Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę Wywiad z Jochem Hamma

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 20-09-07, 15:19   #1
AddoN
Tunak Pierwszy

AddoN awatar

Domyślnie Wywiad z Jochem Hamma

W serwisie Gothicz.net ukazał się wywiad z Jochem Hamma - pracownikiem Spellbound, studia odpowiedzialnego za przygotowanie Gothic 4

W rozmowie pada kilka interesujących uwag na temat nowej części gry Gothic
RPG
AddoN jest offline  
Nieprzeczytane 20-09-07, 17:12   #2
Mistrz Nordmaru
Polna Bestia

Mistrz Nordmaru awatar

Domyślnie

Ja za bardzo nie wierze że to będzie dobra gra ZAWSZE tak mówią i ZAWSZE wychodzi im jakieś gówno, np taki oblivion mówili że zrobią super gre lepszą niż poprzednie części serii, albo gothic 3.

http://pl.youtube.com/watch?v=8yAQlX...eature=related

100 post napisałem 19.15:28
RPG
Mistrz Nordmaru jest offline  
Nieprzeczytane 20-09-07, 18:21   #3
Sad Statue
Demon

Sad Statue awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mistrz Nordmaru Zobacz post
Ja za bardzo nie wierze że to będzie dobra gra ZAWSZE tak mówią i ZAWSZE wychodzi im jakieś gówno, np taki oblivion mówili że zrobią super gre lepszą niż poprzednie części serii, albo gothic 3.
Oczywiście, mogli wprost powiedzieć że gra będzie do dupy. Na pewno lepiej byś się poczuł...

Ja jakoś nie wyczułem w tym wywiadzie, aby obiecywali że gra będzie niby dużo lepsza od poprzedników. Dla mnie ważne jest to, że podchodzą do tytułu z szacunkiem i mam nadzieję - nie spierniczą tego.

Po za tym czym tu się martwić? Po Gothicu 3, trudniej jeszcze bardziej odejść od tego, co sprawiło że Gothic I stał się grą kultową...

Gothic 4, od trójeczki gorszy na pewno nie będzie :P

Zabłąkana dusza, w Służbie Adanosa
RPG
Sad Statue jest offline  
Nieprzeczytane 20-09-07, 19:06   #4
Mistrz Nordmaru
Polna Bestia

Mistrz Nordmaru awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sad Statue Zobacz post
Oczywiście, mogli wprost powiedzieć że gra będzie do dupy. Na pewno lepiej byś się poczuł...

Ja jakoś nie wyczułem w tym wywiadzie, aby obiecywali że gra będzie niby dużo lepsza od poprzedników. Dla mnie ważne jest to, że podchodzą do tytułu z szacunkiem i mam nadzieję - nie spierniczą tego.

Po za tym czym tu się martwić? Po Gothicu 3, trudniej jeszcze bardziej odejść od tego, co sprawiło że Gothic I stał się grą kultową...

Gothic 4, od trójeczki gorszy na pewno nie będzie :P
No też racja ale i tak nie kupię tej gry, (mamy z kolegami taki protest, głupki myślą że z gothica zrobią neverwintera chociaż wszystko jest możliwe) a po za tym są inne e'rp'e'g'ieki w którę można grać np taki two worlds albo... nie... Wiedźmin ma podobno nie wyjść z problemów finansowych

http://pl.youtube.com/watch?v=8yAQlX...eature=related

100 post napisałem 19.15:28
RPG
Mistrz Nordmaru jest offline  
Nieprzeczytane 21-09-07, 14:46   #5
Arcymag wody
Krwiopijca

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mistrz Nordmaru Zobacz post
Wiedźmin ma podobno nie wyjść z problemów finansowych
Ke? Skąd masz takie informacje? Ja wiem, że rozpoczął się preorder (sam mam zamówioną edycję kolekcjonerską), a ostateczna data wydania to 26 październik.
Arcymag wody jest offline  
Nieprzeczytane 21-09-07, 17:33   #6
DoneR
Kąsacz

Domyślnie

Wiedźmin + Atari = dużo pieniędzy. Gra jest już skończona i trwają tylko prace nad dubbingiem więc 26 października jest datą premiery i nic tego nie zmieni.

Co do tematu. Spellbound wie jak ma wyglądać Gothic i nie ma szans, aby gra była spartaczona. Przynajmniej od strony technicznej. Ich produkcje zawsze były dopracowane, z minimalną ilością bugów! To jest ich atut!

Teraz po tym wywiadzie wiemy, że dalej spotkamy przyjaciół z poprzednich części więc raczej dalej będziemy wcielać się w rolę Bezimiennego.
Dalej. Dużo osób narzekało, że wszystko będzie brzydkie bo jest robione na niskobudżetowym silniku, a sami przyznają, że gra oprócz fabuły musi mieć dobrą oprawę audiowizualną! Np. zastanawiają się nad Gamebryo czyli silnik na którym opiera się Oblivion i poniekąd Fallout 3!!!
Następną rzeczą przy której ludzie narzekali, że nie mieli oni żadnego kontaktu z RPG, że nie mają doświadczenia. A tutaj widzimy, że sam Jochen Hamma brał udział przy tworzeniu ok. 10-15 gier tego typu! Na dodatek ma dojść koło 50 freelancerów! Jest to wspaniała nowa, ponieważ tym systemem tworzy się głównie kontynuacje wielkich hitów, kontynuacje, które zadowalają fanów.
Po tym wywiadzie jestem w pełni spokojny i już wiem, że gra będzie co najmniej na poziomie G1, GII czy Nocy Kruka. Mogę spać spokojnie, Gothic 4 jest w dobrych rękach.
RPG
DoneR jest offline  
Nieprzeczytane 26-09-07, 19:11   #7
Aproxar
Polna Bestia

Aproxar awatar

Domyślnie

Hmmm... Jak ja nie cierpię ludzi którzy grę krytykują od samego początku. Zacznijmy od tego... Trzecia część była kijowa a czwarta pewnie będzie jeszcze gorsza. Trzecią część robiło PB a czwartą robi Spellbound i dlatego może to być hit,shit bądź normalna gra. Na pewno przewertują na nowo wszystkie części gry znajdą różne błędy, nie dociągnięcia i inne syfy by w czwartej części gry je wyeliminować. Przy tym pojawią się pewnie nowe błędy które wyeliminuje patch. Spellbound robi gry z ładną grafiką a co najważniejsze nie potrzeba do tego dobrego sprzętu. Mówicie, że to nie będzie już gothic. Ta następna część robiona jest także przez fanów gry o czym nie wolno zapominać. Jeżeli mają oni dobre pomysły na kontynuacje jej to fabuła powinna być naprawdę dobra. Jeżeli te wszystkie obietnice o których wspominali to będzie naprawdę dobra gra. Nie oceniajmy nic wprzód... Zobaczymy jak im to będzie wychodzić. Ja jestem spokojny i ciesze się, że tą grę robi spellbound. PB już mogło zabraknąć pomysłów co świadczy trzecia część robiona tak "o" ;p... Pożyjemy zobaczymy...
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania