Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > + > Publikacje modderów
Przeładuj stronę Złote Wrota [G2NK]

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 04-06-09, 22:23   #145
Xaris
Kąsacz

Xaris awatar

Domyślnie

hmm...Z tego co wiem to akcja dzieje się po G3... Ale skoro są diego, gorn...to może być i Saturas choc lepszy był by Vatras.
Nieprzeczytane 05-06-09, 10:02   #146
Sentarion
Jaszczur

Sentarion awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Xaris Zobacz post
Super są te nowe screeny! Tylko 2 "Ale"...
1. Ten posąg Adanosa w formie "Krzyża" mi tam tak jakoś nie pasuje do klimatu gry:/
2. Szkoda że wszytskie ściany i podłogi są robionew tymi samymi teksturami i jest tam...tak jakby "zimno"
Ale po za tym jest Super i bardzo mi się podoba.
1. Nie będę ukrywał, że konceptem na podstawie którego ten posąg był tworzony (dzięki dla Gumena za wymodelowanie) była figura Chrystusa z Rio de Janeiro z góry Corcovado http://i42.tinypic.com/saxnr5.jpg Zawsze mnie on fascynował, więc pomyślałem, że może być to ciekawy symbol dla przedstawienia Adanosa. Oczywiście nie każdemu musi to odpowiadać, ale mod jest naszym dziełem, więc mamy prawo do własnej inwencji i pomysłów
2. Zobaczymy, być może jeszcze urozmaicimy tekstury i level-design.
Cytat:
Napisał gothicman2 Zobacz post
czy mi się wydaje czy w tym klasztorze magów wody to przewodniczący maja twarze pyrokara ulthara i sperentesa
moglibyscie dac jako przewodniczacych Saturas Nefariusa i Cronosa
Te postacie na tronie będą jeszcze zmieniane, na razie rzeczywiście są to Magowie Ognia: Pyrokar, Ulthar i Serpentes.

Ostatnio edytowane przez Sentarion : 05-06-09 o 10:04.
RPG
Sentarion jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-06-09, 13:04   #147
Xaris
Kąsacz

Xaris awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Brat Xardasa Zobacz post
Nie będę ukrywał, że konceptem na podstawie którego ten posąg był tworzony (dzięki dla Gumena za wymodelowanie) była figura Chrystusa z Rio de Janeiro z góry Corcovado http://i42.tinypic.com/saxnr5.jpg Zawsze mnie on fascynował, więc pomyślałem, że może być to ciekawy symbol dla przedstawienia Adanosa.
Wiedziałem że skądś to znam. A na dodatek w moim mieście "budują" drugi super wielki pomnik Chrystusa. To juak wyjdzie gra będe znał trzy:P
Cytat:
Oczywiście nie każdemu musi to odpowiadać.
Oczywiście.
Cytat:
2. Zobaczymy, być może jeszcze urozmaicimy tekstury i level-design.
Bardzo by się to przydało w miare możliwości.
Nieprzeczytane 06-06-09, 12:16   #148
Giselher

Giselher awatar

Domyślnie

Mam jedno pytanie. Czy mod pójdzie na viście?
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-06-09, 00:36   #149
Sentarion
Jaszczur

Sentarion awatar

Domyślnie

Tak, powinien pójść, tak samo jak i inne mody do Gothica.
RPG
Sentarion jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-06-09, 11:37   #150
Makgajwer

Domyślnie

Odniosę się w tym momencie do screena z magami wody siedzącymi na tych 'fotelach' i z posągiem. Są tam również umiejscowieni paladyni po bokach. Czy aby na pewno żołnierze Innosa pasują do tego miejsca?
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-06-09, 18:37   #151
ElRevan
Zębacz

ElRevan awatar

Domyślnie

A ja napiszę jak na TM.

Klasztor jest cukierkowy moim zdaniem no chodzi o wygląd budowli, a ten pomnik jezusa to sorry że się powtórzę ale ktoś może to uznać za urazę z chrześcijan i zrobić ładny za przeproszeniem, syf wmawiając ludziom teksty typu "Ludzie którzy robili tą modyfikacje są grzesznikami" i tym podobne.

Ale klasztor ujdzie i racja co do tych paladynów z tego co wiem to paladyni w gothicu służą tylko Innosowi ? chyba że to jakiś smaczek nowy do moda będzie
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-06-09, 00:36   #152
Sentarion
Jaszczur

Sentarion awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Makgajwer Zobacz post
Odniosę się w tym momencie do screena z magami wody siedzącymi na tych 'fotelach' i z posągiem. Są tam również umiejscowieni paladyni po bokach. Czy aby na pewno żołnierze Innosa pasują do tego miejsca?
Moim zdaniem paladyni nie "gryzą" się z Magami Wody. Zresztą nie znacie zwyczajów panująych w nowym świecie, gdzie panują nieco inne zwyczaje niż w Khorinis czy Myrtanie
Cytat:
Napisał ElRevan Zobacz post
A ja napiszę jak na TM.

Klasztor jest cukierkowy moim zdaniem no chodzi o wygląd budowli, a ten pomnik jezusa to sorry że się powtórzę ale ktoś może to uznać za urazę z chrześcijan i zrobić ładny za przeproszeniem, syf wmawiając ludziom teksty typu "Ludzie którzy robili tą modyfikacje są grzesznikami" i tym podobne.
Sam jestem człowiekiem wierzącym i nie widzę nic zdrożnego w tym, że posąg Adanosa jest podobny do posąga Chrystusa (bo nie są identyczne). Po prostu jest to Adanos obejmujący swymi ramionami świat (w końcu jest najważniejszy bogiem). Co do klasztoru nie wiem co w nim cukierkowatego, jak dla mnie wygląda bardzo dobrze. Po prostu jest pełen światła i mocy, więc różni się od typowego postrzegania takiego miejsca jako mroczne i podniszczone.
RPG
Sentarion jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-06-09, 19:14   #153
UnderLord
Polna Bestia

UnderLord awatar

Domyślnie

siemka na ile procent mod jest gotowy? :P kiedy bedzie premiera? :PPP

Znany także jako Urtrax.
RPG
UnderLord jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-06-09, 21:17   #154
Polik66

Domyślnie

jak idą prace nad modem ?
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-06-09, 17:56   #155
Tario
Chrząszcz

Tario awatar

Domyślnie

Poco są te białe szaty?? , przecież już jest szata arcymistrzów wody??Można by najwyżej przetexturkować modele ognia na wody.Jak chcecie zrobićszaty nowicjuszy wody?? przeteksturowanie ognia i dodanie symboli wody było by według mnie (takich jak na szatach) dobrym pomysłem.Można by dać takąkomnate gdzie przebywał Paladyn sergio z pomnikiem adanosa.Pomniki adanosa na wyspie, tego mi zawsze brakowało.Powiem że ten kalsztor nie powinien być taki jak ten z g2(chodzi tu o atmoswerę).Może jakieś jeziorko czy staw postawić?? w końcu to magowie wody. Mniej płytek kamienia jakoś nie widzi mi się taki ten klasztor jak jest obecnie.Budynki są za duże troszkę i zbyt regularne postarajcie się jakoś by nie były te pokoje takie wielkie i kańciaste.(wiem ,że nic nie umiem i się czepiam ,ale krytyka jest potrzebna).Mam nadzieję że go poprawicie.
Gildia straznik swiątynny(Pracuje dla Quentina)<kim byc magiem wody lub najemnikiem a moze Guru lub straznikiem Swiątynym
skile walka bronią adept dwurenczne mistrz

Ostatnio edytowane przez Tario : 14-06-09 o 18:03.
RPG
Tario jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-06-09, 01:14   #156
Krystian08
Krwiopijca

Krystian08 awatar

Domyślnie

Mi też się wydaje że można by było postawic jakieś jeziorko lub staw,no bo to przecież magowie WODY no to więc niech mają coś symbolicznego w klasztorze.
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania