Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Pomoc
Przeładuj stronę nauka otwierania zamkow i jak dolaczyc do paladynow lub naj.

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 25-02-04, 23:16   #1
pawelck
Chrząszcz

Domyślnie nauka otwierania zamkow i jak dolaczyc do paladynow lub naj.

1
W glownym miescie obok kowala stoi gosc ktory moze nauczyc otwierac zamki ale jak go o to poprosze to mowi ze musze mu udowodnic ze jestem uczciwy, o co chodzi?? jestem straznikiem i mam 12 poziom
2
W ktorym miejscu na mapie jest kopalnia, bo tam musze pogadac z kims zebym mogl dolaczyc do zakonu czy jakos tak, musze dac jakis dowod chyba Lordowi Hagenowi.
3
Z kims rozmawialem, o tym ze jesli dam 1000zl i owce to bede mogl dolaczyc, ale do czego? bo nie pamietam, i gdzie ta osoba jest? bo 1000 mam i owce tez przytargalem
4
Gdzie jest aloes ....., musze go dac babie w jaskini zeby mnie nauczyla mikstury sporzadzac
5Jesli stluke goscia na farmie Onara, cos na B to wtedy zostane najemnikiem, jak to jest czy potem bede mogl byc paladynem?
RPG
pawelck jest offline  
Nieprzeczytane 25-02-04, 23:21   #2
Saturas
Pan Cienia

Saturas awatar

Domyślnie

Dołączyć można jedynie do jednej gildi z Strażnik, Najemnik, Mag
Gościowi co uczy otwierania zamków nazywa się Thorben i trzeba spłacić jego siostrzenicy dług u Matea (tego Handlaża)

Słoneczny Aloes znajduje się daleko na północy mapy przed jaskinią czarnego trola

Aby zostać najemnikiem trzeba zdobyć szacunek pozostałych najemników (ale nie możesz w tedy należeć do straży lub być magiem)
A jeśli kogoś zabijesz lub powalisz tak po prostu to musisz zapłacić grzywne a ten gościu pewnie nazywał się Bodo. Albo Benet jeżeli ci chodzi o tego kowala ale go sie nie da zabić trzeba go uratować z więzienia (w dalszych roździałach gry) i w tedy możesz zostać paladynem

Górnicza dolina a nie kopalnia (wejście przez przełęcz) znajduje się na południe od gospody "Pod martwą harpią"

Gościu który chciał owce znajduje się mniejwięcej na środku terenu mapy przed klasztorem magów ognia nazywa się Pedro. (nie wolno ci być najemnikiem lub magiem)

Jestem Magiem Wody
RPG
Saturas jest offline  
Nieprzeczytane 25-02-04, 23:44   #3
Domel
Golem

Wyślij wiadomość przez AIM do Domel
Domyślnie

1. Mozesz takze pobic Lechmara i oddac Thorbenowi ksiazke dlugow (ten pierwszy to lichwiarz). Stolarz bedzie niezmiernie wdzieczny i nauczy cie otwierac zamki.
2. Albo dojdz do Martwej Harpii i idz zgodnie z drogowskazami.
Nieprzeczytane 26-02-04, 08:19   #4
Lowc@
Demon

Domyślnie

Tego kolesia nie bij!!! Pobij Dara bo od wypala ziele a Bodo se siedzi.

http://drdolar.boo.pl <- that's it!
RPG
Lowc@ jest offline  
Nieprzeczytane 26-02-04, 08:58   #5
fromhell
Jaszczur

Domyślnie

1.Aby umiec otwierać zamki musisz pogadać ze Matteo.jest o. spredawcą i kuzynka thorbena ma u niego dłuhg.Spłać dług ok.100 monet.Teraz idz do thorbena a on cię nauczy.
Nieprzeczytane 26-02-04, 08:59   #6
fromhell
Jaszczur

Domyślnie

jak juz wybierzesz jakąś profesjie do wyboru:mag,paladyn.najemnik to już póżniej nie możesz z niej zrezygnować

[Edytuj posty !!! /by Mjoker]
Nieprzeczytane 26-02-04, 15:14   #7
Marcin Popi
Zbanowany

Wyślij wiadomość przez AIM do Marcin Popi
Domyślnie

Cytat:
1
W glownym miescie obok kowala stoi gosc ktory moze nauczyc otwierac zamki ale jak go o to poprosze to mowi ze musze mu udowodnic ze jestem uczciwy, o co chodzi?? jestem straznikiem i mam 12 poziom
2
W ktorym miejscu na mapie jest kopalnia, bo tam musze pogadac z kims zebym mogl dolaczyc do zakonu czy jakos tak, musze dac jakis dowod chyba Lordowi Hagenowi.
3
Z kims rozmawialem, o tym ze jesli dam 1000zl i owce to bede mogl dolaczyc, ale do czego? bo nie pamietam, i gdzie ta osoba jest? bo 1000 mam i owce tez przytargalem
4
Gdzie jest aloes ....., musze go dac babie w jaskini zeby mnie nauczyla mikstury sporzadzac  
5Jesli stluke goscia na farmie Onara, cos na B to wtedy zostane najemnikiem, jak to jest czy potem bede mogl byc paladynem?
1.Wykonujesz misję od Mattea dajesz mu kasę idziesz do Thorbana uczy cię o.z za 200 monet.
2.Musisz wykonać zadanie Garonda kopacze i ruda i zameldować mu ile skrzyń ma każda grupa
3.Jest to gildia''mag ognia''
4.Dokładnie przed jaskinią czarnego trolla
5.Chodzi ci chyba o Boda nie lej go!!Musisz mieć poparcie najemników:Senteza 50 sztuk złota,Raol chyba ci da poparcie gratis,Wilk po znajomości,Rod za podnieszenia miecza wymagana siła 30,Cipher za kilka ziół więcej lub po znajomości,Dar ''a co mnie to obchodzi'',Torlof zadanie do wyboru odpędzić straż lub wymusić kasę od Sekoba,Cord poprze cię jeśli będziesz miał 30%w broni 1H lub 2H
RPG
Marcin Popi jest offline  
Nieprzeczytane 31-07-04, 22:55   #8
Y N B
Polna Bestia

Domyślnie

coś mi tu prowokacją śmierdzi
Nieprzeczytane 01-08-04, 12:43   #9
Uriziel Master
Zbanowany

Domyślnie

Jezu co za N00b!