Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę Najemnik - rozwijanie

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 24-08-06, 11:19   #1
Adjes
Skazaniec

Domyślnie

Przechodzę gothica któryś raz (chyba 3:P), ale teraz najemnikiem. Zawsze uważałem, że ta klasa jest trudna, przez brak dobrego pancerza... ale nie odczuwam ogromnej różnicy, fajnie się gra, jednakże nie wiem jak rozwijać gostka - boję się, że coś schrzanię. Jestem w GD i expię... ogólnie postać jest cienka w porównaniu z pro ownerami, którzy wchodzą do gd z 20 lvl, ale spróbuję ją rozwinąć. Oto staty ważniejsze, w przybliżeniu:

Lvl 16
Punkty nauki niewykorzystane: 9
Siła: 75
Zręczność: 20
Mana: 13
Punkty trafień: 243
Br. jednoręczna 60% (tym zamierzam przejść grę)
Br. dwuręczna 30% (to zawsze olewam)
Łuki: 10%
Kusze: 15%

Kuszę to noszę tak w sumie dla bajeru, ale jak wyjąłem i wzięłem polną bestię na trzy strzały (kusza dmg 20, zr. 20), to się zdziwiłem i teraz zastanawiam się nad poprawieniem zręczności do 40 i rozwinięcia umiejętności kuszniczych, aby spróbować walczyć skuteczniej, ale obawiam się, że zabraknie stworków na exp do rozwinięcia broni jednoręcznych i siły... a i jeszcze jedno, najemnik (łowca smoków) ma dostęp do jakiejś ewenementalnej jednoręcznej broni typu DMONS? Proszę o rady i pozdrawiam.
Nieprzeczytane 24-08-06, 11:27   #2
Dziaba
Jaszczur

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Dziaba
Domyślnie

Możesz wybrać 2 rodzaje gry:
1. Prosty bez krętych ścieżek - inwestuj w siłę i umiejętności bojowe
2. Interesujący o dość ciekawy - inwestuj w zręczność załatw sobie miecz mistrzowski(najlepszy z przedziału zręczności) i szkol się dalej w 1h. i w kuszy czy łuku do 30-60%

O stworki się nie buj co lewel przychodzą nowe a w 4 rozdziale wyżyjesz się na orkachi smokach xD
Łowca Smoków ma dostęp do Dużego Magicznego Ostrza na Smoki (2h) i Magicznego Ostrza na Smoki
(1h)
Nieprzeczytane 24-08-06, 11:55   #3
Yzerman
Czarny Szermierz

Yzerman awatar

Cool

Z siłą 75 i bronią 60 % to trzeba uważać tylko na orków elitarnych w dolinie.
Na tym etapie to inwestuj w bronie . Tak pod koniec 4 rozdziału to ma się ze 28 -30 poziom.Fajne miecze jednoręczne są dostępne w rozdziale 4 -5 , do nauczenia u Benneta , Jana.
Jednoręczny jest miecz Ferosa , orkowa zguba ,to dobre miecze . Miecz mistrzowski ma te same obrażenia co orkowa zguba.

Droga jest otwarta , dużo poziomów do zdobycia, jeśli chcesz to możesz się przerzucić na kusze + mikstury zręczności. Hmm w GD to się broni wyżej 60% i siły wyżej 75 nie nauczysz , po zdobyciu poziomów trzeba ci będzie iść na farmę Onara.

" Ive said that I will strike down Void; This is still foretold by fate... shall it be here?...

This place is as good as any to wield my sword "Altaria Falling Again
Didn't expect them? So... They must be a miracle ...
RPG
Yzerman jest offline  
Nieprzeczytane 24-08-06, 12:31   #4
Adjes
Skazaniec

Domyślnie

Haha, 30 lvl to miałem ostatnio pod koniec gry jak grałem paladynem ^^. Ale cóż, paladyn to co innego niżli najemnik, więc poexpię trochę. Obecnie używam orkowej zguby, jaki będzie następny miecz, którym będę mógł walczyć i jak go zdobyć (wykuć może i zdobyć składniki?). Plzthx
Nieprzeczytane 24-08-06, 12:46   #5
Yzerman
Czarny Szermierz

Yzerman awatar

Domyślnie

W trzecim rozdziale u Benneta wyuczysz się magicznego miecza , u Canthara, Khaleda do kupienia jest el bastardo , ale to chyba w rozdziale 4 jest jeszcze magiczny miecz bojowy , to jest fajna broń , z tego co pamiętam też w czwartym rozdziale u Benneta. na magiczne miecze przyda ci się magiczna ruda. Miecze wymagają różne od 3 do 5 bryłek.

To chyba wszystkie , no jeszcze małe ostrze na smoki , ale to pod koniec 5 rozdź.

" Ive said that I will strike down Void; This is still foretold by fate... shall it be here?...

This place is as good as any to wield my sword "Altaria Falling Again
Didn't expect them? So... They must be a miracle ...
RPG
Yzerman jest offline  
Nieprzeczytane 24-08-06, 13:50   #6
Silverblade
Chrząszcz

Silverblade awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Silverblade
Domyślnie

Gdzieś na Gothic Site widziałem wzór statów jakie powinien mieć członek danej gildi. Radze poszykać tam znajdziesz wszystko na ten temat. Ile czego powinieneś mieć w czym podnosić umiejętności a w czym nie. Polecam do każej gildi dopisane są zalecane staty postaci.
RPG
Silverblade jest offline  
Nieprzeczytane 24-08-06, 15:03   #7
matikurczak225
Krwiopijca

Domyślnie

ja wlasnie chce teraz zaczac gre łowcą , znaczy nawet jeszcze gry niezaczĄłem więc sie pytam. Czy najpierw iść do miasta czy na farme onara?? Wiem że chyba po drodze do onara to kupe potworów jest ale sie pytam , hehe
RPG
matikurczak225 jest offline  
Nieprzeczytane 24-08-06, 16:00   #8
Adjes
Skazaniec

Domyślnie

Idź do miasta i zostań czeladnikiem, wypełnij wszystkie questy, zaopatrz się w broń i zbroję i na farmę Onara leć
Nieprzeczytane 24-08-06, 16:05   #9
matikurczak225
Krwiopijca

Domyślnie

Dzięki to chciałem wiedziec , ale mam pytanie czy jak wejde do klasztoru zaczym wstąpie gdzie kolwiet to oD Razu zostane nowicjuszem?? czy moge wejść tam zrobić jakieś questy i mykac na farme onara??
RPG
Nieprzeczytane 24-08-06, 16:16   #10
Kjorn
Zbanowany

Thumbs up

Gdzie znajde Ur-shaka w gorniczej dolinie w gothic 2 ?? Powiedzcie
RPG
Kjorn jest offline  
Nieprzeczytane 24-08-06, 18:46   #11
matikurczak225
Krwiopijca

Domyślnie

^ Kliknij na to i ten biały punkt to on !! ^
RPG
Nieprzeczytane 24-08-06, 19:17   #12
eldarcos
Kąsacz

eldarcos awatar

Red face

Cytat:
Originally posted by matikurczak225@24-08-2006, 16:06
ale mam pytanie czy jak wejde do klasztoru zaczym wstąpie gdzie kolwiet to oD Razu zostane nowicjuszem?? czy moge wejść tam zrobić jakieś questy i mykac na farme onara??
387427
Wchodzac do klasztoru od razu zostajesz nowicjuszem(1 rozdzial), dopiero w 3 rozdzialem mozesz wejsc do klasztoru palladynem lub najemnikiem po oko Innosa.
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania