Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3: Zmierzch Bogów > Pomoc
Przeładuj stronę Zadanie: 20 worków pszenicy

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 15-03-13, 13:16   #1
Lord Alpha
Krwiopijca

Lord Alpha awatar

Domyślnie Zadanie: 20 worków pszenicy

Przeszedłem już gothic ZB jeden raz i jeszcze takiego problemu nie miałem, zwłaszcza z takim banalnym zadaniem, ale do rzeczy. Nie mogłem znaleźć takiego tematu, a w solucji nie chciałem zaśmiecać.

Zadanie polega na dostarczeniu 20 worków pszenicy dla Theodora, strażnika w Vengardzie.
Wiem że jest solucja na forum, i pisze tam wyraźnie:

Worki można znaleźć na ulicach Vengardu (np. niedaleko Hanza czy zagrody z krowami, która jest przy świątyni do której można się teleportować), na dawnej farmie Dennisa w Monterze czy w kamiennym kręgu niedaleko Ardei

Problem jest niestety taki że brakuje mi dwóch głupich worków, a daję słowo że przeszukałem już chyba wszystkie miejsca gdzie może być ta cholerna pszenica.
Jak na razie znalazłem w tych miejscach:
1.Vengard- Przy zagrodzie świń było parę worków.
2.Vengard- W miejscu gdzie jest jedna z bram do miasta, a dokładnie to na placu przy wejściu do dużego domu.
3.Gotha- Tradycyjnie przy wieży, zostało mi bodajże parę worków z zadania które polegało na dostarczeniu pszenicy dla żony wojownika.

Miejsca w których powinny być worki, a niema:
1.Była farma Dennisa- Przeszukałem dokładnie każdy zakamarek, każde miejsce i nic.
2.Vengard- Zagroda z krowami. Niema tam żadnych worków, albo jestem po prostu ślepy. Ale wielokrotnie przeszukiwałem tamto miejsce.
3.Kamienny krąg- Ten obok Ardei. Prócz skrzyni i głupiego Ogra niema tam NIC.

Przeszukiwałem nawet inne miasta w poszukiwaniu pszenicy ale bez skutków. Dlatego proszę o pomoc.
Proszę o opisanie dokładnie miejsca gdzie mogą być te przeklęte worki, bądź jeżeli to możliwe nawet o screena.

DODAM ŻE GRAM W EDYCJĘ ROZSZERZONĄ.

RPG
Lord Alpha jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-12-13, 17:33   #2
Inkwi
Chrząszcz

Domyślnie

Idąc do Gothy musisz ustać przed tą bramą. Kieruj się na lewo, powinieneś trafić do obozowiska bandytów, które było w G3. Powinny być tam worki, a jeżeli nie ma, to coś przeoczyłeś. (te worki były tam albo w G3, albo G3Z
RPG
Inkwi jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-01-14, 17:06   #3
Axen
Chrząszcz

Domyślnie

Mam ten sam problem. Juz ponad godzine szukam i wychodze z siebie ... Posiadam 15 workow rpzenicy ktore juz miałem gdy dostałem zadanie nie pameitam nawet kiedy je zbierałem . w kazdym razie sprawdzalem przy chacie alchemika obok montery nie ma, szukalem nieopodal gothy obozu bandytow znalazlem paru badziorow nie wiem czy o to chodziło ale workow jak nie było tak nie ma ... W Vengardzie obok krow tez ich nie ma , jest jakis kod albo inny sposob na zdobycie tych workow ? moze ktos screena wrzucic gdzie one lezą bo nie moge przejsc gry przez JEB... 5 workow przenicy ...
RPG
Axen jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania