Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Dyskusja
Przeładuj stronę Khorins po raz pierwszy.

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 28-07-04, 14:43   #1
Pogromca Smoków
Jaszczur

Wyślij wiadomość przez AIM do Pogromca Smoków
Domyślnie Khorins po raz pierwszy.

Jaki macie level gdy po raz PIERWSZY wchodzicie do miasta Khorins podczas gry?
Ja czwarty . Wybijam wszystko w dolince gdzie jest Lester (1 level), potem idę dalej, zabijam gobliny i nie ide na razie dalej tylko skręcam w bok dochodzę do jaszczurów i wykanczam je czarami, łukiem i mieczem (2 level). Wracam się, dochodzę do bandytów, po gatce zostawiam ich i dochodzę do farmy Lobarta. Wykonuje tu wszystkie questy, wracam i dopiero teraz zabijam bandytów, bo za ostrzeżenie dostaje od pierwszego 50 exp. Dobra, kupuje ubranie za 30 zł i idę dalej. Wybijam wszystko przed bramą miasta, ale nie wchodzę tylko skręcam w prawo. Idę fosą do końca i skacze w dół, tu pojedynczo wyciągam polne bestie i je wykanczam (3 level). Wychodzę na ścieszkę, zabijam wilki, wchodze do jaskini z orkiem, ale zabijam tylko chrząszcze . Dochodzę do Miki i znów idę w prawo, zabijam wszystko co jest na dole, obszukuje jaskinie, zabijam leni. Teraz idę na górę zabijam ścierwojady idąc w stronę Nicolasa. Wchodzę na górę i zbieram rzeczy, wracam. Zabijam dwóch krwiopijców i zeskakuje niżej, zabijam tu 3 wilki, 2 szczury i 2 krwiopijce (4 level). Teraz idę na skałę obok miasta, omijając latarnie, tu schodzę do wody, płynę do Khorins i gadam z Laresem . Kur**, ale, żem się rozpisał .

RPG
Pogromca Smoków jest offline  
Nieprzeczytane 28-07-04, 15:51   #2
Kranzzo

Kranzzo awatar

Domyślnie

4, wow. chce ci sie zabijac jakies polne bestie, wilki czy inne krwiopijce? mozna w sumie przesjsc sie do tawerny i w okolicach powybijac scierwojady i inne ale ja tylko wyczyszczam teren na terenie przed miastem i inkasuje punkty za "przypłynięcie" do miasta - mam wtedy 2 level i mało juz brakuje do 3 (dzięki temu bonusowi +500 )
Kranzzo jest offline  
Nieprzeczytane 28-07-04, 15:54   #3
Pogromca
Czarny Goblin

Wyślij wiadomość przez AIM do Pogromca
Domyślnie

ja na początku wybijam wszystko w okolicy ogniska lestera i pare leveli tam doszło
Pogromca jest offline  
Nieprzeczytane 28-07-04, 16:05   #4
rainmaker
Demon

Wyślij wiadomość przez AIM do rainmaker
Domyślnie

Ja czyszczeniem potworów zajmuje się dopiero po wykonaniu wszytkich zadań przed przyłączeniem a jak wchodze to mam zwyklem 2 czasami 3.

GG: 5180150
RPG
rainmaker jest offline  
Nieprzeczytane 28-07-04, 19:23   #5
Uri
Czarny Goblin

Wyślij wiadomość przez AIM do Uri
Domyślnie

2... wole sie pozadnie zaopatrzyc w miescie i podebrac questy ktore mozna zrobic jakoby "po drodze", zeby dwa razy nie lazic...
Nieprzeczytane 29-07-04, 11:10   #6
Uriziel Master
Zbanowany

Domyślnie

Ide do dolinki z lesterem,potem zabić bandytów.Wypełniam wszystkie zadania z farmy i zabijam kilka stworków z lasku.
3 level
RPG
Uriziel Master jest offline  
Nieprzeczytane 10-08-04, 11:14   #7
Vorador
Jaszczur

Domyślnie

Ja przy pierwszym wejściu do miasta mam zwyczajowo poziom trzeci, ale po nagrodzie w postaci punktów doświadczenia za wpłynięcie do miasta bardzo mało brakuję mi do poziomu czwartego.
RPG
Vorador jest offline  
Nieprzeczytane 23-08-04, 17:09   #8
Arcyniszczyciel
Czarny Goblin

Domyślnie

Ja tak samo jak Jaclaw, bo potem trzeba się uganiać za wilkami dla Bospera, a tak to idziesz parę kroków i proszę...młody wilk.

(Niektórzy może polują obok w lesie, ale ja wolę się nie męczyć , czyli 30% brń. jednoręczna + jakiś mieczyk {atk 15 do 30} + Co najmniej 2 lvl + skórzany pancerz + pomoc Bartoka { oczywiście ze względu na cieniostwora i orka, a gdy się to zostawi na później to się o tym zapomina)
RPG
Arcyniszczyciel jest offline  
Nieprzeczytane 23-08-04, 18:35   #9
dragonhunter
Zębacz

dragonhunter awatar

Domyślnie

ja zawsze wchodzę na pierwszym przez mur, nie bramę. i idę po 500 dośw. w ten sposób mam level 2, potem idę na farmę, wypełniam zadania, kupuję ciuchy, mówię, że idę naprawić ekwipunek i mkam level 3
dragonhunter jest offline  
Nieprzeczytane 24-10-04, 14:02   #10
CorAngar*
Zbanowany

Domyślnie

Ja wbijam do dolinki w której prześiaduję lester, zabijam potworki...Potem łoje du** bandytom...Wykonuje zadania na farmię, kradne wdzianko i wbijam do korinis na jakimś 3-4 lvl...
RPG
CorAngar* jest offline  
Nieprzeczytane 24-10-04, 14:13   #11
R4V3N
Czarny Goblin

Domyślnie

nie wiem jak ja to robie ale mam zawsze 5 lvl...wybijam co napotkam...i bchodze całe miasto do okoła...raz nawet jakoś dziwnym trafem na 3 lvl zabiłem tego orka co przy mmiescie stoi...biegałem jak głupi i go siekałem a meczyłem sie z nim ponad dobre 15 min...za kazdym starciem ledwo uchodziłem z zyciem...ale jakoś sie udało i podkreslam ze bez kodów grałem...zeby nie było... :roll:

Moje opowiadania: Mistrzowie z Khorinis

Moje gg 3850959
Mój e-mail : miki@msi.pl
RPG
R4V3N jest offline  
Nieprzeczytane 12-11-04, 19:28   #12
DobryOrk
Kąsacz

Wyślij wiadomość przez AIM do DobryOrk
Domyślnie

A ja raz niewchodziłem do miasta tylko ominąłem je poszłem na farmę Onara. Miałem straszne problemy z najemnikami przez ten niski poziom. Do miasta wróciłem na 7 poziomie, jako najemnik.
RPG
DobryOrk jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania