Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę Czy w G4 kobiety będą grały ważniejsze role?

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 28-01-09, 19:24   #73
MitHraS
Czarny Goblin

MitHraS awatar

Domyślnie ...

kobieta...hmmm..gdyby w 4 można byłoby brać śluby..ale nie wyobrażam sobie Thorusa czy Diega w spódnicy
Nieprzeczytane 28-01-09, 19:50   #74
JENCOM
Polna Bestia

Domyślnie

Uważam także że powinny być jakieś zadania do wątku głównego fabularngo , że np. mamy za zadanie uwolnić spod niewoli ,albo obronić jakąś kobietę , stanąć w jej obronie itp rzeczy . To urozmaiciłoby grę bo tak głupio te G3 bez lasek wgladło , ja tylko wyczekiwałem kiedy wkoncu gdzies bedzie jakas w miescie czy cos zeby z imieniem była , a tu tylko jakies buntowniczki , i na pustyni tancerki czyli jednym słowem troche zal.pl
RPG
JENCOM jest offline  
Nieprzeczytane 28-01-09, 20:04   #75
Parodista
Krwiopijca

Parodista awatar

Domyślnie

Zauważyłem, że od Gothic 3 kobiety zaczeły być wojowniczkami . W takim Fable np. to można wziąść ślub, ej a może w Arcani z kobietami będzie można małe Hot Cofe zrobić jak w GTA SA. Ale wtedy to gra byłaby od 18staki.
Nieprzeczytane 29-01-09, 02:44   #76
Exception
Krwiopijca

Exception awatar

Domyślnie

Mam nadzieję że w Arcanii kobiety będą grały ważne role.
Chciałbym spotkać jakieś łowczynie ,i wojowniczki ,które bez problemu położyłyby niejednego faceta.
Nieprzeczytane 29-01-09, 16:56   #77
JENCOM
Polna Bestia

Domyślnie

Cytat:
Napisał Parodista Zobacz post
Zauważyłem, że od Gothic 3 kobiety zaczeły być wojowniczkami . W takim Fable np. to można wziąść ślub, ej a może w Arcani z kobietami będzie można małe Hot Cofe zrobić jak w GTA SA. Ale wtedy to gra byłaby od 18staki.
Masz rację troszke w G3 się wojowniczki robić zaczęły . Natomiast co do twojego pomysłu ten hot cofe czy cos takiego , a czemu nie a w Wiedźminie to co jest xDD . Ja w wiedźminie tego nie widziałem ale mam kumpli w klasie którzy grali w Wiedźmina i wiedzą o tym doskonalne że takie akcje można robić natomiast co do Gothica to by chyba wersja XXX musiałaby być
RPG
JENCOM jest offline  
Nieprzeczytane 29-01-09, 20:10   #78
liq
Polna Bestia

liq awatar

Domyślnie

Sprawdzałem hot coffe w GTA i wiesz...zdecydowanie wolę wersję realną niż wirtualną :P nawet bym się tym w Gothciu nie zainteresował.
RPG
liq jest offline  
Nieprzeczytane 29-01-09, 20:31   #79
Inog
Krwiopijca

Inog awatar

Domyślnie

mogli by zrobić jak w wiedźminie żeby kobiety były jakimiś wojowniczkami np. Biała Rayla fajnie by było w G3 nawet nie widać było tych kobiet w g1 mogło by być przynajmniej pare wolnych kobiet ale ja mysle że oni tak zrobią w g4 wojowniczki kapłanki itp.

Cytat:
Napisał Parodista Zobacz post

ale ten hot cofe można by było tak samo jak w SA jako mod ale w 2 można iść do latarni i ten teges... ale takie tam nie wyobrażam sobie beziego w łóżku bardziej w zbroi i z wielkim mieczem ale rozrywka od czasu do czasu sie przyda xD

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu

Ostatnio edytowane przez Luke : 30-01-09 o 20:38.
RPG
Inog jest offline  
Nieprzeczytane 29-01-09, 21:05   #80
blaszczyk118
Krwiopijca

Domyślnie

no niekoniecznie jakies glowne role chocby jakies 2-do planowe bo w G3 to prawie w ogole ich nie ma.. chocby jakies chodzily po miescie byly handlarkami cokolwiek zeby nie wygladalo to ze w G rodza sie z pedalow...;d

(sorki za slownictwo nie umialem innego slowa znalezc)
RPG
blaszczyk118 jest offline  
Nieprzeczytane 11-05-09, 14:44   #81
Lester1234
Krwiopijca

Lester1234 awatar

Domyślnie

Akurat niby jaką? Bendą walczyć miotłami a jako tarczy używać gorsetów? Jeśli postacie dziecięce się pojawią to będzie cud!
RPG
Lester1234 jest offline  
Nieprzeczytane 11-05-09, 18:49   #82
Frezer112
Krwiopijca

Domyślnie

Nawet fajnie, by było gdyby grę można było przejść też kobietą tak jak w fable 2. Zawsze to jakieś urozmaicenie za drugim razem przejść kimś innym
np. bezim żeby wejść do jakiegoś magazynu będzie trzeba pobić strażnika, a "bezią" będzie można wykorzystać urok (jak w mass efect)
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania