Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Dyskusja
Przeładuj stronę Co sądzicie o gońcach leśnych?

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 20-08-08, 17:53   #25
Javier7
Polna Bestia

Javier7 awatar

Domyślnie

Wielki respekt dla tych istot (Gońców Leśnych), nie tylko za to, że są świetnymi wojownikami i myśliwymi (bo to każdy wie), ale także za ich sposób życia. Mimo, że jest ich tak niewiele, to i tak dali by rade nie jednej grupce buntowników, czy orkom. Jednak tego nie robią, żyją w zgodzie z naturą, nie robiąc przy tym nikomu krzywdy, mimo że mają wielka moc i właśnie za to ich cenie.
Nieprzeczytane 20-08-08, 18:06   #26
Vaax
Polna Bestia

Vaax awatar

Domyślnie

Ja ich nie lubię. Rozumiem, że są świetnymi wojownikami, ale jakoś nie korzystają z tego. Mają taką siłę, ale nic nie robią, nie starają się walczyć z okupantem. Służą przecież Adanosowi, czyli powinni zmniejszyć siłę Beliara. A oni wcale nie próbują pomóc buntownikom. Ich jedynym konkretnym działaniem było zabicie wieśniaków, którzy nic nie zawinili. Mimo to doceniam jednak ich siłę, oraz mądrość druidów. Są nieco tajemniczy i dodają na pewno grze kilka ciekawych wątków. Ale gdyby ich zabrakło nie płakałbym za nimi.

|Syn Wallesa|Bratanek Wulfa i efki|
RPG
Vaax jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-08-08, 18:23   #27
Kushina
Polna Bestia

Kushina awatar

Domyślnie

A ja nawet lubię Gońców Leśnych, to są ludzie podobni do Buntowników którzy nie poddali się tyranii orków, od Buntowników różni ich wiara i sposoby postępowania. Kierowani przez druidów, skupili się chyba za bardzo na nich obronie, zaś sami druidzi w większości przecież nienawidzą walki, dlatego też żyją na odludziu z dala od obozów buntowników czy też miast. Jeden z druidów w Myrthanie tylko się wkurzył że farmerzy nie stawiali oporu, więc ich najechali, innym przykładem jest Shakyor Lew w Varrancie który chce upadku asasynów. Patrząc ogółem na świat gry raczej mało do niego wnoszą, a sama uważam że warto ich zabijać dla tych run które posiadają ^^
RPG
Kushina jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-08-08, 21:06   #28
Lexon
Polna Bestia

Lexon awatar

Domyślnie

O Gońcach Leśnych mam dobre zdanie.Są mili,mają fajne szaty,no i umiejętności zamiany w zwierzęta.Nie mieszają się do wojny ludiz orkami,starają się wieść spokojne życie zdala od wojny.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-08-08, 08:16   #29
kaczor080
Krwiopijca

kaczor080 awatar

Unhappy

Kushina ale nie trzeba od razu zabijać druidów dla ich run wiekszość run druidów da się zdobyć rozwiązując zadania.A co do gońców lsńych podoba mi isę ich styl życia.:
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-08-08, 09:54   #30
xeroloth

Domyślnie

Również mam do nich dobry stosunek. Szkoda, że jest tak mało ich obozów. Gońcy to ludzie lasu, nic nikomu nie zawinili, chcą się zemścić na orkach za to, że ci wybili ich pobratymców. Posiadają bardzo fajnie wykonane zbroje, które w lesie doskonale zlewają się z otoczeniem. Dodatkowo druidzi znają bardzo fajne czary, np przemian w różne zwierzęta. Nie ma wśród nich żadnych czarnych charakterów, co również wychodzi na plus dla tej organizacji. Ogółem jest to bardzo fajna gildia, tylko jak mówię: szkoda, że jest ich tak mało...
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-08-08, 19:20   #31
lolek24
Chrząszcz

lolek24 awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Nordmarczyk Zobacz post
Ja bym wolał żeby było ich więcej. No, ale Druidzi dysponują potężną magią, i dlatego tych postaci jest tak niewiele. Do tego Gońcy Leśni są świetnie wyposażeni no, i szybko za byle jakie zadanie dostaje się reputację która nie jest taka mała np. za pogadanie z Arakosem po pokonaniu patrolu Orków.
Z magiom druidów się zgadzam ale gońcy świetnie wyposarzeni ?!!!!!!!
mają cienkie miecze i łuki a zbroje nadają się na początek gry tylko że na początkó nie morzna ich kópić
i po co ma być ich więcej ???????????????

Ostatnio edytowane przez lolek24 : 29-08-08 o 19:22.
RPG
lolek24 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-08-08, 20:30   #32
flymen123
Polna Bestia

flymen123 awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do flymen123
Domyślnie

Ja jestem do Gońców Leśnych i Druidów neutralnie nastawiony. Z jednej strony są doskonałymi wojownikami i posługują się potężną magią, są miłymi ludźmi i sługami Adanosa. Trzeba też przyznać, że zbroje mają bardzo ładne. Z drugiej strony nie robią kompletnie nic aby pomóc buntownikom i obalić władzę orków, a przecież skoro są sługami Adanosa to powinni to robić. Mało tego zabili jeszcze niewinnych farmerów! Podsumowując średnio ich lubię.

Nie ma umiejętności złych i dobrych. To zależy tylko od tego jak się ich używa

Ostatnio edytowane przez flymen123 : 29-08-08 o 21:22.
RPG
flymen123 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-08-08, 21:12   #33
YoGGeR
Krwiopijca

YoGGeR awatar

Domyślnie

Mają drogie łuki (5550sztuk złota) i chociażby tylko dlatego można ich tępić : na samym początku wybić bandę Arkosa oczywiście po uprzednim zrobieniu zadań dla nich i ma się sporo kasy , której z początku zawsze brakuje.
RPG
YoGGeR jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-08-08, 21:23   #34
Cyrkluś
Polna Bestia

Cyrkluś awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Cyrkluś
Domyślnie

Lubię tych Gońców, głównie dlatego że są sługami Adanosa. Ich bronie wcale nie są takie złe, a łuki całkiem dobre. Zbroje takie sobie, ale przynajmniej fajnie wyglądają. A Druidzi są trochę nie tego, "a to moje dzieci, Gońcy Leśni". To mnie po prostu zbiło z nóg. Szkoda, że jest ich tak mało, wielka szkoda. Z pewnością to wina orków, którzy niszczyli ich wsie. I jeszcze coś - ich magia to kamienie, nie runy, i przecież sami wiecie że Xardas zniszczył magię runiczną. Ogólnie bardzo ich lubię. Ich magia jest całkiem dobra.
Cyrkluś jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-08-08, 10:43   #35
Marcuos
Czarny Goblin

Marcuos awatar

Domyślnie

Według mnie są w porzadku, nie mam do nich nic. Ale z tego co wiem, znają sie troche na alchemii.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-08-08, 09:47   #36
Ksardax
Czarny Goblin

Ksardax awatar

Domyślnie

Tacy ludzie lasu. Gońcy w Gothicu to frakcja frakcja słaba, może jedynym ich plusem jest to, że są zręczni i dobrzy na dystans. Już znacznie silniejsi są druidzi i ich magia. Ogólnie są ciekawi, żyją w zgodzie z naturą, z dala od miast.
RPG
Ksardax jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania