Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Gothic Site > Vortal
Przeładuj stronę Nowa oprawa graficzna vortalu

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 22-10-07, 15:01   #25
Corvus
Pan Porządek

Corvus awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał AddoN Zobacz post
Mysle ze nie bedzie z tym problemu

Mam takie pytanie do ludzi, ktorzy maja w swoim posiadaniu artbooka z G3.
Czy grafika ze strony 21 bardziejby wam odpowiadala na top?
Odpiszę jak przejrze artbooka.

A odnośnie grafiki. Hm.. Faktycznie mam wrażenie jakby sie do końca nie ładowała - mówie o GS. Ramki dla newsów nie sa jednolite. Ramka na szerokość treści jest ciemniejsza niz jej wykonczenia. (chyba wiecie o czym mówie?)
Tez mam wrażenie że zastosowanie na GS loga czysto z G3 nie jest trafione. Nowość ok, ale powinna traktować gothic ogólnie, a nie jej konkretna część. Tak jak jest byłoby dobrze tylko na krótki okres czasu - przed albo zaraz po wydaniu trzeciego Gothica.
NIe mam zastrzeżeń co do jakiejs pikselozy czy niewyraxnej grafiki.
Nieprzeczytane 22-10-07, 15:20   #26
pomurnik
Chrząszcz

Domyślnie

Addon dobrze ci radze napisz do PB o materiały prasowe, dostaniesz co chcesz w jakości do druku, tylko musisz to odpowiednio uzasadnić, najlepiej skontaktuj się przez forum PB bezpośrednio z Kai Rosenkranzem (KaiRo), bardzo sympatyczny człowiek na pewno pomoże w dobrej sprawie.
RPG
pomurnik jest offline  
Nieprzeczytane 25-10-07, 11:33   #27
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Skoro ma nie być problemu z wyrażniejszym odróżnianiem tematów a nowymi postami od pozostałych, to dlaczego jeszcze nie ma zmiany?

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 25-10-07, 15:38   #28
Saphir
Zębacz

Saphir awatar

Domyślnie

Ta literka "G" z tuningiem to połączone "G" i "S"? Jeśli tak, S pisze się odwrotnie :P
A skin ładny jest, podobają mi się odcienie. Jedyny jego mankament to brak większego 'uwyraźnienia' tematów z nowymi postami (bo ten odrobinę jaśniejszy kolor od zwykłego po prostu z tłem się zlewa) oraz działów.
Reszta okej, gratulacje AddoN
Nieprzeczytane 27-10-07, 10:16   #29
SerSon

SerSon awatar

Domyślnie

A mi się nowa oprawa nie podoba. To G i S są jakieś krzywe, ciężko się odróżnia co jest co, jest trochę za ciemne i na dodatek po tej zmianie jakoś wolniej mi się ładuje wszystko co ma związek z tym forum. To mi przypomina G2 i G3. Załóżmy, że poprzednie forum to było G2. Może i oprawa graficzna vortalu nie stała na najwyższym poziomie, natomiast wszystko ładnie działało i chodziło, nie było problemu z rozpoznaniem co jest co. A to nowe jest jak G3. Oprawa na wysokim poziomie cała reszta - na średnim. Mimo wszystko i tak gratuluje wszystkim, którzy to robili, bo wiem ile to wymaga pracy i poświęcenie. Nie przejmujcie się moją krytyką - ja zawsze na początku tak wszystko oceniam.

Klasztor - Pielgrzym

RPG
SerSon jest offline  
Nieprzeczytane 29-10-07, 22:58   #30
Seziel

Domyślnie

Ten skin jest beznadziejny. Jedyne co mi się w nim na dobrą sprawę podoba to grafika na górze. I to tylko kiedy zasłonie sobie to krzywe logo rodem z Gimpa... Jak to ktoś wyżej słusznie zauważył - "S" pisze się w drugą stronę. Myślę, że estetyczniej będzie, kiedy to coś zostanie zastąpione przez zwykły napis Gothic Site Forum. Nie będę się wgłębiał w szczegóły, bo wątpię, żeby to sprawiło, że Addon z ochotą zabierze się za poprawianie swojego "dzieła". Widać taką miał wizję i nic na to nie poradzę. Nigdy nie przepadałem za jego stylem, dlatego cieszyłem się, że Advocate zawsze zostawiał osobom z podobnymi odczuciami coś w alternatywie. Teraz niestety jedyną alternatywą jest skin domyślny, bo Light graficznie prezentuje się podobnie... Stąd moja prośba, żebyście dali nam coś innego.

I żeby nie było niedomówień... Nie krytykuję tutaj samego AddoN'a. Doceniam to, ile pracy i czasu poświęcił na wykonanie tego skina. Niestety - są różne gusta. Nic nie poradzę, że nie mogę na niego patrzeć

BTW patrzcie i się uczcie... http://www.elderscrolls.phx.pl/forum/index.php?act=idx
RPG

Nieprzeczytane 30-10-07, 10:59   #31
Kaseven
Zębacz

Kaseven awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Kaseven
Domyślnie

Cytat:
Napisał Seziel Zobacz post
O nie, tylko nie to xD
O ile stary ciemny skin AW uważałam za naprawdę świetny i stawiałam za wzór, o tyle ten nowy jasny jest mdły aż do bólu. Już nawet nasz GS Light, choć do ideału mu daleko, jest IMO o niebo lepszy.

Co do nowego GS Dark: ogólnie nie jest zły, choć nie jestem zwolenniczką kolorystyki utrzymanej w brązach, a logo trochę za bardzo kolorystycznie odstaje od reszty. Jednak szybko przyzwyczaiłam się do tego, a to duży plus.

Mimo to wciąż żal mi tego Grey+, który był wręcz idealny. Szkoda skina, oj szkoda...

100% MROK (koncentrat made in China)
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa

RPG
Kaseven jest offline  
Nieprzeczytane 30-10-07, 22:38   #32
Russel
Persona non grata

Russel awatar

Domyślnie

Zauważyłem to już dawno. vB nie nadaje się do zrobienia fajnego stylu. Ten skrypt forum od początku mi sie nie podobał. Co do nowej skórki to nie używam jej, bo po pierwsze nie podoba mi w ogóle i po drugie forum na niej działa koszmarnie i radzę coś z tym zrobić, bo liczba użytkowników drastycznie spada pewnie przez to. Co do stylu proponuje jakieś ciemniejsze klimaty i zwężenie forum. Wygląda to wtedy estetyczniej i z boku można dodać jakieś ciekawe elementy, z którymi też nie należy przesadzać. A i jeszcze coś co mnie najbardziej gryzie w tym skinie. Logo to koszmar. Może i oryginalne ale jest takie monotonne i nużące.
Russel jest offline  
Nieprzeczytane 06-12-07, 16:45   #33
Drone
Stara Gwardia

Drone awatar

Domyślnie

Daje rade Pozdro dla całej starej ekipy, elo ^^
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania