Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic > Dyskusja
Przeładuj stronę Błędy w grze!!!

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 15-11-03, 15:17   #1
Anonymous

Domyślnie Błędy w grze!!!

Przeszedłem gothica 1 raz...mialem save w czasie walki ze sniacym wiec z nudow postanowailem wrocic i wysiekac wsyztskoco zyje w grze. Najpiierw wysiekalem caly stary oboz pozniej bractwo sniacego...a na koncun nowy oboz(mialem 5 krąg magii) Po wysiekaniu nowego obozu polazłem do wielkiego kopca rudy...tam spotkalem Miltena, przyjrzalem mu sie blizej iiii...na plecach mial uriziela........czy to mozliwe:-)? Ja mam uriziela on ma uriziela....a nastepny blad to ten ze Xardas lezy w swiatyni orkow...a przeniosel sie do niego i on stoi i cos czyta...Piszcie co o tym myslicie?!
RPG

Nieprzeczytane 15-11-03, 16:44   #2
Lobart
Zbanowany

Domyślnie

Milten ma nienaładowanego Uriziela,choć to też dziwne,bo stary Uriziel zamienił się na nowy
RPG
Lobart jest offline  
Nieprzeczytane 15-11-03, 20:42   #3
hrymniak

hrymniak awatar

Domyślnie

Ja nic o tym nie myślę. Do takich bugów zdążyłem się już przyzwyczaić. To w końcu była pierwsza taka gra Pyranha Bytes i chłopaki mają prawo do kilku "buraków"
Nieprzeczytane 15-11-03, 22:50   #4
Backside

Domyślnie

Fajnie, że G1 błędy w tej grze są bardziej śmieszne i nie odejmują, a nawet dodaję jej smaczku (choć nie zawsze). Jak jak przeskakiwałem z domku na domek to tekstur mojego bohatera wtopiła się w teksturą domku na który skakałme (normalka), ale kiedy się próbowałem wydostać...mój Bezimienny wyskoczył do góry na ładne parenaście metrów, doskakując do murów zamku, i spadł zabijają się .

http://uber-play.blogspot.com/
http://www.playpc.pl/
RPG
Backside jest offline  
Nieprzeczytane 16-11-03, 00:00   #5
Badziewiak007
Zbanowany

Domyślnie

Też mnie to zdziwiło że w G1 milten ma uriziela to jest bezsensu przecierz nie ma dwuch takich samych Urizielów

To pewno jakiś błąd w grze dla niektórych to może jest śmieszne dla nie których niedopuszczalne a ja sądze o tym że to jest śmieszne
RPG
Badziewiak007 jest offline  
Nieprzeczytane 16-11-03, 00:17   #6
Domel
Golem

Wyślij wiadomość przez AIM do Domel
Domyślnie Re: Błędy w grze!!!

Cytat:
ze Xardas lezy w swiatyni orkow...a przeniosel sie do niego i on stoi i cos czyta...Piszcie co o tym myslicie?!
Czytalem, ze po tej rozmowie nie da sie wyjsc na zewnatrz.
Nieprzeczytane 16-11-03, 00:49   #7
Mjoker
Mjoker, The One and Only

Mjoker awatar

Domyślnie

Hm... No wlasnie... Przeciez po tym, jak rozmawiamy z Xardim i on zasypia, to na wyjscia z tej komnaty kraty opadaja i wyjsc sie nie da...

Co do bugow, to np. jest taki zabawny bug w Swatyni Sniacego, jak sie idzie tunelem do malego gniazda pelaczy [w tunelu oobk sa resztki jakiego kolesia i jego dziennik] to na drodze wystepuje jakas kolizja z rzeka lawy, ktora jest tuz za sciana i Bezimienny nagle pada na ziemie, zaczyna sie pailc i juz po nim... A jak sie przebiega na miksturze szybkosci, to sie nic nie dzieje.
A jak sie w SO [nie nalezac jeszcze do zadnego obozu] zle skreci i wbiegnie w sciane zamku [niedaleko od bramy, ale na tyle daleko, ze nie widac straznikow], tez nastepuje kolizja nagle sie otwiera dialog ze straznikiem "nie mozesz wejsc do zamku... itp".
Nieprzeczytane 16-11-03, 17:35   #8
Anonymous

Domyślnie

Tak to prawda nie da się....ale pomyśl logicznie da się!!!io d czego śa przemiany w chrząszcza?i takim sposobem sie wydostałem....
RPG

Nieprzeczytane 16-11-03, 17:38   #9
Anonymous

Domyślnie

Przemiana w chrząszcza się wydostałem! I te bugi tez sa czasami denerwujące:-)
RPG

Nieprzeczytane 16-11-03, 22:47   #10
hrymniak

hrymniak awatar

Domyślnie

Marudzicie Zamiast dostrzegać błędy, bugi, buraki, itp. Doceńcie to, jaką wspaniałą grą jest Gothic. To była nowatorska gra. Drugiej takiej nie było.
Nieprzeczytane 16-11-03, 23:08   #11
Mjoker
Mjoker, The One and Only

Mjoker awatar

Domyślnie

Kiedy wlasnie ja np. dostrzegam te bugi i zanzaczam, ze sa do obejscia, jak sie troche pomysli - a to jest bardzo wazne w grze [bo takie bugi, to zadne bugi, zwlaszcza, ze nie kazdy na nie trafia]. W gruncie rzeczy caly engine Gothica i metody sterowania bardzo mi odpowiadaja. Mam nadzieje, ze zmiana engine'u w G3 nie okaze sie "na gorsze". I zeby okreslenia "seria Gothic rzadzi" po wyjsciu G3 nadal bylo prawdziwe
Nieprzeczytane 17-11-03, 21:28   #12
Anonymous

Domyślnie

Zebyście to widzieli wchodze se do zamku ide do skipa a łon lerzy martwy( obrobiłem go oczywiście)
RPG

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania