Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Pomoc
Przeładuj stronę oko innosa

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 06-10-07, 16:21   #1
Cipcher
Chrząszcz

Domyślnie oko innosa

Siema jestem nowy i mam problem
Mam paladyna i niedawno ukonczylem quest na oko innosa ale nie dokonca musze je naprawic.I tu problem nie wiem gdzie jest jaskinia magow wody,bylem tam z laresem ale zapomnialem gdzie to bylo .musze zmienic vatrasa bo inaczej nie naprawie nie moge wezwac narazie xardasa i pyrkoriana.a moze wie ktos jak inaczen vatrasa zmienic??z gory thx

ps.sorry za bledy
RPG
Cipcher jest offline  
Nieprzeczytane 06-10-07, 16:23   #2
Sturmovik
Wilhelm Strasse

Sturmovik awatar

Domyślnie

Musisz sprowadzić do miasta jednego z Magów Wody po ukończeniu wątku z dodatku.
Nieprzeczytane 06-10-07, 16:24   #3
Cipcher
Chrząszcz

Domyślnie

ta ale z kad?
RPG
Cipcher jest offline  
Nieprzeczytane 06-10-07, 16:46   #4
Ulv

Domyślnie

z Jarkendaru. Czyli lokacji z dodatku. Po wypełnieniu tego wątku do miasta podąży jeden z magów wody, który będzie zmiennikiem Vatrasa. Tak więc najpierw misje z dodatku, potem oko.
RPG

Nieprzeczytane 06-10-07, 17:07   #5
Cipcher
Chrząszcz

Domyślnie

no ale mowie ze bylem tam z laresem ale zapomnialem gdzie to bylo ludzie zrobcie screen mapy gdzie to jest bo mnie zaraz szlak trafi(jesli kogos tym obrazilem to przepraszam)
RPG
Cipcher jest offline  
Nieprzeczytane 06-10-07, 17:25   #6
 xilk
WT

Domyślnie

Jak szedłeś ścieżką po Oko Innosa to po prawej mijałeś piramidy, a właśnie tam Magowie Wody mają swoje wykopaliska. Idź tą ścieżką co po Oko Innosa, przejdź przez most i idź prosto, patrząc na prawą ścianę. Zobaczysz właśnie po prawej ścieżkę, a tam stoją piramidy i są wykopaliska

RPG
xilk jest offline  
Nieprzeczytane 07-10-07, 01:35   #7
MadMaX83
Chrząszcz

Domyślnie

Mam ten sam problem.

Chodzi o te podziemną lokację??
Tam przed niedziałającym teleportem?

To mnie wszyscy magowie wody olewają, już nie mam o czym z nimi gadać.

Czyżby trzeba było najpierw im uruchomić ten teleport? Potem dadzą zmiennika. A jeżeli tak, to ten brakujący fragment to ten co wypadł z tego kamiennego kolesia z kamiennego kręgu przy farmach najemników?

Jeżeli tak, to mam wszystko, a i tak stoję w miejscu i nie mogę już z nikim o czym gadać.

Chyba że znów mam przypadek jak w końcówce ghotic I -na końcu musiałem jeden jedyny raz użyć kodu-teleport metr do przodu, bo gdzieś kiedyś czegoś nie zrobiłem i gra była nie do ukończenia :/
RPG
MadMaX83 jest offline  
Nieprzeczytane 07-10-07, 11:25   #8
bizim
Chrząszcz

Domyślnie

aby dostac misje z otwarciem portalu i dojsciem do jankendaru trzeba najpierw miec co najmniej 2 rozdzial, przeczytac list ktory ma dexter, przylaczyc sie do wodnego kregu, isc do gospody martwa harpia i spotkac sie z czlonkami kregu, isc do vatrasa i dostac od niego rozkaz zaniesienia ornamentu, pogadac z laresem aby nas zaprowadzil do magow wody i wtedy mozesz juz gadac z magami wody,

poza tym niedaleko w jaskini kolo martwej harpii (niedaleko cmentarza i groty ze 3 zombii) jest teleport, za drzwiami klucz do nich ma szef gospody, ktory prowadzi prosto do tej jaskini magow wody
RPG
bizim jest offline  
Nieprzeczytane 07-10-07, 11:59   #9
MadMaX83
Chrząszcz

Domyślnie

W tym problem że ja nie używam nigdy żadnych solucji i gram jak lubię.

A więc:
-mam 3 rozdział (oprawka oka naprawiona)
-dotarem do dextera (podróżując po mapie, wlazłem na ten zamek co czekał ten z przepaską i po zabiciu przez niego dextera, wyciągłem jakiś list, ale nie był to wynik wcześniejszych misji i w ogóle dialogi były na siłę-jakby wymuszone-nie kapowaem nic z nich)
-nie przyłączyłem się do wodnego kręgu, jako że chciałem zostać paladynem a nie magiem (chyba że można i to i to?) A i jeszcze nie wiem, czy aby nie zostać, nie trzeba sypnąć że Xardas żyje-a tego nie zrobiłem, bo na początku gry obiecałem że tego nie zrobię.
-Lares mnie tam nie zaprowadził-lokacje odkryłem sam (te wykopaliska) jak szedłem po oko, po prostu z ciekawości zboczyłem

A najśmieszniejsze, jak oko zdobywałem. Poszukiwacza bije bez problemu 1 na 1. Jak doszedłem do tego ołtarza i mnie zarzymał ten poszukiwacz co mówi że za późno i widząc że jest ich więcej dałem nogę bez wzięcia oka.
I jak wróciłem, miałem normalnie dialogi, jakbym je wziął.
Potem się po nie wróciłem taktyką, bierz i nogi za pas.

Więc ja nie wiem przypadkiem, czy ta gra nie jest dla mnie "za głupia".
Że przez moje pragienie wolności i kombinowania, nie zarżnę jej w którymś momencie, że nie da się ukończyć.

Z tego co pisałeś, widzę, że jedyną możliwością jakiej nie zrobiłem jest wstąpienie do wodnego kręgu. Spróbuje, choć jestem paladynem i dla mnie to trochę głupie że aby zakończyć grę muszę mieć coś wspólnego z czarogejami (naprawdę, nigdy w żadnej grze nie ich nie lubiłem, dla mnie to tchórze tak jak łucznicy :P).
RPG
MadMaX83 jest offline  
Nieprzeczytane 07-10-07, 15:29   #10
bizim
Chrząszcz

Domyślnie

wodny krąg to nie sa czarodzieje, to jest taka organizacja pod przykryciem, jestes paladynem ale jednoczesnie aby swiat sie nie zawalil pilnujesz porządku jako czlonek wodnego kręgu

aby te dialogi nabraly sensu powienes najpierw wykonac wszystkie misje z gregiem (ten gosc z zakrytym okiem) i pogadac z wieloma osobami na temat znikających ludzi

wiem ze do tej lokacji da sie dojsc bez pomocy laresa ale tam trzeba isc z nim bo on ma ornament i oddaje nam go dopiero przy wejsciu do magów wody

a co do niemozliwosci przejscia to twórcy chyba to przewidzieli ze ktos moze kombinowac i zrobili kilka postaci niesmiertelnymi (tych od których zalezy fabuła gry) wiec chyba nie da sie "popsuc" tak rozgrywki aby nie dalo sie przejsc głównego wątku (poboczne questy mozna bez problemu popsuć :P )

a Xardasa i tak musisz sypnąć aby naprawić oko wiec nie miej skrupułów

Ostatnio edytowane przez bizim : 07-10-07 o 15:31.
RPG
bizim jest offline  
Nieprzeczytane 07-10-07, 17:37   #11
Cipcher
Chrząszcz

Domyślnie

Dzieki juz doszlem do nich tylko teraz mam problem,musze sie do nich dolaczyc bo glupi saturas rzekl:nie dam ci pierscienia poki vatras nie powie ze moge ci zaufac.i dlatego poszukuje odpowiedzi jak sie dostac na oboz bandytow dextera?zabilem dwoch trolli jak sie idzie obok tego co piluje drewno ale tam nie byl wejscia zrobcie jakis screen bo jak ktos opisze to sie napweno nie polapie :/
RPG
Cipcher jest offline  
Nieprzeczytane 07-10-07, 21:36   #12
bizim
Chrząszcz

Domyślnie

wejście do tego obozu jest przed tym gosciem co rąbie drewno (idąc od strony gospodarstwa onara, bo idąc od strony jaskini polnych bestii to na lewo) jest to taka pochylnia aby dostac sie do tej wierzy co góruje nad tym regionem, tam jest ten obóz
RPG
bizim jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania