Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę Gothic 4 - Konsola / DYSKUSJA

Zobacz wyniki ankiety: Czy kupisz G4 na konsolę?
Kupię G4 na konsolę. 14 12.50%
Może kupię. 2 1.79%
Nie kupię. 4 3.57%
Nie mam konsoli i nie kupię. 23 20.54%
Kupie jedynie na PC. 52 46.43%
Kupie specjalnie konsolę dla G4. 1 0.89%
Nie kupie ani na konsolę ani na PC G4. 16 14.29%
Głosujących: 112. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 05-05-09, 18:47   #25
Frezer112
Krwiopijca

Domyślnie

Cytat:
Napisał MitHraS Zobacz post
...ze względu na moją pensję...oraz moje plany na przyszłość...raczej nie kupie tej gry na konsole...bo musiałbym dokupić drogą konsole...więc NIE

LOL Wiesz w razie jakbyś nie wiedział to chcę ci uświadomić, że xbox 360 kosztuje teraz 600-900 zł a PC troszeczkę drożej...
Nie wiadomo dlaczego, ale jakoś zauważyłem, że wszyscy tutaj krytykują grę, która jeszcze nie wyszła.
Mógłbym się założyć, że połowa osób która mówi, że gry na konsole to siekanki ostatnio widziało konsolę za czasów PS1 albo innego rupiecia.
Zgadam się, że oblivion nie jest zbyt dobry (wytrzymałem tylko godzinę, a później wyłączyłem i już nigdy nie włączyłem.) Ale np. fable 2 już lepszy.(mimo iż jest trochę siekankowy) Tak w razie gdyby ktoś nie wiedział to powiem, że nie wszyscy konsolowi gracze to bezmuzgi według, których "im więcej pukania w X tym lepsza gra" bo jeśli ktoś tak ma to niezależnie od tego czy to na PC czy na PS/XBOX i czy to X czy też LPM/PPM/spacja. Znam gościa który w SA przeszedł tylko kilka misji(żeby odblokować"pakernie i pistolety") a gra tylko na kompie i jakoś nie rozpowiadam że ludzie grający na kompie to ludzie ceniący w grach tylko to ile można ludzi zabić. Debil to debil, ale są też inni ludzie i nie można ich wrzucać do jednego wora dlatego, że gra na konsoli/PC

Ostatnio edytowane przez Frezer112 : 07-05-09 o 17:43.
RPG
Frezer112 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-05-09, 07:20   #26
Skellen
Zębacz

Skellen awatar

Domyślnie

Moim zdaniem, to średnio przemyślane posunięcie. Z jednej strony to może poszerzyć rynek odbiorców G4. Z tego punktu widzenia to dobry krok. Jednak wiadomo, że na konsolę ta gra będzie wyglądała (i nie chodzi o grafę he he) deczko inaczej niż na PC, czyli ogromne uproszczenia fabuły na rzecz walki i akcji, bo nie oszukujmy się, co by tam inni (konsolowcy) nie pisali, w grach na konsolę chodzi o maksimum akcji, adrenaliny i nawalanki...

Taka jest idea konsoli. Ktoś może mi zarzucić, że nie mam konsoli i nie wiem o czym mówię. Tak, tyle że mam kumpla który ma konsolę (prócz tego PC też). Często u niego bywam i wiem w co łupie na konsolę, a co woli na PC...I on nie jest żadnym ortodoksem i fanatykiem PC, ale co do opinii o grach na PS2 i inne konsole ma zdanie zbieżne z moim. Jemu też wydaje się to złym posunięciem i choć ma obie platformy, to G4 kupi tylko na PC.

Producenci goniąc za zyskiem starają się robić gry na wszystkie możliwe platformy...(często wręcz z pominięciem PC). Jednak są gry, które najlepiej sprawdzają się na blaszaku i wszyscy o tym wiemy, nie widzę powodu by za wszelką cenę wszystko robić dla wszystkich, może się okazać to golem samobójczym.
Zamiast tego można by pomyśleć o trybie multiplayer, to na pewno trafniejszy pomysł na popularyzację tytułu...

Ostatnio edytowane przez Skellen : 06-05-09 o 07:22.
RPG
Skellen jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-05-09, 17:42   #27
Frezer112
Krwiopijca

Domyślnie

Cytat:
Napisał Skellen Zobacz post
, czyli ogromne uproszczenia fabuły na rzecz walki i akcji, bo nie oszukujmy się, co by tam inni (konsolowcy) nie pisali, w grach na konsolę chodzi o maksimum akcji, adrenaliny i nawalanki...

Taka jest idea konsoli. Ktoś może mi zarzucić, że nie mam konsoli i nie wiem o czym mówię. Tak, tyle że mam kumpla który ma konsolę (prócz tego PC też). Często u niego bywam i wiem w co łupie na konsolę, a co woli na PC...I on nie jest żadnym ortodoksem i fanatykiem PC, ale co do opinii o grach na PS2 i inne konsole ma zdanie zbieżne z moim. Jemu też wydaje się to złym posunięciem i choć ma obie platformy, to G4 kupi tylko na PC.

po koledze to można dużo powiedzieć...
Jak masz kolegę z konsolką to pożycz ją od niego i powiedz czy są tak złe(najlepiej jakieś nowe gry do tego).
PS 2 taaaaa widać, że jesteś w temacie...
Podaj jakiś przykład tych "uproszczeń fabuły".

Nie rozumiem co wam przeszkadza, że ma wyjść na konsole niech se będzie co wam to przeszkadza?? GTAIV miało wyjść tylko na konsole a jak się okazało, że na PC też wypuszczają to konsolowcy się do nikogo nie srali to poco wy to robicie??
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-05-09, 21:35   #28
Skellen
Zębacz

Skellen awatar

Domyślnie

Mi to nie przeszkadza, co wynika z mojego poprzedniego posta. Mówię tylko, że nie wiem, czy to w ogóle potrzebne i zasadne. Ot i wszystko...

Co do moich doświadczeń z konsolami, to przesiedziałem trochę czasu obserwując kumpla przy wielu grach, więc to nie tak, że widziałem samą obudowę konsoli a resztę sobie dopowiedziałem...
Nie twierdzę też, że gry na konsole są złe, są po prostu inne od tych na PC (najczęściej, choć nie zawsze). Twierdzę także, że RPG takie jak Gothic nie pasuje do konsol...I tyle, o to co twierdzę. Nie wmawiaj mi tego czego nie napisałem.
I nikt się nad niczym nie zesrywa...tylko wyraża swoją opinię.
RPG
Skellen jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-05-09, 10:36   #29
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Jak autorzy chcą, to moga sobie nawet tworzyc elektronicznego bilarda z Gothicem.
Ja wole gry na PC niż na konsolę. Konsola ma to do siebie, ze preferuje raczej gry zręcznościowe niż to, czym urzekł nas Gothic.
Mam tylko nadzieje, że pomysł z wersją na konsole nie odbije się na samej jakości gry, którą robi się dla PC.

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-05-09, 13:50   #30
Lester1234
Krwiopijca

Lester1234 awatar

Domyślnie

Jeśli G4 okaże się fajną grą to go kupię jedynie na Pc. Na konsolach nie grywam wolę Pc. Jeśli G4 okaże się grą słabą to kupię ją jak stanieje!!!
RPG
Lester1234 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-05-09, 18:35   #31
Frezer112
Krwiopijca

Domyślnie

Cytat:
Napisał Smutas Zobacz post
Konsola ma to do siebie, ze preferuje raczej gry zręcznościowe niż to, czym urzekł nas Gothic.
Mam tylko nadzieje, że pomysł z wersją na konsole nie odbije się na samej jakości gry, którą robi się dla PC.
Podajcie jakiś przykład DOBREJ gry na konsole która jest zręcznościowa (oprócz prawdziwych zręcznościówek) ,to przyznam wam racje z czystym sumieniem.

Niby jak ma się odbić na jakości??
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-05-09, 10:59   #32
Arim
Zębacz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Frezer112 Zobacz post
Podajcie jakiś przykład DOBREJ gry na konsole która jest zręcznościowa (oprócz prawdziwych zręcznościówek) ,to przyznam wam racje z czystym sumieniem.

Niby jak ma się odbić na jakości??

Nie rozumiem Cie kolego zupelnie...

Popieram tutaj Smutasa Gothic wychodzac na konsole napewno stanie sie duzo bardziej zrecznosciowy niz to bylo do tej pory.

Mam tylko nadzieje, ze tworcy nie zrezygnuja z zagadek i zbytnio nie ulatwia rozgrywki tylko dlatego, ze gra wyjdzie takze na konsole.

"Tłum ma zbyt wiele oczu, by mieć spojrzenie"
RPG
Arim jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-05-09, 18:32   #33
Frezer112
Krwiopijca

Domyślnie

Cytat:
Napisał Arim Zobacz post
Nie rozumiem Cie kolego zupelnie...

Popieram tutaj Smutasa Gothic wychodzac na konsole napewno stanie sie duzo bardziej zrecznosciowy niz to bylo do tej pory.

Mam tylko nadzieje, ze tworcy nie zrezygnuja z zagadek i zbytnio nie ulatwia rozgrywki tylko dlatego, ze gra wyjdzie takze na konsole.
W czym mnie nie rozumiesz?
Może byście mnie uświadomili czemu miałby być bardziej zręcznościowy dlatego, że wyjdzie na konsole??
Pogódźcie się z tym, że wyjdzie na konsolki i tyle PC odchodzi już powoli w dziale gier teraz już PC staje się maszyną do pisania prac domowych i odbierania maili.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-05-09, 20:59   #34
Skellen
Zębacz

Skellen awatar

Domyślnie

Cytat:
Może byście mnie uświadomili czemu miałby być bardziej zręcznościowy dlatego, że wyjdzie na konsole??
Pogódźcie się z tym, że wyjdzie na konsolki i tyle PC odchodzi już powoli w dziale gier teraz już PC staje się maszyną do pisania prac domowych i odbierania maili.
Tak o PC to już gadali ładne kilka lat temu. Tacy goście jak ty wróżą blaszakom marny los w zakresie gier i rozrywki, a jakoś tego końca nie widać...
A to, że można na nim dodatkowo pisać i robić inne jeszcze rzeczy, to tylko zaleta.
RPG
Skellen jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-05-09, 14:11   #35
Arim
Zębacz

Domyślnie

Cytat:

Dlaczego? Pewnie dlatego, ze 99% gier na konsole ogranicza sie do glupiego naciskania przyciskow, zero myslenia liczy sie, aby ja najlepsze poslugiwanie sie padem...

"Tłum ma zbyt wiele oczu, by mieć spojrzenie"
RPG
Arim jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-05-09, 16:15   #36
Frezer112
Krwiopijca

Domyślnie

Cytat:
Napisał Arim Zobacz post
Dlaczego? Pewnie dlatego, ze 99% gier na konsole ogranicza sie do glupiego naciskania przyciskow, zero myslenia liczy sie, aby ja najlepsze poslugiwanie sie padem...
Jeśli tak uważasz to podaj przykład...
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania