Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Piranha Bytes: Risen > Pomoc techniczna
Przeładuj stronę Problem z Risenem

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 09-02-11, 13:30   #1
Skay
Krwiopijca

Domyślnie Problem z Risenem

Witam!
Od razu powiem, że miałem mało czasu, żeby to napisać i nie szukałem podobnego tematu za co przepraszam. Do rzeczy. Grałem kiedyś w Risena przez około 50 minut i doszedłem do obozu bandytów (tam gdzie są bagienne stwory). Stwierdziłem, że dalej już nie będę grał bo gra mi się strasznie zacinała. Teraz chciałbym sobie pograć od nowa bo gra jest naprawdę fajna, tylko że grafika psuła zabawę. Wszędzie mam ustawione "low", a sprzęt taki:
Windows XP
Intel (R) Core (TM)2 CPU 4300
1.80GHz 1,81GHz
2 GB RAM
Sorry, ale nie znam się zbytnio na tym i jak czegoś nie podałem to piszcie!
Aha i z góry dzięki za pomoc =]

Ostatnio edytowane przez Skay : 09-02-11 o 13:33.
RPG
Skay jest offline  
Nieprzeczytane 28-02-11, 00:07   #2
BoomShaker
Czarny Goblin

BoomShaker awatar

Domyślnie

A no właśnie nie podałeś w sumie najważnejszej rzeczy, czyli karty graficznej. Poprosiłbym również o jakieś bardziej szczegółowe dane na następny raz. Procesor w miarę szczegółowo opisany, ale ten RAM to za dużo nie mówi, ponieważ możesz mieć różne DDR, a to zupełnie zmienia sprawę, więc napisz jakie są u ciebie te DDR-y. Jeśli nie wiesz jaką masz grafikę i RAM to polecam program Everest. Czekam na bardziej szczegółowe dane i wtedy będzie mógł ktoś Ci pomóc.
RPG
BoomShaker jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania