Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Archolos > Biblioteka Archolos > Sesje RPG
Przeładuj stronę O świcie - GPP4, Mika 123

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-01-18, 17:58   #157
 GPP4
Sąsiad Przemka

GPP4 awatar

Domyślnie

Dupa zbita! Aż do portu go zaciągnęli? Co to ma być, jakiś archoliański odpowiednik Czerwonej Latarni?
Spokojnie czekam na moment, gdy tajemnicza blondyna i Kai również wejdą do środka. Spróbuję zbliżyć się do chałupy, może podsłuchać co nieco przez drzwi... Przede wszystkim jednak muszę być gotów do natychmiastowego wkroczenia do akcji. Kiepsko będzie, jeśli młodego zawiodę, i zdążą go prędzej zaszlachtować.
GPP4 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-01-18, 18:36   #158
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Kai: Kobieta wchodzi i zamyka za tobą drzwi.
- Trzymanie z Falric'iem to nie jest dobry pomysł. On chce przeprowadzić zamach stanu, a ty zawiśniesz za współudział - dobiega do ciebie głos z wnętrza. - Skąd to wiem? Bo to jest zamach na mnie.
Krzesiwo na moment rozświetla twarz mężczyzny, gdy zapala fajkę. Epikur Belaiar siedzi sobie spokojnie na jedynym krześle w budynku, po bokach ma obu mężczyzn. Jest spokojny i wyluzowany.
Falric: Podchodzisz do drzwi, lecz nie udaje ci się niczego usłyszeć. Dobrze zabezpieczono ten budynek.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-01-18, 18:51   #159
 Mika 123
Strażnik Miejski

Mika 123 awatar

Domyślnie

- Jaki kurwa zamach stanu?! - pytam nie kryjąc zaskoczenia. - Falric? To już bardziej Smutas, ten znany opozycjonista. Ostatnio zniknął bez słowa, na pewno knuje z sąsiadami jak to Gubernatora ze stołka zrzucić! Ale przyznam, że pułapka nietypowa, hehe.
RPG
Mika 123 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-01-18, 19:06   #160
 GPP4
Sąsiad Przemka

GPP4 awatar

Domyślnie

Cholera! Nic nie słyszę. A zatem pora wkraczać do akcji!
Kumuluję cały mój nordmarski gniew, planując uwolnić go w jednym, potężnym ataku. Wiedziałem, że te cwaniaki będą próbowały swoich wymyślnych sztuczek z drzwiami. Ale jednego nie przewidzieli! Tego, że... posiadłem moc Taranowania.
Czuję moc przodków, która płynie w moich żyłach. Ruszam. Pędzę na spotkanie z przeznaczeniem, pędzę nieustannie, nie bacząc na przeciwności losu. To jest to. Ta chwila! HA!!!
Z okrzykiem na ustach wyskakuję w powietrze i traktuję drzwi z solidnego kopa. Wpadam do środka na pełnej kurwie, niczym prawdziwy złodupiec - z mieczem w jednej dłoni, drugą natomiast drapiąc się po jajach.
- Ha, kurwa, nie spodziewaliście się mnie tak wcześnie! - oznajmiam dumnie, wodząc wzrokiem po osobach znajdujących się w pomieszczeniu.
Zajebistość w czystej postaci.
GPP4 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-01-18, 19:17   #161
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Kai: - Daruj sobie. Wiem, że chce mnie zabić. Przyjął dzisiaj zlecenie na moją głowę. Jesteś z nim czy z nami? Wybór należy do ciebie. To jest, kurwa, wojna, a ja zamierzam ją wygrać, jak zawsze.
Dalszy wywód przerywa huk, jakby coś ciężkiego przywaliło w drzwi. Wszyscy natychmiast milkną, a w kierunku wejścia zostają wycelowane dwie kusze.
Falric: Nie poszło tak, jak się spodziewałeś. O mało nie złamałeś sobie nogi, a drzwi leciutko tylko drgnęły. Upadasz na ziemię z hukiem, czując jakbyś przywalił w hartowaną stal. Leżysz na ziemi, machając mieczem, a drugą ręką drapiąc się po jajach. Prawdziwy bohater.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-01-18, 19:37   #162
 GPP4
Sąsiad Przemka

GPP4 awatar

Domyślnie

- O ja pierdolę... - wystękuję z trudem. - Jebać moje życie...
Po tym wyczynie jak nic będę musiał udać się na rehabilitację. Z drugiej strony, jestem jednak z siebie całkiem zadowolony. Na pewno napędziłem im nie lada stracha. Nie wiedzą, co to było, zastanawiają się... Czy to meteoryt rąbnął gdzieś w pobliżu? Ekipa Łejna wystrzeliła do drzwi z armaty? A może po prostu zabłąkany niedźwiedź pierdolnął w kredens? Heh, jestem geniuszem podstępu.
Zbieram się do kupy i staję na nogi. Jak tak nie dało rady, spróbujemy inaczej.
Pukam do drzwi. Nie nazbyt mocno, ale stanowczo.
- Halo?! - wołam do ciemnego luda znajdującego się w środku. - Mam specjalne zamówienia dla Pana Gubernatora! Dwa lagery i paczka pierogów z pobliskiej karczmy, "Biedronki"! Powiedziano mi, że mam je dostarczyć tutaj!
GPP4 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-01-18, 19:42   #163
 Mika 123
Strażnik Miejski

Mika 123 awatar

Domyślnie

- Co jest, kurwa?! - rzucam, patrząc w stronę drzwi. - To są ci twoi spiskowcy?
RPG
Mika 123 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-01-18, 19:48   #164
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Kai:- To akurat chyba Falric. Tylko on byłby tak durny, by z rozmachu kopać w drzwi - odpowiada Epikur, słysząc leciutkie pukanie. - Tak, to na pewno on, puka jak dziwka z okolicznego bordelu. Ale wracając do ciebie, decyduj... Ze mną czy przeciwko mnie?
Falric: Drzesz japę jak powalony, lecz najwyraźniej nie przynosi to żadnego rezultatu, bowiem drzwi pozostają zamknięte. Zauważasz za to pięciu zakapturzonych mężczyzn wychodzących z jednego z zaułków, najwyraźniej zmierzają prosto do tego budynku, a ty stoisz na ich drodze.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-01-18, 20:10   #165
 GPP4
Sąsiad Przemka

GPP4 awatar

Domyślnie

Ta... Cała sytuacja prezentuje się wręcz wybornie. Chyba powinienem schować dumę do kieszeni i zawinąć się stąd, zanim przydarzy mi się jakiś przykry wypadek. Hmm...
Nie no, bez żartów. Ja mam spieprzać w podskokach? Przed NIM? O tak, dobrze wiem, kto tam siedzi w środku. Ten smród tanich dziwek wyczułbym nawet z drugiego krańca świata.
- BELAIAR, TY ZAJE**NA KU**O, OTWIERAJ TE, K**WA, DRZWI! - drę się wniebogłosy, waląc w drzwi z całych sił. - BEZE MNIE BYŁBYŚ NIKIM, ROZUMIESZ TO CWE*U, NIKIM! DOTARŁEŚ NA SZCZYT, BO NA CIEBIE ZAGŁOSOWAŁEM, TYLKO DLATEGO! SMUTAS PRÓBOWAŁ CIĘ SPRZĄTNĄĆ, ARRIVAL TOCZYŁ Z CIEBIE BEKĘ, A JA I TAK STANĄŁEM PO TWOJEJ STRONIE! WIDZĘ JEDNAK, ŻE TO BYŁ BŁĄD, TY ZAKŁAMANA, ZDRADZIECKA KUPO G*WNA! KAI R*CHAŁ CI PANNĘ, TWOJĄ MATKĘ DY*AŁ SMUTAS, ROZUMIESZ TO?! I JESZCZE JEDNO! JESTEŚ PAJAC, TAK K**WA! CZŁOWIEK-PAJAC i NIC WIĘCEJ!!!111!!!
Ach... To było... przyjemne. No dobra, a teraz poszedłbym się gdzieś napić. Gdzie tu jest najbliższa tawerna? Może ci mili dżentelmeni mi powiedzą...
GPP4 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-01-18, 20:18   #166
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Kai: Słyszycie wrzaski. Epikur robi się czerwony na twarzy i podchodzi do drzwi. Uchyla je na moment i...
- Zamknij ryj, ku*wo, Smutas cię je*ał, a Gregorius wyciskał twojego ch*ja jak cytrynkę, pi*do zawszona!!! - po czym zamknął z rozmachem drzwi i wrócił na swoje miejsce. - Na czym stanęliśmy?

Falric: Słyszysz wiązankę Epikura... Widzisz jak zbliżający się mężczyźni zakładają na twarze pozłacane maski, bo tańsze. Spod rękawów wysuwają sztylety, idą miarowo i spokojnie.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-01-18, 20:31   #167
 Mika 123
Strażnik Miejski

Mika 123 awatar

Domyślnie

- O... ku*wa - dukam. Nie jestem w stanie nic więcej z siebie wycisnąć. To było... Ku*wa... Aż mi szczęka opada z wrażenia.
RPG
Mika 123 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-01-18, 20:35   #168
 GPP4
Sąsiad Przemka

GPP4 awatar

Domyślnie

Ha! Wiedziałem! Wiedziałem, że ten błazen tam jest!
- O tak, ty piwniczaku jeden! - wołam na odchodne. - Zamknij się tam! Albo czekaj, daj jeszcze zerknąć! Masz tam w środku staw?! I Biedronkę?!
Dobra, koniec z tymi bzdurami. Śmiesznie było, ale widzę, że nadciągają kłopoty. Całe pięć kłopotów. W złotych maskach. Tyle absolutnie wystarcza, żeby przykuć moją uwagę.
- Spieszy wam się gdzieś? - pytam nonszalanckim tonem. - Może tak utniemy sobie małą pogawędkę?
Zaciskam obie dłonie na rękojeści. Liczę na to, że dyskusja będzie bardzo zażarta.
GPP4 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania