Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Inne > Hyde Park > Gry
Przeładuj stronę World Of Warcraft

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-07-13, 00:33   #385
Kaseven
Zębacz

Kaseven awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Kaseven
Domyślnie

Mr. C, ta kwestia nie jest nowością i była dyskutowana od dawna. WoW może być sobie grą z największą liczbą subskrybentów, ale to gry pokroju League of Legends i World of Tanks przynoszą większe zyski. Póki co jednak model abonament + sklepik dla kolekcjonerów (taka furtka na przyszłość) jest dla nich opłacalny i nikt z Blizzardu nie wyrażał zamiaru likwidacji abonamentu w najbliższym czasie. Zobaczymy, co na Blizzconie powiedzą.

100% MROK (koncentrat made in China)
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa

Ostatnio edytowane przez Kaseven : 14-07-13 o 00:36.
RPG
Kaseven jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-07-13, 01:05   #386
Mr. C
hivemind content aggregator

Mr. C awatar

Domyślnie

Podzielam twój sentyment, Tizgar: każuale nie powinni mieć pełnego dostępu do prawie całego contentu. Możliwość walki np. z takim Deathwingiem powinna była być nagrodą samą w sobie, a nie czymś ogólnie dostępnym przez Looking For Raid. To chyba wielki problem, który zabił WoWa dla wielu hardkorowych graczy. Utrata prestiżu ekwipunku to jedno, ale zwiększona dostępność całej zawartości gry to dla nich prawdziwe bluźnierstwo. Naprawdę, jedyną szansą na dobry ekwipunek powinny były być rajdy, a nie emblematy bohaterstwa/dzielności/podboju/triumfu/mrozu, które można było zdobywać nawet w głupich heroicznych pięcioosobowych lochach i powoooli, powolutku, ale pewnie wymieniać na wysokopoziomowe przedmioty, Wintergrasp ze swoimi śmiesznie łatwymi Archavonem, Siemalonem, Kolargolem i Torafonem, i jeszcze specjalne pięcioosobowe instancje z gearem lepszym od pozostałych (Trial of the Champion, trzy instancje w ICC), pozwalającym zacząć rajdowanie w dziesięcioosobowych wersjach lochów, przy których się znajdowały.

Jeśli chodzi o fabułę, to jest w porządku. Nie jestem jakimś strasznym maniakiem wiedzy o świecie gry, ale niektóre historie pre-Cata na pewno były dosyć ciekawe. Nie jestem pewien, jak to wyglądało w czasach Kataklizmu w starych strefach.
RPG
Mr. C jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-07-13, 01:30   #387
Madderin
Looks CAN kill.

Madderin awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Madderin Wyślij wiadomość przez Yahoo do Madderin
Domyślnie

Trial of the Champion. Good times. Pamietam, jak farmilem tam reputacje na mounty. To bylo cos. I jak poszedles raz C z nami, i nakotku robiles taki DPS ze sciagalo na ciebie wszystkie moby.
RPG
Madderin jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-07-13, 01:37   #388
Tizgar

Tizgar awatar

Domyślnie

Pamiętam jak pisałem podanie do Signum chce dołączyć bo chce zobaczyć co gra ma do zaoferowania na 100%, a teraz dostaniesz to bez gildii :P

C. Tam lfr czy te insty nie były jakoś problematyczne pozwalały od czegoś zacząć to było dobre bo i tak itki byłe o dużo ilvl słabsze od contentowych :P to raczej nie obniżało prestiżu hardcoroców a pozwało casuli na przygotowanie do raidu i być może w przyszłość stać się samemu hardcorowcem

Traktowałbym to raczej jako zachętę do poważnego raidowania :P Chociaż setówki na lfr to trochę strzał w plecy bo co jak co ale set bonus zawsze były very good no dobra prawie zawsze :P

Farma dungow dla bojek z ekipa z gildii lajt ale randomowa czasem hardcore większy niż insta na hc
I was dreaming, about gold.

@Dark: No, nie chciałbym być tak "zajebisty" jak Domas, nawet gdyby mi za to płacili.

Ostatnio edytowane przez Tizgar : 14-07-13 o 01:41.
RPG
Tizgar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-08-13, 17:57   #389
Mr. C
hivemind content aggregator

Mr. C awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał gothic321 w temacie o Doto 2 Zobacz post
Ee tam, jedyna słuszna gra to wow ;-)
Spoiler 

Grindfest, ale przyznam, że po ok. dwóch latach odpoczynku nawet chętnie bym do niego wrócił. Do tej seksownej worgeńskiej druidki, którą stworzyłem na początku Cata i wylevelowałem chyba jedynie do ok. 15. poziomu, zanim gra mi się znudziła. Może nawet przekabaciłbym mojego maina, Mruczka, na worgena za pieniądze.

Nie wiem, jak mają się koty, ale nowa zdolność druidów - ta Symbioza, czy jakoś tak - wygląda niesamowicie ciekawie. W ten sposób można mieć jeszcze więcej narzędzi w podorędziu, niż rogale. Mam nadzieje, że koty dalej są silne w DPSie.

Teraz jest świetny czas na bycie w Przymierzu. Ostatni patch i Mgły zdawały się być nastawione na zakończenie "For the Horde!" i zwiększenie fajności Alliance.
RPG
Mr. C jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-08-13, 18:03   #390
Master of Gorzała
Lewacki głos na Twoim forum

Master of Gorzała awatar

Domyślnie

W ogóle w 5.4 mają być "flexible raids". Co to oznacza? Że na 10 osobowego raida można pójść w 8 osób i się ładnie zeskaluje nam do tego poziomu. Ale nie itemy. To samo np. w 15 osób na 25 osobowego raida. Albo w 22 osoby. Your choice.

Osobiście nie uważam się za jakiegoś super pro, raczej za takiego trochę lepszego każuala... Ale taki idiotyzm przerasta nawet mnie. Serio. Blizzardowi się chyba pomysły kończą, jak 10 latków do gry przykuć.

Podziemie - Mroczny Paladyn
Sent ver 0.73 official beta
Gorzelnik Podziemia
Komendant Orgath
RPG
Master of Gorzała jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-08-13, 18:22   #391
Kaseven
Zębacz

Kaseven awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Kaseven
Domyślnie

Flexible raids mają swój własny item level, mieszczący się w przedziale między poziomem normal oraz LFR. Sam pomysł jest imo super, bo jak sięgnę pamięcią, wielokrotnie musieliśmy odwoływać raidy, gdyż brakowało nam jednej, dwóch czy trzech osób do kompletu, po godzinie bezowocnego szukania wszyscy zaczynali ziewać, denerwować się i rozchodzić, a tak można spokojnie pójść na flexible raid niekompletną drużyną i dobrze się bawić zamiast /quit.

100% MROK (koncentrat made in China)
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa

Ostatnio edytowane przez Kaseven : 07-08-13 o 18:25.
RPG
Kaseven jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-08-13, 18:34   #392
 Fureya
Kaldorei

Fureya awatar

Domyślnie

Osobiście uważam, że to co zrobił Blizard z wprowadzeniem Cata to błąd nie wybaczalny. Po bardzo dobrym Wotlku wypuścili coś takiego... Potem w pewnym sensie zostało to naprawione, przez wprowadzenie MoPa. MoG zapewniam cię, że więcej 10 latków gra w "darmowe" gry np. lol niż wow-a. Wymóg stałego płacenia odsiewa XD
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania