Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Dyskusja
Przeładuj stronę Początek przygody

Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-08-18, 22:22   #1
krimz0nn
Chrząszcz

Unhappy Początek przygody

Siema. Forum widzę, że jest praktycznie martwe, ale możę się mylę.

Gram na Community Patch'u 1.75.14 + Update Pack 1.04.11(po jakimś czasie go odinstalowałem, gdyż stwierdziłem, że może to prze to są jakieś problemy, ale i tak był kwas). Nie instalowałem Quest Packa, ani Content Moda. Mam również Clean Up'a.

Mam takie pytanie dotyczące ogólnej rozgrywki.

1. Po wykonaniu pewnych questów w Cape Dun(oczywiście Reddock zaliczone), wybieram się do Varantu żeby nauczyć się walki Dwiema Broniami. Uważacie to za dobry pomysł? Nie chce w połowie, czy pod koniec uczyć się dopiero walki Dwiema Broniami.

2. Na jakim poziomie powinienem mieć rozwinięte:
- Statystyki postaci,
- Pasywne skille,
- Ilość złota.

Jednym z problemów była walka ze Strażnikami Świątynnymi w Bakareshu na Arenie. Zdziwiłem się, gdy mi przyszło walczyć z obydwoma na raz.

Mając 510HP(Zdrowie), 150SP(Wytrzymałość), 170STR(Siła), 180DEX(Zdolności Łowieckie) nie mogłem sobie dać z nimi rady.

Generalnie to chodzi mi o to, że kiedy zaczęli mnie atakować i zaczęli mnie trafiać, to ciężko było mi uciec. Musiałem cały czas uciekać i w miarę możliwości wyporowadzać 2 szybkie ciosy z PPM, ale i to nie wystarczało. Jeżeli się rozkręcili, to używali często zsynchronizowane ciosy albo naprzemiennie mnie bili i nie mogłem im uciec. Posiadali Miecze Asasyna, a mimo tego mieli większy zasię, dzieki temu mogli mnie łatwo trafić, a ja grając z Kordelasami (więcej dmg'a, i tylko 1 punkt różnicy w zasięgu na. Kordelas 94, a Miecz Asasyna 95. Nie chce mi się wierzyć, że ten 1 punkt aż tyle daje), a później również z Mieczami Asasynów nie mogłem ich w ogóle sięgnąć. Kiedy chciałem wyprowadzić jakąś kombinację ciosów, Obrót + Szybki Atak, to tak ślamazarnie się ruszałem, że szok. Oni tak szybko mnie bili, że zaczęło mnie to irytować. Ja tak strasznie wolno machałem mieczami w porównaniu do nich. Ich kombinacje tak szybko się łączyły, że naprawdę była to masakra... Ja próbując się bronić broniłem się tylko przez 1 cios albo przez 3 sekundy, a gdy mnie trafili kilka razy, to nie mogłem nawet się ruszyć. Jeden mnie powala, to zamisat upaść używa szybkiego ataku i wstaje na nowo. Wtedy zaczynam się bugować i mnie szybko dojeżdżają. Fajne jest też to, że po mojej porażce zabierają mi około 50k złota, to już w ogóle irytujące strasznie...

Problem również był przy Mumiach, Zombie i chyba Szkieletach. Mimo, iż widziałem jak miecz przez nie przechodzi, to nie dostawały żadnych obrażeń...
RPG
krimz0nn jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania