Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Mroczne Tajemnice
Przeładuj stronę dubbing do Mrocznych Tajemnic tuż tuż

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 27-01-08, 19:38   #13
AddoN
Tunak Pierwszy

AddoN awatar

Domyślnie

Tawerna Gothic szuka rozgłosu właśnie przez publikację modów i wszelkich informacji na ten temat. Nic dziwnego, że paleła gadę. Jak sam rozmawiałem z szefami Poziomek, to twierdzili, że prace są na ukończeniu. Mod jednak będzie z pewnością. To jest w końcu nieoficjalna grupa i trudno od nich wymagać tak surowego dotrzymywania terminów.
RPG
AddoN jest offline  
Nieprzeczytane 27-01-08, 22:37   #14
zdunek89
Polna Bestia

zdunek89 awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał xeroloth Zobacz post
Skoro to ploty to po co TG wbija głupoty ludziom? Nie mogli poczekać tego miesiąca dłużej i wtedy publikować?
to nie była wina TG bardziej wina nadpobudliwości Darka z forum themodders, nie wiem czy chciał mieć chwilę sławy czy co...
RPG
zdunek89 jest offline  
Nieprzeczytane 03-04-08, 17:04   #15
xeroloth

Domyślnie

Już dawno nikt tu nic nie pisał, a mnie naszło aby was zapytać czy wiecie coś nowego na temat dubbingu do MT. Przez te dwa miesiące z kawałkiem musiało się coś dziać, a ja mamo iż szukałem, niczego nowego się nie dowiedziałem...
RPG

Nieprzeczytane 19-04-08, 19:31   #16
psychotoxic
Krwiopijca

psychotoxic awatar

Domyślnie

zdecydowanie, przydały by się polskie rozmowy w mt o wiele przyjemniej by się grało. miejmy nadzieję, że szybko będzie można posłuchać dialogów z Kazzmirem
Nieprzeczytane 22-04-08, 10:19   #17
93miki93
Chrząszcz

Domyślnie

Siema jestem tu nowy. przeczytałem wszystkie posty na ten temat i nadal nie wiem nic na temat kiedy wyjdzie >>Polski<< dubing do mrocznych tajemnic.

Zniecheca mnie troche ten brak dubungu a zwykły gothic juz mi sie nudzi.
RPG
93miki93 jest offline  
Nieprzeczytane 28-04-08, 17:09   #18
psychotoxic
Krwiopijca

psychotoxic awatar

Domyślnie

o kurcze 93miki93 nie jest dobrze, trzeba Cię ratować jak nudzi Ci się gotik nie no poważnie to mi też niezbyt przyjemnie się gra bez spolszczenia, mimo iż fabuła jest bardzo dobra. czekajmy cierpliwie może już wkrótce, testezy już podobno działają więc nie jest źle
Nieprzeczytane 28-04-08, 17:56   #19
xeroloth

Domyślnie

Hmm... może nie każdy tam zagląda, lub chociaż ma ochotę tam zaglądać, więc podaję wam newsa z dnia 24.04.2008 z oficjalnej strony the Poziomkaz:
Cytat:
Napisał Zdunek na stronie the Poziomkaz:

Przy testowaniu Dubbingu doszliśmy do wniosku że kilka osób potrzebuje nowych gardeł, w związku z tym otwieram nabór na Dubbingerów. Jest to ostatnia szansa na znalezienie się Waszego głosu w Mrocznych Tajemnicach.
Wszystkich chętnych proszę o wysłanie e-maila wraz z próbkami na adres poziomkaz@gmail.com. Od razu po tym jak przeczytamy Waszą wiadomość Dostaniecie odpowiedź i jeśli będziecie się nadawać, dostaniecie wszystkie instrukcje.

PS:Chcemy by dubbing był na najwyższym możliwym poziomie, dla tego chcemy by kilka postaci było nagrywane na nowo. Nie opóźni to wydania Dubbingu bo postaci jest mało, lecz ważne jest by miały dobre głosy bo są to bardziej kluczowe dla fabuły postacie. Nie przerwie to także betatestów, po prostu po dograniu tych postaci zostaną podmienione tylko pliki na lepsze i sprawdzone tylko postacie z nowymi dialogami. Więc proszę nie panikować że opóźni to wydanie Dubbingu.
Tak, więc jeżeli macie jakieś aspiracje to możecie tam napisać
RPG

Nieprzeczytane 31-05-08, 06:18   #20
Xardas.X
Krwiopijca

Xardas.X awatar

Domyślnie

Czyli jest ten Dubling PL czy nie, od ostatniego posta w tym wątku zleciał ponad mieszek. Jest coś czy nie?
RPG
Xardas.X jest offline  
Nieprzeczytane 31-05-08, 10:22   #21
xeroloth

Domyślnie

Cytat:
Czyli jest ten Dubling PL czy nie, od ostatniego posta w tym wątku zleciał ponad mieszek. Jest coś czy nie?
Niestety, ale jeszcze nie ma. Wciąż jest testowany. Jeżeli pojawią się jakieś nowe wieści co do niego, to na pewno napiszę je w tym temacie
RPG

Nieprzeczytane 05-06-08, 18:14   #22
FAN SEKOBA
Chrząszcz

FAN SEKOBA awatar

Domyślnie

I co wkońcu z tym dubbingiem ??
RPG
FAN SEKOBA jest offline  
Nieprzeczytane 05-06-08, 21:41   #23
psychotoxic
Krwiopijca

psychotoxic awatar

Domyślnie

nie no bez jaj, trochę cierpliwości, panowie (panie). jeśli poziomki będą gotowi to napewno powiedzą, lepiej poczekać dłużej i cieszyć się przyjemną grą bez błędów, czyż nie mam racji?
pewien mądry człowiek powiedział mi kiedyś "im dłużej czekasz na chwilę szczęścia tym jest ona przyjemniejsza"
Nieprzeczytane 08-06-08, 10:06   #24
Tymonis
Chrząszcz

Domyślnie

Najlepiej byłoby zamknąć ten wątek, a tylko później wpisać tutaj informacje o wyjściu dubbingu, bo teraz to bezsens, że wszyscy się tylko głupio pytają, a nic z tego nie ma...
RPG
Tymonis jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania