Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Porady i spoilery
Przeładuj stronę [Poradnik] - Co zrobić, gdy wodzowie w miastach Cie atakują

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 25-12-10, 15:32   #13
Tizgar

Tizgar awatar

Domyślnie

No właśnie o te opisy mi chodzi jak zdobyć miasta ( raczej dziury ) buntowników takie opisy tez mogą się komuś przydać. A zrobić je to dla mnie nie trudna sprawa.
I was dreaming, about gold.

@Dark: No, nie chciałbym być tak "zajebisty" jak Domas, nawet gdyby mi za to płacili.
RPG
Tizgar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-12-10, 18:00   #14
Krz90
Golem

Krz90 awatar

Domyślnie

Teraz kwestia tego jaką postacią odbijamy maga raczej nie trzeba opisywać bo magiem wchodzisz pare minut i wsio zrobione gorzej z wojem i łucznikiem którym teraz obecnie gram 82 poziom i jest ciężko i czy trzeba uwzględnić AI i SI (czy jak to się pisze) jak z tym to ja moge opisać jak miasto odbić bez tego to nie za bardzo bo wojem też wchodzisz klikasz i pokonane miasto.
RPG
Krz90 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-12-10, 20:48   #15
Calzedo
Potentat Stringów

Calzedo awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krz90 Zobacz post
Teraz kwestia tego jaką postacią odbijamy maga raczej nie trzeba opisywać bo magiem wchodzisz pare minut i wsio zrobione gorzej z wojem i łucznikiem którym teraz obecnie gram 82 poziom i jest ciężko i czy trzeba uwzględnić AI i SI (czy jak to się pisze) jak z tym to ja moge opisać jak miasto odbić bez tego to nie za bardzo bo wojem też wchodzisz klikasz i pokonane miasto.
Każdy chętny podczas pisania takiego czegoś musiałby te szczegóły uwzględnić. Na jakim patchu grał, jaką postacią (profesja, statystki, skille, lvl itp.), czy miał włączony AI i SI no i jakie miasto opisuje.
Ale bez produkcji spamu, chętnych zapraszam na PW, przydzieliłbym dane miasto i czas do wykonania zadania. No i z pytaniami również zapraszam na PW.

Zostawiając tu kawał życia.
RPG
Calzedo jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-12-10, 21:48   #16
Krz90
Golem

Krz90 awatar

Domyślnie

Ja bym zrobił tylko na patchu 1.73 ze wszystkim włączonym poziom trudny ale mam pytanie to ma być napisane, najlepiej mieć taki i taki lvl takie skille i tak dalej czy ogólnie napisane?

Aha i taka rzecz czy robić opisówke będzie brany mag jak wcześniej pisałem bo przecież wszystko można zrobić kulą ognia myśle że ten poradnik powienien opierać się tylko na robienia poradnika dla wojownika i łucznika.

Ostatnio edytowane przez Krz90 : 25-12-10 o 21:52.
RPG
Krz90 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-12-12, 15:41   #17
KrO
Chrząszcz

Domyślnie

Witam, mam problem. Jestem po stronie buntowników, mam u nich 21 pkt. reputacji, u orków mam 0 pkt. Odbiłem Ardea, i Kap Dun. Po przeteleportowaniu się do Vengardu orkowie zaczynają mnie atakować. Dlaczego tak się dzieje. Cofałem się savami nawet do miejsca w którym dopiero wykonywałem misje dla Reddock i wpisywałem kod na teleport do Vengardu i też mnie atakowali. Czy to dlatego że u orków mam 0 reputacji? Miałem też 5 pkt. reputacji lecz nadal mnie atakowali. Proszę o pomoc
RPG
KrO jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-12-12, 16:10   #18
mnikjom
Demon

mnikjom awatar

Domyślnie

Niezły odkop. Ale jeśli chodzi o twoje pytanie to tak ma być. Orkowie koło i w Vengardzie są wrogo nastawieni do naszego bohatera. Tak samo ci z Nordmaru. To nic niezwykłego że cię atakują.

\Królestwo Obywatel/
Zarządca prowincji Redmont
Trinitis

RPG
mnikjom jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-12-12, 17:13   #19
KrO
Chrząszcz

Domyślnie

Dzięki za odpowiedź, czyli co teraz powinienem zrobić? Na razie udałem się do Trelis i tam robię zadania
RPG
KrO jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-06-13, 20:51   #20
m0ki
Chrząszcz

Domyślnie

Wszystko fajnie ładnie, Grok jest "zielony" i już mnie nie atakuje, z pozoru wszystko śmiga. Tylko jak wychodzę z konsoli to w prawym górnym rogu mam "Steering mode" i mogę sobie co najwyżej jeździć myszką po ekranie... Ktoś wie jak przejść do "normalności"?
RPG
m0ki jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-08-14, 22:23   #21
Randyy
Chrząszcz

Randyy awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Randyy
Domyślnie

Dołączam się do pytania!!!!!!!!
RPG
Randyy jest offline