Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Inne > Hyde Park
Przeładuj stronę Dramat w Rosji, a teraz pomoc!

Zobacz wyniki ankiety: Czy odbicie szkoły z rąk terrorystów miało sens?
0%
Głosujących: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-09-04, 16:45   #1
KICEK
Skazaniec

Domyślnie Dramat w Rosji, a teraz pomoc!

Jak uważacie czy atak antyterrorystów w szkole Rosyjskiej miał sens. Przecież w szkole bylo z 350 zakładników, przetrzymywanych przez terrorystów. Zginęło ponad 150 dzieci. Jakie błędy popełnił odział antyterrorystów. Widziałem, że były dziury w dachu wielkości samochodu. Czy rosjanie są tacy głupi by bombardować szkołe w której są dzieci? Sami rosjanie mówili, że nie planowali atatku. Gówno prawda. Ich nie obchodzi życie obywateli, tylko rozwałka.

Aby dowiedzieć się więcej oglądajcie TVN24.
RPG
KICEK jest offline  
Nieprzeczytane 03-09-04, 16:50   #2
AKO
Golem

AKO awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do AKO
Domyślnie

terrorysci to samobujcy któży chcą zginąć ale wolą przy okazji zabic innych więc grupa anty terrorystyczna zrobiła dobrze że sprubowała odbic szkołe ale jakim kosztem
RPG
AKO jest offline  
Nieprzeczytane 03-09-04, 16:53   #3
dragonhunter
Zębacz

dragonhunter awatar

Domyślnie

czy szturm powinien mieć miejsce? nie
czy były szanse, że sytuacja zostanie rozwiązana inaczej? nie, to jedyne co potrfią rosjanie. ich demokracja nie różnie się wiele od komuny, więc i metody rozwiązywania problemów nie uległy zmianie
dragonhunter jest offline  
Nieprzeczytane 03-09-04, 17:08   #4
borutto
Czarny Goblin

Wyślij wiadomość przez AIM do borutto
Domyślnie

Ja sadze ze powinni odbic zakladnikow, ale starac sie nikogo nie zabic przy okazji(oprocz terorystow). Ale swoim zachowaniem rosja ponownie potwierdzila za nie potrafi odbijac zakladnikow(kiedys juz odbijali i chyba wszyscy zakladnicy zgineli napewno pamietacie).
RPG
borutto jest offline  
Nieprzeczytane 03-09-04, 17:16   #5
rainmaker
Demon

Wyślij wiadomość przez AIM do rainmaker
Domyślnie

Zauważcie że bardzo podobna sytuacja miała miejscy gdy czeczeńscy terroryści wźieli zakładników w teatrze w moskwie. Też sytuacja zakończyła si e źle. Ale jak tu nie rozumieć Czeczenów. W ich państwie są wojska rosyjskie, ich terytorium zajeli rosjanie, ich władze zajeli rosjanie właściwie wszytko im wzieli. Myśle , że to nie ostatni atak na rosje ze strony czeczeni wkońcu Ci ludzie wlaczą o niepodległość. Pewnie że można by bylo użyć innych środków ale oni i tak pewnie bedą atakować...

GG: 5180150
RPG
rainmaker jest offline  
Nieprzeczytane 03-09-04, 17:22   #6
KICEK
Skazaniec

Domyślnie

W Czeczeni robią tak samo jak u nas kiedyś w Polsce. Komuniści i władza w rękach Rosjan. Tfuuu!!!
RPG
KICEK jest offline  
Nieprzeczytane 03-09-04, 17:48   #7
szczepek
Demon

szczepek awatar

Domyślnie

Współczuje rodzinom tych dzieci...W kilka sekund zgineły ich pociechy, które za 10-20 lat mogły by założyć rodzine, a oni byli by babciami, dziadkami...Eh.

Rozumiem, że Czeczeni chcą uzyskać wolność...ale do cholery jasnej, nie w ten sposób ! Przetrzymywanie dzieci jako zakładników to jest wielka przesada. Niech przetrzymują kogoś innego, albo najlepiej niech zaprzestaną tego. Zawsze mogą apelować do innych narodów, zrobić powstanie... Cokolwiek, byle ta sytuacja sie nie powtórzyła. Rosjanie nie są zbyt że tak powiem, delikatni...Od czego są snajperzy...a nie bomby...eh.....
RPG
szczepek jest offline  
Nieprzeczytane 03-09-04, 17:51   #8
KICEK
Skazaniec

Domyślnie

Najlepiej niech przetrzymują Putina.
RPG
KICEK jest offline  
Nieprzeczytane 03-09-04, 17:52   #9
CANADOL
Cieniostwór

Wyślij wiadomość przez AIM do CANADOL Wyślij wiadomość przez MSN do CANADOL
Domyślnie

Tak dobrze zrobili ze zaatakowali. Nie jestem dowodca wojskowym, lecz jednak moze mogli to troche lepiej zrobić...

Dobrze zrobili ze pokazali ze sie nie ugna pod rzadaniami Terorystow.

Ale z drugiej strony, jak czeczency chca byc Free, to czemu nie mogą? Tu chodzi o czeczeńska Rope Naftową. Kreml chce ja dla Rosji, czeczeni chca ja dla czeczenow.

Cytat:
Współczuje rodzinom tych dzieci...W kilka sekund zgineły ich pociechy, które za 10-20 lat mogły by założyć rodzine, a oni byli by babciami, dziadkami...Eh.

Rozumiem, że Czeczeni chcą uzyskać wolność...ale do cholery jasnej, nie w ten sposób ! Przetrzymywanie dzieci jako zakładników to jest wielka przesada. Niech przetrzymują kogoś innego, albo najlepiej niech zaprzestaną tego. Zawsze mogą apelować do innych narodów, zrobić powstanie... Cokolwiek, byle ta sytuacja sie nie powtórzyła. Rosjanie nie są zbyt że tak powiem, delikatni...Od czego są snajperzy...a nie bomby...eh.....
Były dwa powstania... tzw. Wojny Czeczeńskie. m. in. Stolica Czeczeni, Grozny został zniszczony, a setki tysiecy ludzi zabitych. Ja tam popieram pomysł kropniecia Putina...
RPG
CANADOL jest offline  
Nieprzeczytane 03-09-04, 17:52   #10
Fang
Polna Bestia

Domyślnie

Antyteroryści powinny być wyszkolone i używać odpowiednich środków w przypatku kiedy są zakładnicy a nie robić rozpierduche.
A w Moskiewskim teatrze co było??
Antyterroryści użyli takiego gazu że wiekszość zakładników umarła ponieważ się udusiła a nie z powodu terrorystów.
Lepiej już chyba żeby wogólle nie interweniowali.
RPG
Fang jest offline  
Nieprzeczytane 03-09-04, 17:56   #11
Bloodwynn

Domyślnie

Powiem ci tak. Dla Rosjan 150 jakichś bachorów to kropla w morzu. Oni nie chcieli uratować zakładników, tylko wybić terrorystów do nogi. Reszta się nie liczyła.
RPG

Nieprzeczytane 03-09-04, 17:59   #12
CANADOL
Cieniostwór

Wyślij wiadomość przez AIM do CANADOL Wyślij wiadomość przez MSN do CANADOL
Domyślnie

Cytat:
Powiem ci tak. Dla Rosjan 150 jakichś bachorów to kropla w morzu. Oni nie chcieli uratować zakładników, tylko wybić terrorystów do nogi. Reszta się nie liczyła.
Da! Ludi u nas wsio! adin malczik, czi piatset nie robija nam różnica, kamracie.
RPG
CANADOL jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania