Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Mroczne Tajemnice
Przeładuj stronę dubbing do Mrocznych Tajemnic tuż tuż

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 13-01-08, 09:09   #1
xeroloth

Exclamation dubbing do Mrocznych Tajemnic tuż tuż

"Prace nad nagrywaniem dialogów do modyfikacji "Mroczne Tajemnice" zostały zakończone. Pozostaje nam czekać, aż modderzy połączą wszystko w jedną spójną całość i opublikują nową wersję modu."

Materiał znaleziony na stronie gothic.gram.pl

No właśnie.... Co o tym myślicie? Kiedy mogą wyjść te dialogi?? Pewne jest jedno: Czas oczekiwania jest już niedługi....
RPG

Nieprzeczytane 13-01-08, 09:19   #2
Kel'Thuzad
Ten kulturalny.

Kel'Thuzad awatar

Domyślnie

Jak dotąd grałem tylko chwilę w MT, bo zrażał mnie właśnie brak dialogów mówionych. Jak tylko dubbing będzie dostępny - zagram.

Żeby tylko stał na przyzwoitym poziomie.
Kel'Thuzad jest offline  
Nieprzeczytane 13-01-08, 10:19   #3
Mr. C
hivemind content aggregator

Mr. C awatar

Domyślnie

W Diccurica też nie grałeś, bo nie było dubbingu (a w zasadzie tylko niemiecki)? :P Anyways...

Łoch, czyli jednak coś się przez te ostatnie miesiące działo? Bo myślałem już, że prace postępują w takim tempie, jak tłumaczenie na angielski...

Uuu, faktycznie. Patrząc na listę nagrań widać, że ukończono już nagrywanie głosów dla jakichś 99% postaci.
Cytat:
Napisał Dział dubbingu MT na forum Modders, 30 grudnia 2007
Czyli...2 npc zostały?
Trochę się boję jakości tego dubbingu, ale mimo wszystko z chęcią zobaczyłbym, jak sobie z tym poradzili ludzie z Poziomkaz.
RPG
Mr. C jest offline  
Nieprzeczytane 17-01-08, 09:48   #4
AddoN
Tunak Pierwszy

AddoN awatar

Domyślnie

Wszyscy czekamy z niecierpliwością na tę premierę. Szkoda jedynie, że moddersi wypieli się na GS, ignorując największą platformę z której modyfikacja mogłaby być pobrana. Mam nadzieję, że tym razem i GS otrzyma autoryzację na publikację owego dodatku.

Co do samej modyfikacji – MT faktycznie odpychają ze względu na brak fonii. W Diccurica dało się grać z niemieckim udźwiękowieniem jeszcze, jednak te luki jakie są w spolszczonej wersji MT działają niezachęcająco.

Życzę powodzenia w postprodukcji i czekam z niecierpliwością.
RPG
AddoN jest offline  
Nieprzeczytane 17-01-08, 15:43   #5
xeroloth

Domyślnie

No z tym, że "MT odpychają ze względu na brak fonii" to się muszę faktycznie z tobą zgodzić. Pamiętam jak pierwszy raz zainstalowałem MT i zobaczyłem, że nie ma głosu w dialogach, niemal natychmiast je odinstalowałem. Potem jednak się przemogłem i jak już się "wgrałem" w nową fabułę, to aż tak mi to nie przeszkadzało. A więc jeszcze raz powodzenia dla grupy the PoziomkaZ przy tworzeniu dubbingu.
RPG

Nieprzeczytane 21-01-08, 18:18   #6
bartek1030
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do bartek1030
Domyślnie

News 21.01.08
Dziś zostały nagrane wszystkie kwestie z MT, pozostaje jeszcze złożenie wszystkiego do kupy oraz betatesty

Minął miesiac od poprzedniej unformacji o dublingu do MT czyli myślę że już naprawdę niedługo będzie się można spodziewać premiery
Nieprzeczytane 21-01-08, 18:46   #7
xeroloth

Domyślnie

No ciekawe ile jeszcze im to zajmie... Taka ilość dialogów to kupa pracy a więc myślę, że najwcześniej w połowie lutego a najpóźniej w połowie marca. Tak czy inaczej trzymamy kciuki i oby dubbing wył dobrej jakości
RPG

Nieprzeczytane 21-01-08, 22:11   #8
szczepek
Demon

szczepek awatar

Domyślnie

A mam takie pytanie - gdy jeszcze czytywałem forum The Modders to wyczytałem, że głos Bezimiennemu w MT podkłada ten ów Pan, który podkładał głos Bezimiennemu w samym Gothicu. To prawda?
RPG
szczepek jest offline  
Nieprzeczytane 21-01-08, 23:04   #9
xeroloth

Domyślnie

Tego niestety nie wiem. Ale poszperam po forach, poszukam - jak znajdę to dam znać w tym temacie. Ale było by fajnie gdyby panu bez podkładał ten sam człowiek. Tak nawiasem mówiąc: Zna ktoś nazwisko ów pana, który podkładał głos bezimiennemu bohaterowi??
RPG

Nieprzeczytane 21-01-08, 23:15   #10
Ertix
Nosferatu

Ertix awatar

Domyślnie

Jacek Mikołajczak albo Piotr Bąk, ale stawiam raczej na tego pierwszego I szczerze wątpie aby on podkładał głos na prośbę twórców tego moda, możliwe że to po prostu plotka która ma zachęcić do ściągania dubbingu.

† Legenda Pojedynków Świętego Przymierza †
RPG
Ertix jest offline  
Nieprzeczytane 26-01-08, 22:55   #11
zdunek89
Polna Bestia

zdunek89 awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ertix Zobacz post
Jacek Mikołajczak albo Piotr Bąk, ale stawiam raczej na tego pierwszego I szczerze wątpie aby on podkładał głos na prośbę twórców tego moda, możliwe że to po prostu plotka która ma zachęcić do ściągania dubbingu.
no plotka, o której pierwszy raz słyszę i na pewno nie została wypuszczona przez twórców moda

a druga sprawa że wieści na TG zostały napisane o jakiś miesiąc za wcześnie, chyba wczoraj zostały nagrane wszystkie dialogi, jeszcze kilka musi pewna osoba wysłać do koordynatora i dopiero wtedy zacznie się składanie
RPG
zdunek89 jest offline  
Nieprzeczytane 27-01-08, 19:01   #12
xeroloth

Domyślnie

Skoro to ploty to po co TG wbija głupoty ludziom? Nie mogli poczekać tego miesiąca dłużej i wtedy publikować?
RPG

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania