Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Pomoc
Przeładuj stronę Izabela

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 13-04-09, 14:34   #1
Lord Bloodwyn
Krwiopijca

Lord Bloodwyn awatar

Wyślij wiadomość przez ICQ do Lord Bloodwyn Wyślij wiadomość przez AIM do Lord Bloodwyn Wyślij wiadomość przez Yahoo do Lord Bloodwyn Wyślij wiadomość przez Skype™ do Lord Bloodwyn
Domyślnie Izabela

Witajcie. Takiego tematu chyba jeszcze nie było, więc przejdę do rzeczy. Otóż, bawiąc się kodami w obozie bandytów w Jarkendarze odkryłem taki kod: insert_bdt_1092_addon_isabel. Wcisnąłem ENTER i pojawiła się kobieta podpisana Izabela. Nie można było z nią porozmawiać, bo zawsze mówiła ''wybiła twoja godzina'' i zaczynała mnie atakować, a razem z nią cały obóz bandytów. W ekwipunku miała miecz, gin, leśne jagody i 23SZ. Co o tym myślicie?

Sorry, to chyba miało być w dziale ''dyskusja''.

Przestaję korzystać z tego forum, bo atmosfera tutaj jest nieprzyjemna, a moderatorzy banują za byle co!!!!

Ostatnio edytowane przez Lord Bloodwyn : 13-04-09 o 16:10.
RPG
Lord Bloodwyn jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-04-09, 11:38   #2
bezio91
Chrząszcz

bezio91 awatar

Domyślnie Isabel

Dziwne, bo u mnie ta baba nic nie gada i to ją zaczynają paladyni i obywatele atakować kiedy tylko się pojawi.
W ekwipunku jabłko, bryłka złota i leśne jagody.
Nie ma nic na sobie, nie ma miecza ani innej broni, atakuje pięściami oraz kopniakami.
RPG
bezio91 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-04-09, 11:44   #3
bezio91
Chrząszcz

bezio91 awatar

Domyślnie Izabela

Ona chyba jest jakoś przyłączona do bandytów skoro zaczęli nie ją tylko ciebie atakować.
RPG
bezio91 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-04-09, 12:36   #4
arsh

Domyślnie

No bdt oznacza członka gildi bandytów. U mnie ona ma rapier albo nic. Zbroi nie ma wcale i pare itemów w ekwpipunku złoto, gin ect.
Gratuluje że to znalazłeś.
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-04-09, 19:16   #5
Lord Bloodwyn
Krwiopijca

Lord Bloodwyn awatar

Wyślij wiadomość przez ICQ do Lord Bloodwyn Wyślij wiadomość przez AIM do Lord Bloodwyn Wyślij wiadomość przez Yahoo do Lord Bloodwyn Wyślij wiadomość przez Skype™ do Lord Bloodwyn
Domyślnie

Za drugim razem miała u mnie w ekwipunku: rum, piwo, gin i 2 samorodki. Zdaje się, że Izabela ma losowy ekwipunek
Potem zmieniłem jej gildię na ''paladyn'' i można było z nią porozmawiać. Niestety, w oknie dialogowym było tylko KONIEC.

PS Po zmienieniu jej gildii poszedłem za nią i zatrzymała się w... stróżówce Thorusa!

Przestaję korzystać z tego forum, bo atmosfera tutaj jest nieprzyjemna, a moderatorzy banują za byle co!!!!

Ostatnio edytowane przez Lord Bloodwyn : 15-04-09 o 15:59.
RPG
Lord Bloodwyn jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-04-09, 20:28   #6
unforgiven81
Krwiopijca

Domyślnie

Cytat:
Napisał Lord Bloodwyn Zobacz post
Za drugim razem miała u mnie w ekwipunku: rum, piwo, gin i 2 samorodki. Zdaje się, że Izabela ma losowy ekwipunek
Potem zmieniłem jej gildię na ''paladyn'' i można było z nią porozmawiać. Niestety, w oknie dialogowym było tylko KONIEC.

PS Po zmienieniu jej gildii poszedłem za nią i zatrzymała się w... stróżówce Thorusa!
No i? Ma losowy ekwipunek, tak jak większość NPC... Ma tylko Sztylet
Cytat:
//EquipItem (self, ItMw_1h_Vlk_Dagger);
. W oknie dialogowym jest jedynie KONIEC, bo nie zostały dla niej napisane kwestie dialogowe... Pewnie kolejny niewrzucony NPC, na którego wrucenie zabrakło czasu. I pomysłu. PB zawsze coś schrzani

RPG
unforgiven81 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-06-09, 13:04   #7
diego 3
Polna Bestia

diego 3 awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do diego 3
ja też się tak bawiłem i znalazłem taki kod na gościa który był podpisany Jaszczuroczłek miał przy sobie jakąś ognistą lutnie i nic nie mówił.
ale za chiny nie przypomne sobie tego kodu sorry
RPG
diego 3 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-06-09, 17:58   #8
mkulak0
Krwiopijca

mkulak0 awatar

Domyślnie wow

Wow nie wiedziałem o tej babce bo nie ma jej wogóle w grze (bez kodów) gratuluję. "bardzo cenna zdobycz".
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania