Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Myrtana
Przeładuj stronę Kobiety w serii Gothic.

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 08-06-04, 14:43   #1
Plaski
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Plaski Wyślij wiadomość przez MSN do Plaski
Domyślnie Kobiety w serii Gothic.

Czy nie uważacie, że kobiety w Gothicu są olewane?? W GI właściwie się nie pojawiają(poza zamkiem w starym obozie), a w GII są ale nie odgrywają żadnych istotnych ról. Mam nadzieję że w NK kobiety będą miały większy udział w całej grze, bo to przecież szlachetne pomagać płci pięknej... Co wy o tym sądzicie??

BTW: Dawno mnie tu nie było - dużo się od tego czasu zmieniło ale sygnaturkę zostawię na razie - mam do niej sentyment
NIE SUGERUJ SIĘ tym configiem, "trochę" go zupdateowałem :P
RPG
Plaski jest offline  
Nieprzeczytane 08-06-04, 14:56   #2
LORaDek
Jaszczur

LORaDek awatar

Domyślnie

Przecież kobiety w tamtych czasach nie miały nic do powiedzenia, powinny być w domu gotować zupe i słuchać męża. A ty chcesz żeby odgrywały większe role. Samo to że w G2 przywudcą gildii złodzieji jest kobieta było dla mnie dużym zaskoczeniem. No chyba że w G3 pojawi się jakieś Amazonki albo ruch feministek :wink:
RPG
LORaDek jest offline  
Nieprzeczytane 08-06-04, 16:34   #3
jazen_najemnik
Kąsacz

Wyślij wiadomość przez AIM do jazen_najemnik
Domyślnie

Chcialem tylko powiedziec ze w G1 kobiety byly w SO i u sekty u Y'Beriona
są tacy którzy kradną bo są głodni

RPG
jazen_najemnik jest offline  
Nieprzeczytane 08-06-04, 16:38   #4
Kaim

Kaim awatar

Domyślnie

Na jednej niemieckiej o NK widziałem jakąś babke siedzącią w siedzibie bandytów....niestety niemca nie znam więc nie wiem czy będzie grałaistotną role w fabule ale jestem przekonany że to jedna z tych babek z G1
Nieprzeczytane 08-06-04, 16:44   #5
Karanthir
Krwiopijca

Domyślnie

Według mnie jest dobrze.Kobiety powinny znać swoje miejsce.Ja byłem lekko rozczarowany że gildią złodzieji dowodzi jakaś baba a że miałem wysoki poziom to odrazu dostała w dupę.Oby się nic nie zmieniło i kobiety były ograniczone tylko do roli urozmaicenia obrazu np. miasta
RPG
Karanthir jest offline  
Nieprzeczytane 08-06-04, 17:26   #6
Crov

Domyślnie

Dlaczego? Możliwość romansu z kobietami była by bardzo fajna, albo amazonki, albo pomoc jakies kobiecie. Nie wiem co wam to przeszkadza, a najmniej rozumiem tego pana co pisał przedemną (homo?)
RPG
Crov jest offline  
Nieprzeczytane 08-06-04, 19:43   #7
DarthPhillips
Polna Bestia

Domyślnie

Kobitki muszą być, tylko żeby swoje miejsce znały w świecie!!! :wink:
Nieprzeczytane 08-06-04, 20:40   #8
Mroczny Paladyn
Zbanowany

Domyślnie

jak tak patrze na wasze wypowiedzi to widac ze niektorzy dzieci albo jeszcze niedorosli no ale przejdzmy do tematu ja uwazam ze kobiety powinny byc i grac jakas wazna role np. zbuntowane kobiety chca rozwalic paladynow za to ze przez wiekszasc zycia gotowaly zupe i byly popychadlami.uwazam ze w nk raczej tego chyba nie bedzie ale g3 kto wie moze beda jakies wazne kobiety
Cytat:
Według mnie jest dobrze.Kobiety powinny znać swoje miejsce.Ja byłem lekko rozczarowany że gildią złodzieji dowodzi jakaś baba a że miałem wysoki poziom to odrazu dostała w dupę.Oby się nic nie zmieniło i kobiety były ograniczone tylko do roli urozmaicenia obrazu np. miasta
a czemu to niby w sredniowieczu nie graly waznej roli ale to jest swiat magi i moga grac a czemu zlales kobiete bo byla przywodca gidli.pozatym kobiet sie nie bije (chociaz niektorym mozna dac w czape)ale bez przesady kompletny brak kultury.no sorry ale ja ciebie nie rozumie.kazdy ma swoje zdanie i masz prawo do tego ale ja nie bede tego poieral
RPG
Mroczny Paladyn jest offline  
Nieprzeczytane 08-06-04, 20:50   #9
LORaDek
Jaszczur

LORaDek awatar

Domyślnie

Mi to kurna nie pai jakby kobita była kimś na miano Lorda Hagena i wydawała nam rozkazy jakieś poboczne queściki proszę bardzo, ale napewno nie spotkamy kobity przywudcy. A co do tygo bunftu Mroczny pallsdynie to jest kapa jak ty to sobie wyobrażasz. Albo se żartujesz alebo głupoty pleciesz.
RPG
LORaDek jest offline  
Nieprzeczytane 09-06-04, 08:44   #10
Plaski
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Plaski Wyślij wiadomość przez MSN do Plaski
Domyślnie

Cytat:
Chcialem tylko powiedziec ze  w G1 kobiety byly w SO i u sekty u Y'Beriona

No tak, były, ale mi chodzi o to kim były. W GI robłiły za, za przeproszeniem, dziwki, a w GII za kury domowe lub też dziwki, w burdelu! Chociaż z tym burdelem to nie był tak ły pomysł... Jak się było bogatym, to można było sobie w ciekawy sposób punkty trafieńodnowić :P Wyjątkiem była babka z Gildi Złodzieji, ale to jedyny wyjątek... Jeżeli nie w NK, to przynajmniej w G3, ale takie amaonki, czy feministki by się przydały Dobrym pomysłem byłaby też opcja romansu

BTW: Dawno mnie tu nie było - dużo się od tego czasu zmieniło ale sygnaturkę zostawię na razie - mam do niej sentyment
NIE SUGERUJ SIĘ tym configiem, "trochę" go zupdateowałem :P
RPG
Plaski jest offline  
Nieprzeczytane 09-06-04, 09:19   #11
Vorador
Jaszczur

Domyślnie

Ja jestem za tym, żeby kobiety w G3 odgrywały jakąś większą rolę, choć już w G2 nie miały najgorzej, czego przykładem jest Cassia, przywódczyni Gildii złodziei.
W G3 powinny być kobiety-wojowniczki, coś w stylu najemniczek, tylko że nie tworzące własne, kobiece gildie, tylko walczące ramię w ramię z mężczyznami.
RPG
Vorador jest offline  
Nieprzeczytane 09-06-04, 09:35   #12
Kaim

Kaim awatar

Domyślnie

Co wy gadacie....przecież jest parezadań które dają kobiety: Cassia Tekhla (zawsze zapominam jak sie pisze ) Sagita albo Edda no i najwżniejsza....Nadja :P
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania