Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Dyskusja
Przeładuj stronę Co sądzicie o gońcach leśnych?

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 22-12-07, 11:44   #1
goniec_leśny
Chrząszcz

Domyślnie Co sądzicie o gońcach leśnych?

No właśnie, według mnie są jedną z najciekawszych frakcji, mają fajne szaty,miecze łuki gonca leśnego i druidów. Ale według mnie Piranie troche za mało uwagi poświeciły tejże grupie-są tylko trzy obozy-chyba więcej jak dotąd nie spotkałem i można rozmawiać tylko z druidami. Fajnie by było jakby gonców było wiecej , żeby mieli własne miasta i obozowiska w lesie. A co wy o nich sądzicie? co chcielibyście im dodać lub ująć?

ps-spotkałem tylko 4 druidów torna,porgana,bogira i runaka i jednego gonca z imieniem araksosa strażnika driuda porgana, jeśli wiecie gdzie jest ich więcej to napiszcie tutaj gdzie są i gdzie mają jeszcze jakieś obozy? Z góry dzięki
RPG
goniec_leśny jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-12-07, 12:09   #2
Sturmovik
Wilhelm Strasse

Sturmovik awatar

Domyślnie

W moim mmniemaniu Gońcy Leśni to bardzo dobrzy wojownicy. Pozostanie niezauważonym to ich specjalność. Skoro boją się ich nawet tak silne istoty, jakimi są orkowie, a pamiętajmy, że nie żywią nigdy nieuzasadnionego strachu, coś w tych leśnych ludziach musi być. Druidzi są potężnymi magicznymi osobowościami, którzy mogą niezauważenie wtopić się w gromadę zwierząt i z łatwością zbiec każdemu przeciwnikowi, a ich magia opiera się na naturze. Uważam, że mogłaby być to jedna z potężniejszych gildii, gdyby nie to, że jest tak nieliczna ...
Nieprzeczytane 22-12-07, 12:38   #3
Wixu
Mr. Jones

Wixu awatar

Domyślnie

No właśnie, są nieliczni. A może właśnie z tego powodu, że żeby nauczyć się ich fachu, mocy i poświęcić całe życie naturze, jest bardzo trudno, toteż mało kto podejmuje się takiego żywota. Albo dlatego, że jest to elitarne grono i nie każdy, nawet jeśl iby bardzo chciał, może się tam znaleźć.
RPG
Wixu jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-12-07, 23:09   #4
dark rider

dark rider awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał goniec_leśny Zobacz post
co chcielibyście im dodać lub ująć?
Chciałbym zobaczyć tą osade/miasto/wieś, którą zniszczyli orkowie koło Montery w latach jej świetności. Szkoda, że w świecie gothica nie ma miasta lub osady, która należałaby do nich.
No ale właśnie to jest ich natura. Są związani z naturą i mieszkają w ukryciu. Strażnicy równowagi, szkoda tylko że nie pomagaja biernie buntownikom w jej przywróceniu.
RPG
dark rider jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-02-08, 13:11   #5
Nordmarczyk
Czarny Goblin

Nordmarczyk awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Nordmarczyk
Domyślnie

Ja bym wolał żeby było ich więcej. No, ale Druidzi dysponują potężną magią, i dlatego tych postaci jest tak niewiele. Do tego Gońcy Leśni są świetnie wyposażeni no, i szybko za byle jakie zadanie dostaje się reputację która nie jest taka mała np. za pogadanie z Arakosem po pokonaniu patrolu Orków.

DisturbeD
Przybysz||Syn Ajacieda

RPG
Nordmarczyk jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-02-08, 14:02   #6
Vardenfell
Chrząszcz

Domyślnie

Owszem wspaniali wojownicy, myśliwi, magowie ale ja nie podzielam tak przychylnego stanowiska co do tej marnej frakcji .Oczywiście nie chodzi mi tu o samą postać jaką reprezentują gońcy ale o sam fakt ich istnienia w świecie Gothica. Dodanie tej formacji uważam bynajmniej moim zdaniem wyszło grze na szkodę. He ... szkoda że elfów nie zrobili to już i tak przelałoby szalę niedostyu pozostawioną po tej grze .O takim ludzie jak gońcy leśni nie było nawet wzmianki w poprzednich częściach ale cóż musieli coś dodoać i dodali .Szczerze to nie wiem skąd bierze sie we mnie tak krytyczny stosunek do nich >?? Może z negatywynch emocji jakie spowodowała na mnie ta gra ??? Ale trzeba skończyć z tymi przypuszczeniami i podsumować .Na ich korzyść wpływa ich postawa (dzielnie walczą z okraki najeźdzcami którzy ich ucisneli i ograbili )ciekawy wygląd (bardzo estetyczna, dopasowana do ich statutu szata, fajne łuki i adekwatna do postawy broń ).Jeżeli chodzi o minusy to w moim przypadku jest tylko jeden wpływający na to iż nie pałam do nich sympatią a mianowicie sam fakt ich istnienia -porażka,ale oczywiście każdy ma inne zdanie na ten temat
RPG
Vardenfell jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-02-08, 15:22   #7
LeComte
Czarny Goblin

LeComte awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do LeComte
Cool

Są wspaniałymi wojownikami, magami, łowcami... Bardzo mi się podoba, że nie ma w Gothicu żadnej wioski/osady, która by do nich należała - to ukazuje jak bardzo są związanie z naturą, i jak bardzo się jej poświęcają. I naprawdę chcą równowagi. Torn chciał zdobyć Geldern, Shakyor - Lago...

Gońców Leśnych

Pozdro dla Podziemia, Królestwa i Klasztoru!
RPG
LeComte jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-02-08, 10:58   #8
GOLD Dragon
Jaszczur

GOLD Dragon awatar

Domyślnie

Według mnie gońcy leśny to fajna gildia. Silni wojownicy żyjący w zgodzie z naturą. Żyją by chronić Druidów, ich mistrzów. Jest ich niewielu, ale ilu może się chować w niebezpiecznych lasach? Są skupieni przy Druidach, a i ich jest mało. Żyją spokojnie, nie są nastawieni wojowniczo do innych ras. Czczą Adanosa, równowagę i naturę. To dobra gildia .

|Oficer Straży Miejskiej Królestwa Innosa|
|Były Wicemistrz Pojedynków ŚP||"Coś się kończy, coś się zaczyna"|
RPG
GOLD Dragon jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-02-08, 11:26   #9
marak9
Polna Bestia

marak9 awatar

Domyślnie

Według mnie gońcy leśni to twardzi wojownicy(nawet orków się nie boją).Nie wiem czy się ze mno zgodzicie,ale dobrze że piranha wymyśliła tych gońców, dało to kilka fajnych misji.Mam nadzieje że w gothic4 gońcy będo,dobrze by było jak było by więcej podobnych gildi
RPG
marak9 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-02-08, 11:42   #10
Trzynasty Paladyn
Chrząszcz

Trzynasty Paladyn awatar

Domyślnie

Ja ich chwalić nie będe- wojownikami dobrymi może i są ale napewno nie tak dobrymi jak większość nordmarczyków,asasynów a nawet buntowników,magia natury napewno nie jest tak potężna jak Innosa. Autorom pewnie chodziło o to aby Gońcy Leśni zbytnio się nie ujawniali-taka była ich natura. Zresztą nie mieliby interesu aby się wyłaniać z ukryć,a wszyscy ,,partyzanci,, takowe mieli np. buntownicy odbijanie miast i walka z orkami,koczownicy ataki na asasynów,orkowie w nordmarze ataki na nordmardczyków a gońcy leśni kogo mieliby atakowac?? Zyja sobie spokojnie zdala od cywilizacji i służy to dobrze im i innym
RPG
Trzynasty Paladyn jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-02-08, 12:34   #11
wojteks86
Krwiopijca

wojteks86 awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do wojteks86 Wyślij wiadomość przez MSN do wojteks86
Domyślnie

ja tam za nimi nie przepadam, niby zaden z nimi problem bo dobrzy ludzie, oddali sie w sluzbe naturze ale tez nic ciekawego do gry nie wnosza wiec nie bardzo sie nimi interesuje. w ogole nie wiem czy jakis patch to naprawia ale ich mozna zabijac po kolei i zaden z kumpli im nie pomoze :/
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-03-08, 13:15   #12
Mattweu
Polna Bestia

Mattweu awatar

Domyślnie

Druidzi jako magowie są z góry słabi... ponieważ w odróżnieniu od innych przedstawicieli magii nie mają nad sobą boga, no chyba że pod Adanosa się podczepiają co go gońców leśnych to całkiem ciekawa gildia, dobrzy myśliwi i wojownicy, ale czy powinien ten wątek być bardziej rozbudowany to nie wiem, ponieważ nie reprezentują żadnego z królestw tak jak choćby Paladyni czy Assasyni
RPG
Mattweu jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania