Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Dyskusja
Przeładuj stronę Wasza ulubiona droga...

Zobacz wyniki ankiety: Która droge najbardziej lubisz?
Droge Innosa 144 42.60%
Droge Beliara 80 23.67%
Droge Adanosa 114 33.73%
Głosujących: 338. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-08-09, 13:08   #25
szyms
Polna Bestia

szyms awatar

Domyślnie

Ja najbardziej lubię drogę Innosa. Pierwszy raz szedłem tą drogą. Gothic jest tak zrobiony że już z początku przydziela nam jedną z dróg, przykład:
\1. Gothic 1: Pierwszy raz trafiamy do starego obozu i tam nas gra kieruje, jesteśmy zagubieni i po prostu na początku zostajemy strażnikiem w starym obozie.

2. Gothic II: Gra odrazu nakierowuje nas do miasta Khorinis gdzie możemy zostać strażnikiem, na początku nie mamy głowy aby szukać najemników czy Klasztoru dopiero później dowiadujemy się co i jak.

3. Gothic III Gra nakierowuje nas do Reddock bo jest najbliżej i odrazu zdobywamy reputacje u buntowników, a u orków trochę później

WNIOSEK: Przynajmniej ze mną tak było i widzę że ja zawsze wybierałem gildie które pierwsze się nam narzuciły tak jak w GIII pierwsi spotkani wojownicy to Buntownicy i dlatego poszedłem drogą Innosa. I na tą drogę oddałem głos.

RPG
szyms jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-08-09, 14:32   #26
Gonoas
Polna Bestia

Gonoas awatar

Domyślnie

Jak dla mnie najlepsza jest droga Beliara ponieważ:
-Słudzy beliara są potężni ale jest ich nie wiele
-Mają bardzo dobre czary
-To byli członkowie OB.
I jeszcze kilka ich tam jest.
Ale najlepsza jest droga Beliara.
Gonoas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-08-09, 17:26   #27
Skorpion*
Polna Bestia

Skorpion* awatar

Domyślnie

Cóz ja nie głosowałem bo lubię Beliara i Adanosa.
Beliara bo:Uwielbiam Assasynów,To moja pierwsza droga,jest Mroczny!
Adanosa bo:Lubię neutralność,jego ścieżka jest tajemnicza,Lubię magię wody.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-08-09, 19:58   #28
DUBBING
Czarny Goblin

DUBBING awatar

Domyślnie

Ja podążam zawsze drogą Innosa poniewaz to właśnie dzięki niemu bezi zaszedł teraz tak daleko.
RPG
DUBBING jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-08-09, 21:03   #29
bartool
Czarny Goblin

bartool awatar

Domyślnie

Najbardziej lubie droge Adanosa, najmniej zabijania jest
RPG
bartool jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-08-09, 11:38   #30
Biały Wojownik
Kąsacz

Biały Wojownik awatar

Domyślnie

Moim zdaniem Ścieżka Adanosa kończy się najciekawiej i tak powinno wyglądać zakończenie sagi Gothic. Zostawanie królem czy władcą świata jest dla mnie zbyt "płytkie" jak na tak klimatyczną serię. Bezimienny odchodzi z Xardasem do innego wymiaru a więc i Boska cząstka Innosa jak i Boska cząstka Beliara znikają ze świata . Następuje pokój. Tak powinna się kończyć historia Bezimiennego Bohatera Amen ...
Nieprzeczytane 07-08-09, 19:57   #31
ShadowV
Chrząszcz

ShadowV awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do ShadowV
Domyślnie

Teraz gram stroną Adanosa , ale wcześniej przeszedłem Gothica 3 stoną Innosa i to właśnie on przypadł mi do gustu , ale nie wiedzieć czemu grając po stronie Innosa zabiłem Króla Robhara może dla tego że po zabiciu Króla myślałem że ja nim zostanę, ale na to poczekamy do Gothica 4

Głos na Innosa
RPG
ShadowV jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-08-09, 13:57   #32
Młody Bromor
Kąsacz

Młody Bromor awatar

Domyślnie

Ja przeszedłem Gothica 3 jeden raz. Wybrałem drogę Adanosa. Dlaczego? Można sprawić, że wszyscy są zadowoleni (no prawie), jest to droga neutralna, a taką właśnie w części gier wybieram.
Do DUBBING: napisałeś, że dzięki Innosowi Bezio tak daleko zaszedł, po części masz rację, lecz gdyby nie Xardas, Bezio nadal siedziałby pod barierą ( choć w sumie co wszyscy mają do życia w kolonii, jak nie jest się w najniższej klasie społecznej, to życie tam jest przyjemne )

Ostatnio edytowane przez Młody Bromor : 15-09-10 o 19:16.
RPG
Młody Bromor jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-08-09, 18:41   #33
Kot Salem
Chrząszcz

Domyślnie

Ja się wahałem pomiędzy Innosem a Adanosem. Przez poprzednie Gothic'i byłem wiernym sługom Innosa, ale w 3 części zacząłem mieć wątpliwości. Chyba wiem co przez te wszystkie lata dręczyło Xardasa.

No ba tak jak w mojej sygnaturce - jeśli zwycięży Beliar - to będzie 1000 lat tyranii. Świat nie będzie się posuwał do przodu, raczej spowalniał w rozwoju, będzie miejscem mrocznym i ciężkim do życia. Ale jeśli wygra Innos to też nie będzie tak dobrze. Jeśli na świecie będzie za dużo dobra to ono się "marnuje" - ludzie go niedocenianą, stają się hedonistyczni, niezdolni do stawiania czoła przeciwnościom losu - a to droga do powolnego upadku. Dlatego po 1000 lat skończy się panowanie Innosa. Drugim aspektem zbyt wielkiej ilości dobra i sukcesu to popadanie w dumę i samozachwyt - co w najtragiczniejszym wypadku może mieć skutki takie jak samo destrukcja (patrz przykład Netherilu z świata Forgotten Realms czy w pewnym sensie Jarkendaru).
Za to Adanos utrzyma świat w równowadze. Obaj jego bracia będą ze sobą nadal konkurować, ale żaden z nich nie będzie w stanie zniszczyć świata przez swoje zaślepienie żądzą zwycięstwa nad drugim. Względna stabilizacja, taka z niewielkimi wychyleniami wahadła, zapewni miejsce na postęp i dobrobyt, ale na takim poziomie, abyśmy nie zapomnieli o jego wartości.
"Albo gorzej, gdy przeważy dobro: nieskończone światy niekończącego się spokoju, bez cierpienia, które buduje siłę, bólu, co rodzi odwagę, strachu wykształcającego przebiegłość, wieloświat odległych żądz i delikatnych pragnień, gdzie nic się nie ryzykuje, ponieważ nic się nie traci, gdzie żaden gniew nie zżera, żadna miłość nie płonie, a życie nie jest warte życia."-Strony Bóly Troy Denning
To zrozumiał Xardas, dlatego nawróciłem się na Adanosa...

Ostatnio edytowane przez Kot Salem : 14-08-09 o 12:47.
RPG
Kot Salem jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-08-09, 20:07   #34
Nekromantion
Krwiopijca

Nekromantion awatar

Domyślnie

ja tam wole drogę innosa... moze dlatego że w g1 i w g2 tez bylem po stronie innosa

RPG
Nekromantion jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-08-09, 20:54   #35
Vitt
Krwiopijca

Vitt awatar

Domyślnie

Oczywiście że droga Innosa! Mam taki sam powód, jak Nekromantion. Dlatego że w 1 i 2 części, byłem po stronie Boga Ognia, nie?
RPG
Vitt jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-08-09, 11:15   #36
Xardas97
Chrząszcz

Domyślnie ...

Według mnie jeśli podążamy drogą Innosa lub Beliara to się nie trzyma całości... Jeśli (w drodze Beliara lub Innosa) zabijemy Xardasa, to w zmierzchu bogów jak możemy być z nim w tych nieznanych krainach? Ale wracając do tematu. Ja zrobiłem tak że na początku byłem buntownikiem, a gdy spotkałem Xardasa przerzuciłem się na jego stronę. W końcu to on pokazał Bezimiennemu kim na prawdę jest, i ile może zdołać.
RPG
Xardas97 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania