Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Dyskusja
Przeładuj stronę Skąd chcielibyście być ?

Zobacz wyniki ankiety: Skąd chciał(a) byś być ?
Z Myrtany. 172 31.22%
Z Nordmaru. 143 25.95%
Z Varantu. 150 27.22%
Z Wysp Południowych. 49 8.89%
Z Północy. 19 3.45%
Nie wiem. 18 3.27%
Głosujących: 551. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-08-08, 11:30   #25
Cyrkluś
Polna Bestia

Cyrkluś awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Cyrkluś
Domyślnie

Zgadzam się z Vaaxem. Asasyński kupiec ma gorzej niż Nordmarczycy. W Myrtanie napadają buntownicy, a w Varancie koczownicy. Pomyślcie jeszcze raz... W każdej chwili można tam stracić majątek. A koczownicy też nie mają łatwego życia. A w Nordmarze też jest biznes - możesz zostać kowalem, to też interesik niezły.
Cyrkluś jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-08-08, 11:50   #26
McSłoniu

Post Myrthana

Ja tam chciałbym być z Myrthany. Jest tam ciepło, ale nie za gorąco. Bywają czasem deszcze. Rzeki, jeziora, lasy, góry. Miasta są łądne ( jak by je odbudować) zależy jeszcze kiedy bo jak w czasie wojny to wolałbym być z Nordmaru.
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-08-08, 10:43   #27
Burratos
Jaszczur

Burratos awatar

Wyślij wiadomość przez MSN do Burratos Wyślij wiadomość przez Skype™ do Burratos
Domyślnie

Cytat:
Napisał McSłoniu Zobacz post
Ja tam chciałbym być z Myrthany.
Ja również jak poprzednikowi najbardziej podoba mi sie Myrthana. Super wyglądające miasta pośrud zielonych lasów, tak jak Geldern, pięknie połorzone misto na góże tak jak Faring, miasto przy pięknym jeziorze tak jak Silden, podziemna osada tak jak w Redoock. Sam chciałbym zamieszkać w Faring.

RPG
Burratos jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-08-08, 11:06   #28
Ulv

Domyślnie

Nordmar. Klimat mi najbardziej odpowiada. Kiedy jest za goraco, czasami nie można nic z tym zrobić a kiedy jest zimno mozesz owijać się w dodatkowe warstwy, aż w końcu bedzie Ci ciepło
Poza tym w Nordmarze panuje niesamowity klimat, śnieg trzeszczy pod butami, coś niesamowitego...
Fantastyczne chaty ozdobione pamiątkami klanowymi, przywiązanie do tradycji.
Klimat i jeszcze raz klimat. Chciałbym pochodzić (i najlepiej mieszkać tam cały czas) z Nordmaru.
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-08-08, 19:42   #29
Kushina
Polna Bestia

Kushina awatar

Domyślnie

Jak dla mnie odpowiedź "Z gór" i "Z Nordmaru" oznacza jedno i to samo :P
Zaznaczyłam opcję że chciałabym być z Wysp Południowych, ponieważ stosunkowo niewiele o nich wiadomo, a uważam że mieszkanie na archipelagu wysp jest lepsze niż na kontynencie ^^ No i tam jest najlepsze bagienne ziele z tego co mi się wydaje, plus fakt że możliwe iż je kiedyś wprowadzą w dodatku lub przyszłej części
RPG
Kushina jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-08-08, 20:40   #30
Dialog
Polna Bestia

Dialog awatar

Domyślnie

Varant.

Stosunkowo proste życie, bez zbędnych zmartwień. Podoba mi się stosunek do życia tamtejszych ludzi.

+ bagienne ziele :]

Ostatnio edytowane przez Dialog : 23-08-08 o 20:43.
RPG
Dialog jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 24-08-08, 00:31   #31
Xavery
Chrząszcz

Xavery awatar

Domyślnie

A ja mam takie pytanie: Niby Varant należał do królestwa, to czemu niby w Ishtar mieszkał sobie Zuben i rządził Varantem? Troche tego nie rozumiem...
RPG
Xavery jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-08-08, 19:01   #32
adam90

Domyślnie

Jeżeli miałbym wybierać, to chciałbym być/mieszkać w Myrtanie. Szczególnie upodobałem sobie Faring i Gothę, bo uwielbiam wszelkiego rodzaju zamki/twierdze. Raczej nie wybrałbym Silden czy Cape Dun, ponieważ jest tam dla mnie zbyt "małomiejsko" (jakkolwiek to brzmi ) Mógłbym także zamieszkać w niejakiej Monterze Klimat Myrtany byłby dla mnie odpowiedni, poza tym "wszędzie blisko", być może łatwo uzyskać audiencje u króla
Ewentualnie mógłbym zamieszkać w Varrancie, bo lubię ciepły klimat, jednak tam wszędzie jest daleko - tam zamieszkałbym w Mora Sul.
Nordmar odpada ze względu na zimny klimat i stosunkowe wyludnienie, poza tym bardzo łatwo tam się zgubić, albo znaleźć sie w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie...

Zaznaczam Myrtanę - chyba najtrafniejszy wybór, sądząc po klimacie i zaludnieniu

Cytat:
Napisał Xavery Zobacz post
A ja mam takie pytanie: Niby Varant należał do królestwa, to czemu niby w Ishtar mieszkał sobie Zuben i rządził Varantem? Troche tego nie rozumiem...
Skoro władza ludzi upadła, to w Varancie przejęli ją Asasyni - wydaje mi się, że Varant uniezależnił się (przynajmniej po części) od Myrtany po wojnie ludzi z orkami.

Ostatnio edytowane przez adam90 : 25-08-08 o 19:04.
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-08-08, 19:39   #33
kazzam
Chrząszcz

Domyślnie

ja z tej l listy wybrałem wyspy południowe gdyż krainy te poprostu mnie ciekawią.choć i Myrtaną nie pogradze...

najchętniej to chciałbym pochodzić z wysp a mieszkać w khorinis jakiś sentyment mam do górniczej doliny i histori tamtych budynków( dla nierozumujących. obuz na bagnie,świątynia śniącego,zamek,pradawny klasztor,cmentarzysko orków,kopalnie itp.), dawnych lódów(np.budowniczowie z jarkendaru, mnisi posiadający moce przemiany w zwierzęta choc wole ich nazywać druidami) czy samych orków ich wiary,ich kultóry czy mocy(czary jak np.orkowa teleportacja,kule ognia z broni,wezwanie demona do świata bo byle jaki mag tego nie zrobi).

sry za ortografie :/

a dla ciekawych w G1 mozna znależć na ścianach różnych budowli pismo runiczne jak w G2 np. w piramidzie. tłumacze te teksty(pismo runiczne z nam dość dobrze) wiec jeśli ktoś ma jakis zajebisty tłumacz języka niemieckiego to poprosze o niego bo z niemca jestem słaby a ciekawi mnie co tam napisano...
RPG
kazzam jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-08-08, 12:00   #34
Xardas130
Czarny Goblin

Xardas130 awatar

Skąd: kolonia karna,ale ostatnio znalazłem lokum na irdorath
Domyślnie

Ja też chciałbym być z Nordmaru, lepsze to niż usługi plugawym zielonoskórym. A jak ktoś chce usługiwać tio niech usługuje
Xardas130 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-08-08, 14:20   #35
Nordmarczyk
Czarny Goblin

Nordmarczyk awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Nordmarczyk
Domyślnie

Nie sugerujcie się moim loginem :P wybrałem Varant.
Ciepło, fajny klimat (architektura, ludzie) w ogóle ten charakter. Ehhh i te niewolnice ^^ jest tam po prostu wyjePiście. To tyle na ten temat.

BTW:
Cytat:
Napisał Ulv
śnieg trzeszczy pod butami, coś niesamowitego...
faktycznie bardzo niespotykane zjawisko

DisturbeD
Przybysz||Syn Ajacieda

Ostatnio edytowane przez Nordmarczyk : 26-08-08 o 16:45.
RPG
Nordmarczyk jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-08-08, 14:59   #36
Diego Gonzales
Chrząszcz

Diego Gonzales awatar

Domyślnie

hymm ja wybrałem Myrtane gdyż tam jest klimat umiarkowany dużo ciekawych osób i miejsc .Jest tam ciekawa architektóra mojim zdaniem Myrtana jest najbardziej interesująca tyle na ten temat :P
RPG
Diego Gonzales jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania