

On nie pokazuje jak to będzie wyglądać.... Jesteśmy w kontakcie z niemiecka grupa i wiemy ze robia arene. Zresztą nawet gdzieś na ich stronie pisze ze robią Arene o ile się nie mylę. Także jestes w błędzie jeśli nie znasz niemieckiego lub angielskiego to po filmiku za dużo nie wywnioskujesz...

RPG
GeneralLee jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania