Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Dyskusja
Przeładuj stronę Ulubione miasto w G3 [Myrthana]

Zobacz wyniki ankiety: Jakie jest wasze ulubione miasto w Myrtanie?
Ardea 31 5.38%
Reddock 10 1.74%
Cape Dun 39 6.77%
Montera 70 12.15%
Gotha 45 7.81%
Faring 141 24.48%
Vengard 85 14.76%
Okara 7 1.22%
Silden 66 11.46%
Geldern 55 9.55%
Trelis 21 3.65%
Nemora 5 0.87%
Khorinis 1 0.17%
Głosujących: 576. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 09-03-08, 09:57   #25
mat77
Krwiopijca

mat77 awatar

Domyślnie

Mi najbardziej podoba się Faring. Ponieważ :
- Jest tam wspaniały górski klimat
- Miasto podzielone jest na kilka poziomów
- Niewielu ma dostęp do przejścia
- Mieszka tam król orków
- Jest tam arena z najbardziej wymagającymi przeciwnikami
RPG
mat77 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-03-08, 12:16   #26
xboxypl
Chrząszcz

xboxypl awatar

Domyślnie

według mnie najlepsza jest montera ten klimat wielkość i wogule.
jest tam bar jest kilku bogatych ludzi są biedacy jest górne miasto i ta arena mi się podobała czego chcieć więcej.
mora sul jest żle zrobione niby niczego nie brakuje ale arena... niby najlepsza a biedna tak że niewiem no poprostu totalny kicz 3 ludków pobiłem i koniec misztrzem jestem.Gdyby mieli chociaż jakiś trudny poziom ma dwa ciosy ostatniego pokonałem i on podobno był misztrzem.
RPG
xboxypl jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-04-08, 22:19   #27
xXKhadgarXx
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Aarin Zobacz post
Najlepsza jest ''Orkowa zbroja'' dostaje sie ją od kana po wykonaniu zadania ''zniszcz opor mor'' lub cos w tym stylu. jest ona lepsza chyba o 10 we wszystkim (moge sie mylic) i wyglada ona tak samo jak zbroja paladyna tyle ,ze jest pomaranczowa
coś ty dał to nie wiem...

A co do miasta to bardzo podoba mi się Montera. Pierwsze miasto z prawdziwego zdarzenia jakie sie spotyka w grze, niełatwo je wyzwolić, noo i Assasyn Sobota ma tam wygodną kwaterkę (mam dziwną słabość do tych assasyńskich pryczek ). Oprócz tego niedaleko są różne farmy, dużo terenów łowieckich itp
xXKhadgarXx jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-04-08, 22:23   #28
mbk
Czarny Goblin

mbk awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do mbk
Domyślnie

Po dłuższym pobycie w kilku miastach mogę stwierdzić, że najbardziej do gustu przypadło mi Faring. Bardzo przyjemna wioska zamieszkana przez sympatycznych myśliwych i życzliwych ludzi. Dodatkowo na mój wybór wpłynęło strategiczne położenie zamku, ładne widoki, arena dla najlepszych oraz ogólnie "stolica" orkowego państwa jako "mieszanka" naczelnego dowódcy, najlepszego kowala i alchemika.
"We shall defend our island, whatever the cost may be, we shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds, we shall fight in the fields and in the streets, we shall fight in the hills; we shall never surrender." - Winston Churchill
RPG
mbk jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-05-08, 20:13   #29
Kruk7
Polna Bestia

Kruk7 awatar

Domyślnie

Mi najbardziej podoba się Bakaresh (chociaż tej opcji ankiety nie ma). Przytulne miasto otoczone zewsząd pustynią i ruinami nadaje jej klimat. Świątynia Beliara i tańczące niewolnice też o czymś świadczą
Jeśli chodzi o miasta dostępne w akiecie to Ardea i Cape Dun. Ardea - całkiem duże miasteczko, otoczone zewsząd łąkami, piękny widok na morze (niestety poza miastem) mała wieżyczka, bębnienie kowala i te rozmowy 'Uwolnionych Niewolników'. Istna sielanka.
Cape Dun - małe miasteczko, bardzo przytulne, wspaniałe wieża i piękny widok na morze, arena, zielarz, niewolnicy i asasyni. Bardzo przyjemne miejsce, warto wyrobic sobie tam reputację

Ostatnio edytowane przez Kruk7 : 02-05-08 o 20:14. Powód: błędy
RPG
Kruk7 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-05-08, 01:14   #30
Zdesperowny
Chrząszcz

Domyślnie

Bez zadnego zastanowienia wybralem Silden poniewaz bardzo mi sie podoba Krajobraz tej okolicy te jeziorka.... acchhhhhhh mioodzio. Szczegolnie ci rybacy i mysliwi kolo silden. Ten gosciu co lodke buduje. Ogolnie super miasto jakos mnie zawsze do niego przyciaga zeby sie teleportowac na 10 minutek . A tak ogolnie mowiac to naprawde wszystkie miasta sa baardzo fajne. Jednego miejsca nie rozumiem chociarz misje sa fajne jest to Ben Sala. Naprawde ma fajne misje podoba mi sie jak wypedzam ozywiencow z okolic calego miasta i swiatyni. Lecz nie rozumiem po co zdobywac dla tego miasta punkty Reputacji. Nic tam nie ma ciekawego i przedewszystkim wszedzie wejdziesz bez reputacji ale jak powiedzialem kazde miejsce jest fajne
RPG
Zdesperowny jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-08, 16:11   #31
Odium
Chrząszcz

Odium awatar

Wyślij wiadomość przez ICQ do Odium
Domyślnie

Najlepsze wrażenie zrobiło na mnie Cape Dun. Świetny klimat, miasto znacznie różniące się od pozostałych, które- bądźmy szczerzy- są w pewnym stopniu do siebie podobne. Duża różnorodność obiektów (sklepy, sala tronowa, magazyn, latarnia, arena). Najlepszy widok na krajobraz kontynentu w całej grze ujrzymy, kiedy zdobędziemy szczyt tamtejszej latarni. Cudowny obraz plaży i lasów rozpościerających się po całej Myrthanie. Zdecydowanie glosuję na Cape Dun.
RPG
Odium jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-08, 20:13   #32
Maniaks
Zębacz

Maniaks awatar

Domyślnie

Zdecydowanie Faring... pamiętam dokładnie swoje pierwsze podejście do Gothica i to, jakie wrażenie wywarło na mnie to miasto. Samo umiejscowienie (jak już ktoś wspominał wcześniej) na granicy Nordmaru z Myrtaną to ogromny plus, jako że to pierwsze to najlepsza dla mnie kraina... Świetny most, którym przechodzimy do krainy śniegu i lodu. Można powiedzieć, że jest to stolica orków, gdyż tam przebywa ich król (to też już ktoś wymienił). No i arena, niby to nic, a jednak żeby na niej walczyć najpierw trzeba odwiedzić pustynię...
Czynniki te sprawiają, że można wracać do Faring kilka razy i nie być znudzonym.
Na koniec dodam, że faring ciut przypomina mi Minas Tirith ze Śródziemia, też takie miasto na skale mniej więcej...

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
RPG
Maniaks jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-06-08, 10:21   #33
elvisiak
Chrząszcz

Domyślnie

No to tak:
Myrtana - no Faring oczywiście. Tłumaczyć nie trzeba. Jak gracie na wysokich detalach to popatrzcie na widoki. Pozatym KLIMAT! Bezapelacyjny zwyciężca.
Varrant - Ben Sala. Bez gadania. Male oblężone przez truposze miasteczko daje ten klimat który można było w G1 poczuć. I tam permanentna burza piaskowa (wiem, czasem przechodzi ale nie na długo)
Nordmar - nie miasto ale domki myśliwskie rozsiane po całej krainie.
RPG
elvisiak jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-06-08, 17:36   #34
Domin_ik
Krwiopijca

Domin_ik awatar

Domyślnie

Hello!!
Ja osobiscie uważam ze :
w Myrtanie:
najlepszym miastem jest,,Dziura zabita dechami" - Cape Dun.Jakoś urzekło mnie to miasto
W Varrancie najlepszym jest:
Mora Sul- za niepowtarzalny klimat przy swiątyniach i w ruinach.
w Nordmarze:
Klasztor...Chyba tłumaczyć nie musze hę??

Do^^^^Kesil'a
Zdecyduj z Varrantem bo az mi sie smiac zachciało(bez urazy oczywiscie)podałeś jedną częsc nazwy jednego miasta a drugą częsć nazwy jeszcze innego.Czyli co lubisz: Mora Sul czy moze Ben Sala??
RPG
Domin_ik jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-06-08, 18:08   #35
Gamal
Chrząszcz

Domyślnie

Najbardziej spodobała mi się Montera.
Powód - to miasto ma klimat. Tętni życiem , niewolnicy pracują , najemnicy ich pilnują , farmy (one mi się właśnie najbardziej podobają) no i arena. Och , w każdym mieście ją uwielbiam.
W Varrancie - Bakaresh - och , za samą arenę , uwielbiam je , jak już mówiłem
No i w Nordmarze - Klan Wilka. Za piec , gdzie są orkowie , za tego golema Xardasa i za Grima.
RPG
Gamal jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-06-08, 22:14   #36
SoMany
Chrząszcz

SoMany awatar

Domyślnie

Myrthana - W tej krainie moim ulubionym miastem jest Ardea. Może dlatego że to była moja pierwsza styczność z Gothickiem 3. Do tego jeszcze doszedł widok z wieży młyna i ufortyfikowania z których strzelałem bez trosko do ścierwojadów.

Nordmar- Klan Młota ; jakoś mi się tak po prostu spodobał.
Varant- Barakesh tak ot.

Pozdrawiam
SoMany
RPG
SoMany jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania