Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Dyskusja
Przeładuj stronę Ulubiony npc

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-10-07, 19:48   #1
Profesor Bezio
Chrząszcz

Profesor Bezio awatar

Domyślnie Ulubiony npc

Chce zalozyc temat o tym jakiego npc lubicie z gothica 3. Wybor jest duzy bo npc jest pelno. Moj ulubiony npc to chyba Renwik z Geldern bo ma amnezje i sie z niego nasmialem . Piszcie swoich ulubinych npc.
RPG
Profesor Bezio jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-10-07, 22:35   #2
GOLD Dragon
Jaszczur

GOLD Dragon awatar

Domyślnie

Każdy npc ma coś szczególnego (no dobra nie każdy ale większość ). Xardas jak zwykle tajemniczy, ale mnie osobiście spodobał się Milten bo nas wychwala i uważa za wybrańce Bogów(słodzi chłopak ile wlezie ).
Asasyni są trochę przemądrzali, Normandczycy są bardzo odważni (takie mam wrażenie nie wiem czemu ), ale orkowy humor jest spoko "Latarnia twego intelektu nie świeci zbyt jasno - a po co ci światło w dzień . Nie umiem wymienic ulubionego npc bo wielu z nich jest "jedynymi w swoim rodzaju".

|Oficer Straży Miejskiej Królestwa Innosa|
|Były Wicemistrz Pojedynków ŚP||"Coś się kończy, coś się zaczyna"|
RPG
GOLD Dragon jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-10-07, 23:26   #3
Yzerman
Czarny Szermierz

Yzerman awatar

Domyślnie

Lubię Morta, fajna postać . Oprowadza po Nordmarze. Nawet go ze sobą specjalnie nie zabieram , żeby nie zginął. Drugi to mag ognia z Klasztoru- Pyran.
Za to , że fajnie zaczyna z nami rozmowę:

- Nie jesteś wybrańcem , nie wygłupiaj się,
- Ależ ja jestem wybrańcem.
- Niemożliwe.

Jakoś tak

Paladyn ze światyni w Vengardzie- zapomniałem Imienia.
Paladyn z pustyni , ten od pełzaczy.

Asasyn z Ishtar - Emet.
Jest jeszcze wiele ciekawych postaci.

Trzech muszkieterów z Faring : Gnara, Mojoka i ...

" Ive said that I will strike down Void; This is still foretold by fate... shall it be here?...

This place is as good as any to wield my sword "Altaria Falling Again
Didn't expect them? So... They must be a miracle ...

Ostatnio edytowane przez Yzerman : 04-12-07 o 00:26.
RPG
Yzerman jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-10-07, 16:31   #4
Sturmovik
Wilhelm Strasse

Sturmovik awatar

Domyślnie

Mnie rozbrajał Renwik z Geldern.Zawsze lubiałem także szamana orków ze świątyni w Trelis,taki dostojny i jako jeden z niewielu odniósł się życzliwie do naszego bohatera,ba,nawet mu podziękował za pomoc!Tak samo Thorus,szorstki i podejrzliwy,ale patrzał przychylnym okiem na Bezimiennego i nie wycinał mu numerów,nawet kiedy służył Krukowi cieszył się z nami ze zwycięstwa.

Ostatnio edytowane przez Sturmovik : 22-10-07 o 01:49.
RPG
Sturmovik jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-10-07, 13:03   #5
Karrok
Krwiopijca

Karrok awatar

Domyślnie

Witam

Najfajniejszym NPC w G3 jest chyba Angar...Mistrz na arenie, towarzysz przygody.
Choć muszę przyznać, że zbiedzili go trochę w porównaniu do GI.
Tam był najleprzym wojownikiem w całej Górniczej Dolinie (oprócz Gomeza), wiedział nawet jak w sposób magiczny uśpić przeciwnika i dzierżył wspaniały miecz - Czerwony Wiatr...
Do tego był szefem elitarnej grupy zwanej Strażą Świątynną.... Ale co się będę tu rozpisywał i tak wszyscy grali w GI.

Na drugim miejscu jest Thorus chyba po części również z sentymentu.
W G3 jest taki... nijaki. Tak naprawdę jest jedynym najemnikiem w Trelis (jeśli nie liczyć tego Paladyna) i nie wyróżnia się niczym od zwykłych, elitarnych najemników z innych miast.
Ehh... W G1 to był boss Straży...

Na trzecim z kolei jest ten buntownik od krów i "Niech żyje Okara!"

Pozdrawiam
RPG
Karrok jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-10-07, 02:53   #6
aliens Vuko
Polna Bestia

aliens Vuko awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do aliens Vuko
Domyślnie

Ulubiony - hmm... myśle że jest nim Diego! W końcu to on jako pierwszy podaje nam w Gothicu pomocną dłoń. Towarzyszy nam w trudnych wyprawach i zawsze pomaga(może niedosłownie) gdy tego potrzebujemy. Dzieki niemu stajemy sie ważną cześcią w swiecie Gothic.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-10-07, 01:19   #7
PalBezi
Krwiopijca

Domyślnie

1.Diego Stary ale jary choć jak uważam wszyskich kumpli zepsuli w G3
Idzie tylko z nami po jakieś skóry i bye eh... a w G1 i G2 wierny przyjaciel...

2.Gorn napakowany koleś , dawny kumpel ale jak zwykle w G3 zepsuty Jakby nie mogli zorbić misji "dawne znajomości" że np. wszyscy sie spotykaja i se gadaja itp.

3. Hmm... Rozwalił mnie koleś z "Niech żyje Okara", nigdy nie lubiłem Xardasa no ale w G2 jakoś przeszedł ( w G3 do niego nie doszedłem), hmm... no nie wiem może Milten Tak nasz drogi Miltenek

4 A ja nadal nie moge wyrobić z tego czmu Magowie Wody tak nas Przyjacielko (jako tako) przyjmują w G3, przecierz w G1 popsuliśmy im plan itp. W G2 NK mieli jakieś pretensje a tu ? ZERO !

To tyle

A i zdołował mnie wygląd naszych znajomych Milten ma twarz jak Ace Ventura przynajmniej mi go przypomina
RPG
PalBezi jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-11-07, 10:20   #8
Mistrz Nordmaru
Polna Bestia

Mistrz Nordmaru awatar

Domyślnie

ja uwielbiam lee, nie dość że głos ma dobry to jeszcze siedzi w tej super zbroi nordmarczyka, i żeby tego było mało to jak atakóje rhobara II to wszyscy się tylko patrzą a my dostajemy respe u orków ale zabiera nam teleport i musimy po niego łazić w te i spowrotem...

http://pl.youtube.com/watch?v=8yAQlX...eature=related

100 post napisałem 19.15:28
RPG
Mistrz Nordmaru jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-03-08, 19:12   #9
kanarek
Chrząszcz

kanarek awatar

Domyślnie

Moich "ulubionych" NPC jest 3

Pierwszy z nich to Angar - mistrz areny a pozatym zawsze we wczesniejszych czesciach byl dla mnie wzorem W Gothicu I opisany jako "twardy ale sprawiedliwy"

Kolejny to Lee co prawda knuł spisek ale jako ze w poprzednich czesciach gralem najemnikami i czulem sie do niego przywiazany to i W GIII zrobil na mnie wrazenie

Ostatni z nich to Renwik(alchemik) jak juz kilka osob wyzej wspomnialo jest przezabawny Moj pierwszy komentarz po rozmowie z nim byl taki - "stary ty idz do lekarza"

No i to tyle
Pozdro :***
Nieprzeczytane 03-03-08, 21:02   #10
Quetz
Krwiopijca

Domyślnie

Cytat:
Napisał PalBezi Zobacz post
4 A ja nadal nie moge wyrobić z tego czmu Magowie Wody tak nas Przyjacielko (jako tako) przyjmują w G3, przecierz w G1 popsuliśmy im plan itp. W G2 NK mieli jakieś pretensje a tu ? ZERO !
W końcu wiedzą już, że to od nas zależy przyszłość, chociaż jak wykonasz quest z Al-Shedim to Saturas Cię ochrzani, że otworzenie świątyni spowodowało niezły bałagan i teraz on musi to posprzątać.

Wracając do tematu:

1. Xardas - tajemniczy i niedostępny, po 3 części jeszcze bardziej przekonał mnie do siebie, kiedy poznałem cały jego plan dotyczący przyszłości

2. Magowie Wody - towarzyszą nam od 1 części, jakoś po prostu mam do nich sentyment

3. Lester (bagienne rulezzz), Lee (chociaż questa z zemstą trochę skopali), Gorn, Milten, Angar, Lares i Diego - za to że są z nami od początku

4. Polubiłem najemnika z Montery, któremu jak powiemy "Niech żyje Okara!", to on na to: "Tak, tak i twój mały pieseczek" xP Padłem przy tym tekście i za to go wielbię

5. Orkowie. Nie podam konkretnego, bo wielu z nich ma podobne cechy. Podoba mi się u nich honor i oddanie sprawie (no i jak sie wybierze drogę Adanosa to w końcu się z ludźmi dogaduję)
RPG
Quetz jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-03-08, 17:42   #11
Mattweu
Polna Bestia

Mattweu awatar

Domyślnie

Trudno jedno znacznie wygrać ulubionego ncp bo jest ich wielu a każdy jest niepowtarzalny... jednak może spróbuje:

Milten - Mag Ognia, a ja lubię tą frakcje, Lee - wie czego chce, zawsze zdecydowany i ze swoją ekipą, Diego - tego pana nie trzeba przedstawiać, ucharakteryzowany na najlepszego kupla Beziego
RPG
Mattweu jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-03-08, 14:15   #12
 Webster
Globalny Knur

Webster awatar

Domyślnie

Mi najbardziej do gustu przypadł Arcymag klasztoru ognia, głownie dlatego że od początku widział w nas nadzieje Myrthany. Poza tym miał bardzo fajny głos ( proszę bez jakiś skojarzeń czy coś takiego ) Taaaak... to chyba wszystko. Reasumując, najbardziej do gustu przypadł mi Arcymag zakonu ognia.
RPG
Webster jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania