Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę Arcania: A Gothic Tale - Muzyka

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 09-04-09, 13:36   #1
Lokos
Cieniostwór

Lokos awatar

Domyślnie Arcania: A Gothic Tale - Muzyka

Jak wszyscy dobrze wiemy, muzyki do Arcanii nie stworzy już jeden z moich ulubionych kompozytorów, czyli Kai "KaiRo" Rosenkranz. To, co pokazał w pierwszej, drugiej, czy nawet trzeciej części serii to prawdziwe mistrzostwo klimatu, świetny dobór instrumentów i co najważniejsze, jego kompozycje. Muzyka była dla mnie jednym z najbardziej istotnych członków ciała "Gothic", obym się nie zawiódł na następcy Kaia.

Czy waszym zdaniem muzyka innego twórcy wpłynie negatywnie na klimat gry? A może kompozytor Spellbound okaże się lepszy, niż sam KaiRo? Jakiej muzyki spodziewacie się po Arcanii?

Zapraszam do dyskusji.

Poszukiwacz Podziemia
RPG
Lokos jest offline  
Nieprzeczytane 10-04-09, 11:07   #2
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Akurat trzecia część mnie rozczarowała. Oglądałem wczesniej filmiki z zespołem grającym na bebnach i zrobiło to na mnie spore wrażenie. W grze niestety tego nie było.

Zresztą wolałbym aby twórcy zamieścili kilka ścieżek dźwiękowych, bo po dłuższym graniu jedna scieżka zbyt się osłuchuje...

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 10-04-09, 13:36   #3
Lokos
Cieniostwór

Lokos awatar

Domyślnie

Jak dla mnie soundtrack z trzeciej części był dobry, szczególnie te utwory nagrane dla Varantu. Co prawda bębny zostały trochę cicho nagrane i słychać je bardzo wyraźnie jedynie podczas walki, mimo tego jednak muzyka prezentuje wysoki poziom.

Kilka ścieżek dźwiękowych zapewne nie przejdzie, bo zazwyczaj jest tylko jedna, a twórcy nie wpadną na to, żeby nagrać ich więcej.

Poszukiwacz Podziemia
RPG
Lokos jest offline  
Nieprzeczytane 10-04-09, 13:45   #4
Makgajwer

Domyślnie

W Varrancie muzyczka jest gites. Tylko ta podczas walki mnie wnerwiała ale trudno. Ściągnąłem sobie nawet soundtracki ze wszystkich trzech części.
RPG

Nieprzeczytane 10-04-09, 13:49   #5
Ulv

Domyślnie

W gothicu trzy muza była klasa.
nie życzyłbym se ino, żeby podczas walki robiło sie takie nerwoe "tudududum". słyszysz to i już wiesz, że za plecami masz bestie. nie. veto.
jeśli chodzi o nordmar to powiem jedno - mistrzostwo.
i takiego czegoś sobie życzę.
RPG

Nieprzeczytane 10-04-09, 18:40   #6
Lolooo
Czarny Goblin

Lolooo awatar

Domyślnie

Muzyka wiadomo jest istotna w klimacie gry i jeśli spalą muzykę to reszta będzie z miejsca stracona moim zdaniem. Muza KaiRo podobała mi się bardzo i jak dla mnie tworzyła klimat przynajmniej w połowie ale kto wie. Może powiew świeżości (niekoniecznie młodości) wyjdzie Gothicowi na dobre i będzie jeszcze lepiej. Jeśli nie to dupa zbita i będzie czym rzucać przez okno.
Wracając do pytania to oczywiście, że muzyka może źle wpłynąć na grę może nawet ją całą zepsuć ale takie rzeczy przyjdzie nam oceniać dopiero gdy gra się ukaże bo na zapas nie ma co oceniać gdyż może być to niesprawiedliwe.
RPG
Lolooo jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania