Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Dyskusja
Przeładuj stronę Najwyższy level

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 29-04-07, 01:54   #13
overall

Domyślnie

ja ukończyłem g3 jakoś na 60 poziomie, nie pamiętam dokładnie... słabo nie, a no jest prosty powód. mianowicie gra zaczeła mnie poprostu męczyć a jeśli gra męczy to znaczy że powiewa nudą, oczywiście jakoś w połowie było całkiem fajnie ale jak skumałem że mam już wszystko co potrzeba do zakończenia wędrówki beziego poszedłem poprostu do xardiego, zrobiłem co miałem zrobić, no a później już tylko dłuuga droga truchcikiem do portalu ....
nie wykonałem wielu questów w varancie, chyba nawet nie byłem we wszystkich miastach a jesli chcesz wiedziec dlaczego patrz wyzej... i tutaj przychodzi mi na mysl morrowind, jest filmik jak gosciu przechodzi gierke jakos w 15 minut, w sumie z gothickiem nie da sie tak szybko no ale chyba jeszcze nikt nie probował, oczywiscie przechodzenie poprzednich czesci w taki sposob było by czystym marnotractwem i niechlujstwem, gra byla zbyt piekna, wiec każdy starał przechodzić sie ją jak najdłużej, no i były też rozdziały ktore to uniemozliwialy.
no i zgadzam sie oczywiscie z gosciem powyzej , gurasem. jakim sposobem żeście naciachali takie poziomy? wiem, zapewne odkryliście wyspy południowe i gigantyczne podziemia pełne orków pod powierzchnią myrthany
już na 60 poziomie punkty doświadczenia idą jak krew z nosa a co dopiero 80-90...
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-07, 11:52   #14
120volt
Polna Bestia

Domyślnie

Masz rację Guras. Też grałem w ten sposób co ty i nabiłem 84 poziom. Wybiłem wszystko co możliwe (Nordmar też, fajne było zakończenie: "po dzielnych barbarzyńcach z Nordmaru pozostały tylko puste chaty") i więcej już nabić poziomu nie mogłem... Nie było zadań, potworów, NPC, a wyjątkowo dobrze przeszukałem cały kontynent... Poziom może zwiększyłbym do 85, gdyby nie parę bugów z niewielką liczbą zadań (m.in Podążanie za Merdarionem). Ale raptem było to parę K expa, więc wątpie czy coś by to pomogło...
RPG
120volt jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-04-07, 10:42   #15
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał 120volt Zobacz post
nabiłem 84 poziom.
Mi maksymalnie udało się skończyć na 87. Ale kilkaładnych godzin stukałem sobie szkielety w pierwszej świątyni mrocznych magów. Tam jak czekasz, to magowie co chwile przywołuja nowy szkielet. To go załatwiasz i czekasz na kolejny. Można tak chyba w nieskończonośc, ale staje się to nudne. Normalnie, jak wszystko wyrżniesz to masz 82-84 poziom w zależności od tego, jaką drogą szedłes i czy na wszystkie możliwe zadania trafiłeś, nie paląc żadnego z nich.

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-05-07, 23:52   #16
kuba5166
Chrząszcz

Domyślnie

no ja jak przechodzilem pierwszy raz dobilem do 89 lev a drugi raz gdy juz wiedzialem jak nie niekture misje wykonac to mialem 101 level wiec napewno da sie setke przekroczyc
RPG
kuba5166 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-05-07, 11:16   #17
zuben 2599
Krwiopijca

zuben 2599 awatar

ja tam od niechcenia za pierwszym razem dobiłem na około 60 level za drugim 75 , a za trzecim 95 level
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-05-07, 19:39   #18
maly251
Skazaniec

Domyślnie

hehe noo ja pierwszy raz skonczylem na 56 ale zwalil mi sie i gram od poczotku. teram ide tak jak w przewodniku jest tz: ardea reddock cape dun montera okara gotha vengard faring klan wilka mlota, xardas i las na polnoc od silden o i rzecz jasna ze drogi pomiendzy miastami oczyszczone i troche lasow kolo okary i silden i 39 poziom, nie wiem ile mozna miec poziomow ale gram na 90-95% wiec bede wiedzial ile mozna zdobyc Miecz demona jeszcze 304 sily trzeba
RPG
maly251 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-05-07, 15:04   #19
serek11111
Krwiopijca

Domyślnie

ja gram 3 raz i mam nadzieje ze ubije przynajmniej 80 lvl
za 1 razem mialem 70 a za drugim 74 ale w obu przypadkach mialem niezaliczonych sporo qestow bo... bugi albo mi sie niechcialo
a co do g2 NK to mialem spokojnie 52lvl a da sie zrobic nawet 60 jak ma sie cierpliwoesc(akt 6)
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-05-07, 16:09   #20
Vak
Krwiopijca

Domyślnie

Ja miałem 76 poziom. Wszystkie umiejętności walki bronią i kuszą. Z magicznych rzeczy nic. Otwieranie zamków najlepsze. Wszystkie umiejętności dodatkowe. Wszystkie kowalskie poza ulepszaniem pancerzy. W łowieckich myślistwo i lepsze strzelanie z łuku.
RPG
Vak jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-07, 15:52   #21
Jergen
Krwiopijca

Jergen awatar

Domyślnie

ja nie dawno przeszłęm po raz pierwszy i miałem około 80 lvl. jak to zobaczyłem to opadłem z krzesłą bo w rzadnym gothic nie było może zdobyć taki lvl.*

* chyba że na kodach
RPG
Jergen jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-06-07, 18:47   #22
SeRwuR
Chrząszcz

Domyślnie

Ja za pierwszym razem ukończyłem gre drogą adanosa i miałem 78 level, a jak teraz drugi raz gram i wybrałem droge innosa to mam już chyba więc niż 40 albo 50 level.
RPG
SeRwuR jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-06-07, 16:15   #23
serek11111
Krwiopijca

Domyślnie

ja gram magiem i mam 82 lvl. przerobilem niemal cala mape i bardzo watpie ze mozna zrobic 90 lvl. jak ktos ubije taki jakze wygurowany poziom to ma moj szacunek. a jak gram dla buntownikow to nie zabijam ich pozniej po wyzwoleniu miast. (chyba ze dla ciekawosci to zrobie... xd)
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-06-07, 08:53   #24
SIMON 100
Polna Bestia

Domyślnie

Ja najwyższy poziom osiągnąłem grając magiem. Był to 89 poziom.

Oczywiście w tym celu zabiłem wszystko co się ruszało w grze. Również wybiłem wyzwolone już miasta w Myrtanie i Varancie, a także uwolniłem Nordmar od Nordmarczyków. Jedynie nie wykonałem tym razem zadań w Ishtar, więc może wtedy doszedłbym do tej magicznej "90".

Ogólnie uważam, że gra magiem pozwala w najłatwiejszy sposób zdobyć najwyższy poziom, ponieważ przy odpowiednio wysokiej prastarej wiedzy tylko idziemy i "strzelamy" w co popadnie. Nie trzeba się uganiać za każdym krwiopijcą, czy męczyć z celowaniem w jelenie...
Poza Trollami, Smokami i Potworami na wszystkie stworzenia wystarczył mi jeden strzał lodową lancą. Na te silniejsze używałem meteoru. Regeneracja many też ułatwiła mi życie.
RPG
SIMON 100 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania