Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic > Pomoc
Przeładuj stronę W Świątyni Śniącego

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 20-03-07, 00:47   #1
Procent23
Chrząszcz

Post W Świątyni Śniącego

Witam!!
Mam problem w Świątyni Sniącego!Jestem już przy Śpiochu ale nie moge sobie poradzić z chołątą która tam oddaje się modłom.Cor Kaloma już załatwiłem, ale jak zabieram się za resztę to otrzymuję kulą ognia a cchołota mnie wykańcza.
Prosiłbym o przedstawienie dobrej taktyki na uporanie się z natrętami.
Z góry dzięki!
Pozdrawiam
RPG
Procent23 jest offline  
Nieprzeczytane 20-03-07, 09:54   #2
Rattus
Czarny Goblin

Rattus awatar

Domyślnie

Heh... Generalnie sprawa jest banalnie prosta. Wywabiasz "hołotę" za wejście do komnaty (czy tam za filary, nie pamiętam już co to było xD) i bijesz nie obawiając się o ogniste kule.
PS. Chyba nie zawsze się sprawdza. Ja tak zrobiłem ale kolega, któremu poleciłem ten sposób stwierdził, że oni go nie gonią tylko od razu wracają do modlitwy.
Nieprzeczytane 20-03-07, 14:39   #3
Lord XeroX
Czarny Goblin

Lord XeroX awatar

Post Eksterminacja

Poprzednik ma rację musisz ich wywabić przed kolumny, wtedy Śniący nie będzie dla Beziego groźny (jego wzork tam nie sięga), możesz to zrobić grupami, standardowo podbiegasz ,kilku za Bezim biegnie, troszke poczekasz, paru wróci, ale reszta biegnie za Bezim, później znowu aż nikt nie zostanie, ważne aby unikać pocisków Śniącego POWODZENIA!!!!!

!KTO CHCE POKOJU SZYKUJE SIĘ DO WOJNY!
RPG
Lord XeroX jest offline  
Nieprzeczytane 21-03-07, 18:18   #4
mono
Chrząszcz

Domyślnie

Eee tam ja mam lepszy sposób. Zwabiasz tą armie ceniasów za filary i przeskakujesz szczeline w której jest lawa. Większość kolesi wpadnie w wyrwe tylko 1 czy 2 dojdzie na drugą strone ale ich to sie zarąbie bezproblemowo. A ja śpiocha robie w 5 minut proste to jest.
RPG
mono jest offline  
Nieprzeczytane 21-03-07, 18:42   #5
sewcioj
Krwiopijca

sewcioj awatar

Domyślnie

To zależy też czy jesteś magiem i czy masy tchnienie śmierci or sth (tą runę z Uriziela) albo deszcz ognia. Jeżeli tak to możesz zrobić tak jak ja. Wypij drinka na przyspieszenie, zrób szybki podjazd do panów, walnij któryś z tych czarów i wracaj za filary. Jak jacyś niedobitkowie wybiegną zza nich, to znowu grzej. Jeżeli ci zabraknie many, odbiegnij trochę dalej (jeżeli wypiłeś miksturkę szybkości to nikt raczej cię nie dorwie) i i wypij odpowiedni energy drink. I tak do skutku. A jeżeli nie jesteś magiem to olej tego posta.

RPG
sewcioj jest offline  
Nieprzeczytane 22-03-07, 05:23   #6
Shinigami SSJ3
Chrząszcz

Domyślnie

Ja mam prostszy sposób. Xardas ma w ofercie zwoje z przywoływaniem golemów (chyba 12 sztuk). Zanim przekroczysz wejście do gównego pomieszczenia światyni (tam gdzie Cor Calom) przywołaj 12 golemów i idź na pogawędkę z Kalomem. Nim skończycie gadać nowicjusze już będą latać po ścianach gdyż golemy od razu się na nich rzucą. Śniący u mnei pluł ogniem dopiero po śmierci Kaloma. Zignoruj Kaloma i nowicjuszy i jazda do kapliczek. Jeśli Kalom zginie to nie stój zbyt długo w jednym miejscu bo oberwiesz kulą ognia. W trakcie walki z demonem okrążaj go by widzieć śniącego i kule ognia którymi wali.
RPG
Shinigami SSJ3 jest offline  
Nieprzeczytane 22-03-07, 16:14   #7
Lord XeroX
Czarny Goblin

Lord XeroX awatar

Post Golemy?

W sumie ja miałem tak, że jak rzucałem kilka zaklęć "przywołanie golema" w walce np. ze smokami to zaczynali walczyć między sobą??

!KTO CHCE POKOJU SZYKUJE SIĘ DO WOJNY!
RPG
Lord XeroX jest offline  
Nieprzeczytane 22-03-07, 16:31   #8
patok
Kąsacz

patok awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do patok
Domyślnie

taa a ja mialem lepiej "bunt przywolancow" moje 12 golemow zucilo sie na MNIE!!!

Liga Ochrony Cieniostworów
RPG
patok jest offline  
Nieprzeczytane 23-03-07, 15:49   #9
Shinigami SSJ3
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
W sumie ja miałem tak, że jak rzucałem kilka zaklęć "przywołanie golema" w walce np. ze smokami to zaczynali walczyć między sobą??
A skąd wziąłeś smoki w G1?? Mroczne Tajemnice jeszcze nie wyszły. W dwójce jest właśnie ten bug że jak przywołasz 2 golemy to te trzaskają się nawzajem.
RPG
Shinigami SSJ3 jest offline  
Nieprzeczytane 24-03-07, 00:32   #10
RazePL
Krwiopijca

RazePL awatar

Domyślnie

ja zastosowałem inną ale podobną taktykę. może trochę dłuższą ale skuteczną. Jeśli byłeś wojem i miałem kusze stawało się na szczycie schodów i waliło się po kolei do każdego nowicjusza który się modlił...podbiegał tylko ten którego trafiłeś...ale jeśli już trafiłeś z reguły nie zdążyli dobiec. I tak po kolei każdego i później Śniący i koniec gry

Pozdrawiam
Raze
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania