Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Inne > Hyde Park
Przeładuj stronę Drukarka padła

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 06-02-18, 09:32   #1
Bloody66
Chrząszcz

Bloody66 awatar

Domyślnie Drukarka padła

Hej,
mam problem z drukarką, a dokładnie urządzeniem wielofunkcyjnym CANON Pixma MG2550S. Drukarka nie drukuje. Wymieniałem tusze (oryginały) i w ogóle ich nie widzi. Padła i sama nie ożyje. Oczywiście, jak można było się spodziewać, drukarka padła dwa miesiące po gwarancji. O ironio!!!

Drukarka kosztowała mnie bodajże 200 zł, teraz pewnie stoi jeszcze niżej. Nie chcę jej wyrzucać, bo może po naprawie podziała jeszcze jakiś czas. No właśnie. Czy naprawiać? Do Canona nie będę wysyłał, bo dostanę ją za dwa, trzy miesiące i pewnie opustoszą mój portfel. Znajomy polecił mi taki serwis pogwarancyjny, bo naprawiał u nich telefon. Czy opłaca się naprawić taką drukarkę, czy odpuścić sobie, bo więcej zapłacę za naprawę, niż za nowy sprzęt?
Jeśli nowy, to jaki polecacie. Nie musi być tani, byle tusze były niedrogie.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-05-18, 20:55   #2
Mikera
Chrząszcz

Domyślnie

Przy tej cenie i takich objawach jakakolwiek naprawa wydaje się bezsensowna. Jeśli w ogóle nie widzi i nie obsługuje kartridży to chyba pozamiatane. Gdyby tylko nie drukowała na papierze, ale widziała tusz, wtedy szło by brać się za rozkręcanie, ale tak chyba korzystniej będzie kupić nowa.

Musiałam wymienić drukarkę w lutym, więc jestem na bieżąco. Kupiłam HP PRO M102a i chętnie polecę ten model. Cena to trochę poniżej 300 złotych, więc dosyć korzystna. Niestety ten model służy tylko do druku czarno-białego, mi kolory nie są potrzebne, gdyż drukuję tylko dokumentację.
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania