Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Porady i triki
Przeładuj stronę Proszę o pomoc!

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 20-05-06, 22:47   #1
kafer
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez AIM do kafer
Domyślnie

Mam problem z przejściem gothica 2 noc kruka. Jestem juz magiem ognia i naprawiłem oko Innosa u kowala z farmy onara. Co teraz mam zrobić byłem u Pyrokara i nie da sie z nim o niczym rozmawiac byłem tez u Vatrasa i jez nie da sie z nim o niczym rozmawiać i byłem tez u Xsardasa i mam ten sam problem nie da sie z nim o niczym pogadac Prosze o pomoc.
RPG
kafer jest offline  
Nieprzeczytane 20-05-06, 23:16   #2
Yzerman
Czarny Szermierz

Yzerman awatar

Domyślnie

Teraz musisz dołączyć do wodnego kręgu . Nie wiem czy gadałeś z Vatrasem o zmienniku , Jeżeli tak do musisz odnieść ornament do Saturasa . Ornament ma Lares . Zabierasz ornament idziesz do Saturasa , możesz tam dotrzeć np tak: od gospody orlana w kierunku myśliwego Dragomira i dalej ścieżką aż dotrzesz do drewnianego mostu ,za mostem jest ścieżka w prawo dwa zębacze , i pramidy tam są wykopaliska magów wody .

" Ive said that I will strike down Void; This is still foretold by fate... shall it be here?...

This place is as good as any to wield my sword "Altaria Falling Again
Didn't expect them? So... They must be a miracle ...
RPG
Yzerman jest offline  
Nieprzeczytane 21-05-06, 07:12   #3
Balrog-shadow
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do Balrog-shadow Wyślij wiadomość przez MSN do Balrog-shadow
Domyślnie

Tak jak powiedział Martin 07 musisz pogadać z Vatrasem o zmienniku. W tym momencie musisz wykonać misje związane z NK ponieważ Vatras niezbędny do rytuału naprawienia Oka Innosa nie opuści Khorinis bez zmiennika. Musisz przejść NK(znaczy zabić Kruka). Wtedy do miasta przybędzie Mixsir(chyba,tak chyba się nazywa) i będziesz mÓgł zabrać Vatrasa żeby naprzwić Oko Innosa.
RPG
Balrog-shadow jest offline  
Nieprzeczytane 21-05-06, 07:35   #4
kafer
Chrząszcz

Domyślnie

Czyli teraz mam teraz isc do Laresa po jakis ornamet i odniesc go do Saturasa?? I potem co mam zrobić??
RPG
kafer jest offline  
Nieprzeczytane 21-05-06, 08:43   #5
kamil_kepa
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do kamil_kepa
Domyślnie

Nie radzę pisac 2,3 posty pod rzad....wszytskiego sie dowiesz w swoim czasi..co to by byl za sens gry gdybys wiedzial co zaraz bedzie...ale jak odniesiesz ornament to przejdx przez portal, zrob wszytskie zadania i zlikwiduj Kruka...a potem sam zobaczysz co dalej

RPG
kamil_kepa jest offline  
Nieprzeczytane 21-05-06, 12:16   #6
kafer
Chrząszcz

Domyślnie

Mam problem jestem juz i Fisku zlecił mi zadanie znalezienie Horusa (chyba tak sie nazywa ) mówił ze ukrywa sie na bagnach ale ja go nie znalazłem prosze napiszce gdzie on sie znajduje???
RPG
kafer jest offline  
Nieprzeczytane 21-05-06, 13:07   #7
Yzerman
Czarny Szermierz

Yzerman awatar

Domyślnie

Fisk mówi o Juanie ,ten siedzi w małej jaskini . Jak by ci to opisać ?, może tak: jak wchodzisz do
obozu bandytów to widzisz Sancha skieruj się w prawo a zobaczysz Edgora i bandytę , trochę dalej
są błotne węże tylko nie idź w lewo bo tam jest bagienny golem . A jeszcze dalej są następne golemy , po prawej stronie od nich jest jaskinia z Juanem . Na pewno trafisz . Powodzenia

" Ive said that I will strike down Void; This is still foretold by fate... shall it be here?...

This place is as good as any to wield my sword "Altaria Falling Again
Didn't expect them? So... They must be a miracle ...
RPG
Yzerman jest offline  
Nieprzeczytane 21-05-06, 17:27   #8
liftings
Chrząszcz

Domyślnie

ja mam pytańko mógłby ktoś zamieścić mapke z miejscami gdzie są rzeczy grega które trzeba zdobyc bo nie moge sie połapac w tym co on mówi
prosze...
RPG
liftings jest offline  
Nieprzeczytane 22-05-06, 21:08   #9
GreG-1
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do GreG-1
Domyślnie

Kafer ja proponuje Ci zmienić nazwę tematy na "Przejdz ze mna G2 NK" :P
pO Prostu graj. Nie większą przyjemność sprawi Ci samodzielne znalezienie sposobu na tego smoka? Chyba nie przerasta Cię te zadanie :P Gdybyś sobie nie radził zostaje Ci solucja. Zanim spytasz o rozwiązanie przynajmniej spróbuj wykonać samodzielnie qest.
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania