Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > Pomoc techniczna
Przeładuj stronę Seria problemów - tekstury, niemożność wczytania save'a itp.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 16-10-10, 16:19   #1
Hennet
Krwiopijca

Hennet awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Hennet
Domyślnie Seria problemów - tekstury, niemożność wczytania save'a itp.

NIe wiem jak zacząć... Z powodu wielu błędów nie jestem w stanie grać. Wczoraj zakupiłem oryginalną wersję polską Arcanii. Jej instalacja zajmuje dużo czasu i np. nie można zainstalować PhysX z płyty. Po instalacji gry spatchowałem ją hotfixem polskim oraz nieoficjalną łatką językowa (LocFix). Pierwszy błąd objawiał sie przy błędnym wyświetlaniu tekstur. Niektórych nie było (obiekt był cały czarny), niektóre postaci miały zieloną skórę (Avi). Grę przeinstalowałem, nie pomogło. Następnie zainstalowałem najnowsze sterowniki i wtedy gra działała dobrze (doszedłem aż do Stewark, bez żadnych problemów). Niestety gra miała problem z zamykaniem (przy zamknięciu przez menu, obraz szarzał i nie chciał się zmienić - uzyłem menadżera zadań). Dzisiaj odpaliłem grę i przy wczytywaniu jakiegokolwiek save'a gra wywalała do pulpitu. (komunikat że aplikacja przestała działać). Następnie włączyłem grę od nowa (zacząłem nową grę) i właczyła się. Zapisałem grę po momencie z Rhobarem i od razu wczytałem. Gra ma znowu problem z teksturami. Wiem, ze ten opis jest bardzo nieskładny, ale naprawdę ciężko opisać co się dzieje z tą grą.
Specyfikacja mojego komputera to: asus radeon hd 5770 512mb, intel i7 860, 4 gb ramu, dysk seagate, windows 7 z najnowszymi aktualizacjami. Mam zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej.
Jeśli ktokolwiek z was wie jak sprawić aby gra zaczeła dobrze działać, będę naprawdę wdzieczny.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com
RPG
Hennet jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-10-10, 23:56   #2
narrowgothic
Krwiopijca

narrowgothic awatar

Domyślnie

Spróbuj zmiejszyć jakość textur z wysokich na średnie albo małe. Miałem podobne problemy, gra wywalała do windowsa, textury się rypaly, zainstalowałem najnowsze stery i zmniejszyłem na średnie detale textury i pomogło.
RPG
narrowgothic jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania