Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Dyskusja
Przeładuj stronę Co sądzicie o gońcach leśnych?

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 26-03-08, 13:30   #13
szczygie&
Krwiopijca

Domyślnie

Są dwie fajne rzeczy w druidach. 1. Dużo expa za ich wyeliminowanie 2. Kamienie przemieniania się w zwierzęta. Tak jak powiedział wojteks86 nie jest to ciekawa frakcja bo nic nie wnosi nowego do gry. Całkowicie sie z nim zgadza.
PS Nie zastanawiało was to, czy druidzi z G3 nie zbudowali przypadkiem klasztoru w Górniczej Dolinie(tam gdzie jest kamnień ogniskujący)?
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-03-08, 15:56   #14
Torn

Domyślnie

Według mnie gońcy leśni i druidzi są spoko gdyż szanują i kochają przyrodę, a ja też ją szanuje. Prowadzą wojnie z orkami których nie lubie. Gońcy leśni to wspaniali myśliwi poruszają się bezszelestnie wśród lasu. Druidzi, może nie są tak potężni jak normalni magowie, ale mają kamienie dzięki którymi przemieniają się w zwierzęta, a to mi się w nich najbardziej podoba. Druidzi są bardzo inteligentni wiedzą że bezimienny jest wybrańcem i podejmującym decyzje.
Co do tego zamku to myśle, że to prawda. Przecież Gorn mówił, że w środku fortecy są mnisi którzy przemienili się w zwierzęta, a druidzi też przemieniają się.

Ostatnio edytowane przez Torn : 26-03-08 o 16:00.
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-03-08, 06:41   #15
dark rider

dark rider awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Trzynasty Paladyn Zobacz post
Zresztą nie mieliby interesu aby się wyłaniać z ukryć,a wszyscy ,,partyzanci,, takowe mieli
(...)
Zyja sobie spokojnie zdala od cywilizacji i służy to dobrze im i innym
Może sprostujemy.
Żyli sobie spokojnie niedaleko Montery. Pomagali ludziom, wiedli spokojne życie. Aż tu nagle przyszli orkowie i zniszczyli ich osade. Druidzi są ludem Adanosa. Strażnikami równowagi. Czyli logicznie myśląc, pomagają buntownikom, choć tego nie widać. Walczą z orkami i mają cele ku temu.

Cytat:
Napisał szczygie& Zobacz post
PS Nie zastanawiało was to, czy druidzi z G3 nie zbudowali przypadkiem klasztoru w Górniczej Dolinie?
Cytat:
Napisał Torn Zobacz post
Co do tego zamku to myśle, że to prawda. Przecież Gorn mówił, że w środku fortecy są mnisi którzy przemienili się w zwierzęta, a druidzi też przemieniają się.
A no właśnie, przecież w klasztorzy żyli mnisi. A okres między tym, jak usłyszeliśmy o klasztorze, który już długi czas stał pusty, a tym jak zobaczylismy druidów był dość spory. Sądzę, że ten klasztor to pozostałoś odrębnej grupy mnichów, którzy może i byli podobni do Druidów. Ale oni korzystali ze zwojów, bo żadnej runy, ani kamienia tam nie znajdziemy.
RPG
dark rider jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-04-08, 22:37   #16
Nathan
Krwiopijca

Nathan awatar

Domyślnie

Gońcy Leśni to wolni ludzie-nie jacyś tam buntownicy(niewolnicy króla i Innosa).
Mądrze mówią i świetnie walczą.

I tylko to pie*****nie druida Torna o naturze i bestiach Beliara mnie wkurzyło.Zwłaszcza że o ,,bestiach Beliara'' dwaj inni druidzi w Krainach Centralnych wyrażali się inaczej.I nie byli tacy radykalni co do natury.
A Torn bardziej mi do buntowników pasuje.
RPG
Nathan jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-08, 08:16   #17
Goliat6
Chrząszcz

Domyślnie

ja ich lubie. Goncy to lud Adanosa. Piszecie że nie było o nich mowa?? A ja wam powiem że jest! W GI jest klasztor mnichów, który został zamkniety przed stworzeniem bariery. Mnisi Ci specjalizowali sie w przemianie w zwierzęta. Gdy miała powstac bariera postanowili że wyruszą na kontynent. Tam pewnie nauczali swojego fachu i tak powstali Gońcy. Morduja wieśniaków bo wieśniacy pracuja dla orków...
RPG
Goliat6 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-08, 09:31   #18
dark rider

dark rider awatar

Domyślnie

Wiesz samo to, że ci mnisi byli jakoś powiązani z druidami bo specjalizowali się w przemianie w zwierzęta to troche za mało. Ja Ci teraz napisze kilka moich argumentów dla których podważałbym twoją tezę:
- klasztor stoi pusty dłużej niż pięć lat,
- nie znajdujemy w nim żadnych wyraźnych śladów, którymi można byłoby ich związać z druidami, prócz kilku zwojów przemiany,
- druidzi nic nam nie mówią o GD, tylko o tym jak mieli swoją osadę, którą zniszczyli orkowie,
- jak mieliby sie dostać na kontynent,
Wg mnie druidzi a mnisi to dwie odrębne grupy o podobnych specjalizacjach przemiany tylko jednej już nie ma.
RPG
dark rider jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-05-08, 13:22   #19
Rysiq
Chrząszcz

Domyślnie

Jeśli chodzi o gońców to jest to bardzo ciekawa grupa, niestety jest ich troche za mało.
Osobiście po przejściu gry na wszystkie sposoby znalazlem 5 druidów i zdobyłem ich kamienie, ale wkurza mnie fakt iż po wpisaniu kodów (raczej rzadko ich używam) pokazuje mi się jeszcze jeden kamień ( przemiana w topielca) którego bez kodów nie mogłem zdobyć ponieważ nie znalazłem jego posiadacza

Wracając do temetu w G3 Gońcy leśni są raczej traktowani bardziej pobocznie, a szkoda...
RPG
Rysiq jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-05-08, 19:20   #20
Kruk7
Polna Bestia

Kruk7 awatar

Domyślnie

Całkiem mi się podobają. Siedzą sobie w lesie nikomu nie zawadzając. Mają swój urok. Co prawda nie zdołałem dojść do szczytu ich "uznania" i znalazłem tylko 3 druidów ale uważam, że warto powykonywać dla nich trochę zadań w G3. Są to zadania typu 'idź i ubij' albo 'zyskaj poparcie', za które dostajemy całkiem całkiem doświadczenia.

Chciałem podkreślić wypowiedz Risiq'a
Gońcy Leśni (niestety) są traktowani pobocznie i (choć fabuła jest nieliniowa) zadania dla nich raczej nie wiążą się z głównym wątkiem. Są bardziej traktowani jako 'wspomagające easter-eggi'.
Kruk7 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-06-08, 13:04   #21
elvisiak
Chrząszcz

Domyślnie

Śmierdzi mi tutu elfami które zawsze mnie irytowały, nieważne w jakieś grze czy filmie (taki niemęskie towarzystwo:/)
Ale lubie tych gońców w G3, bo jak wyrżniesz w pień ich obozowisko i posprzedajesz rzeczy to całkiem sporo $$$ sie uzbiera.
RPG
elvisiak jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-06-08, 21:14   #22
Burratos
Jaszczur

Burratos awatar

Wyślij wiadomość przez MSN do Burratos Wyślij wiadomość przez Skype™ do Burratos
Domyślnie

Mi oni przypominają bajkowe małe elfy ganiające po całym lesie aby nazbierać troche ziół. Czasami coś poczarują, ale i tak nie wiadaomo po co. Są słabi, nie umią walczyć nawet magią. Moim zdaniem wszystkie zwierzęta powinny im ulegać (raz widziałem że jeden z nich walczył z dzikiem).

RPG
Burratos jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-08-08, 11:24   #23
Calzedo
Potentat Stringów

Calzedo awatar

Domyślnie

Lud podpadnięty, zdominowany przez najeźdzców (orków) nie chcą sie podporządkować tyranii dlatego walczą kryjąc się po lasach, doborowo posługując sie łukami, w barwach natury, Wojownicy Leśni są wspierani potężnymi Drudami, mającymi zdolności zmiany w dane zwierze. Chcą wolności każdego żywego stworzenia. Walczą z imieniem Adanosa na ustach.

Zostawiając tu kawał życia.
RPG
Calzedo jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-08-08, 12:34   #24
McSłoniu

Domyślnie

Są dobrymi łucznikami, gdyby walczyli w wojnie razem z paladynami mogli by wiele zdziałać. Uzywano by ich do np. zasadzek a druidzi leczyliby paladynów. Mogli by dzielić wiedze z magami Ognia.Szkoda że ich jest tak mało... jest szata, łuk gońca a fajnie by

A kiedyś mieli wioskę na drodze z Cape Dun do Montery ale orkowie ją zniszczili, z jedym z Gońców Leśnych atakujemy na na patrol który orkowie zostawili aby ich obserwował. Dziwne czemu nie zrobii tego wcześniej, jest ich około 15 a tych orków 3 albo 4. A Shakyor Lew tez jest druidem ale pustynnym

EDIT: Post łączony - Kasen

Ostatnio edytowane przez Kasen : 20-08-08 o 10:19.
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania