Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > Pomoc
Przeładuj stronę Porady

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 05-03-13, 21:24   #1
Kolka3200
Krwiopijca

Question Porady

Witam, więc jutro będę miał Gothic 4 i chciałbym przejść go całego (na 100%); więc chciałbym się do wiedzieć na co uważać i gdzie szukać wszystkich specjalnych przedmiotów (magicznej rudy), przepisów (np.Gniew Innosa),roślin , skrzyni, borni i zbroi (dla wojownika 2h) i jak najwięcej mogę zdobyć doświadczenia żeby nie pominąć questów czy potworków. Z góry dzięki za odpowiedzi.
RPG
Kolka3200 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-03-13, 15:46   #2
Waiktor
Czarny Goblin

Waiktor awatar

Domyślnie

W Arcanię grałem tylko raz i muszę powiedzieć, że nie było u mnie problemu z czymkolwiek, jeżeli chodzi o przedmioty. Jak dobrze wiesz świat gry jest podzielony na pewne obszary, do których potem wrócić już niestety nie można. Przeczesywanie każdego z nich to pestka - to bardzo małe tereny, np. miasto i jakiś tam lasek, parę jaskiń i kilka gospodarstw. Z questami sprawa jest na tyle jasna, że nie ma się co rozpisywać. W danej lokacji trzeba po prostu zgadać do wszystkich postaci, czasami również należy przeczytać różne księgi itd. Niektóre zadania poboczne są dostępne po wykonaniu tych głównych, np. gdy wracamy z wyprawy i otrzymujemy klucz do danego pomieszczenia - nie zapomnij go dokładnie przeszukać. Poza tym zadania zostały, według mnie, uproszczone do minimum. Mając na przykład zebrać jakieś tam zioła, odnajdujemy je po drodze, a zleceniodawca czeka już w miejscu, dokąd zmierzamy. To trochę krępujące dla tych, co lubią sobie pobiegać tu i tam.

Święte Przymierze
Wielki Klasztor - Sługa Klasztorny

"Jeśli potrafisz o tym marzyć, to potrafisz także tego dokonać."

Walt Disney
RPG
Waiktor jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd