Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Gothic Wielka Wojna
Przeładuj stronę Gothic Wielka Wojna

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 20-03-08, 17:49   #37
sheer"ghar
Krwiopijca

sheer"ghar awatar

Domyślnie

Mam pytanie gdzie można znaleźć jakieś artefakty chaosu w koloni szukam
szukam i nie mogę żadnego znaleźć proszę o pomoc!!!!!!
RPG
sheer"ghar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-04-08, 15:34   #38
Xardas130
Czarny Goblin

Xardas130 awatar

Skąd: kolonia karna,ale ostatnio znalazłem lokum na irdorath
Domyślnie

Cytat:
Napisał Xardas17 Zobacz post
25.03.2007

Fabuła moda Gothic Wielka Wojna

Wstęp
1 Obozy
2 Cele
3 Koniec gry
4 Nowości

AD1

W modzie będzie dostępnych kilka nowych obozów Gwardii królewskiej, która jest oddana swojemu królowi. Zadania dla tej grupy będą związane z pozbyciu się wrogów królestwa.

Mieszkańcy pustyni grupa ta będzie zamieszkiwać pustynię jej celem będzie dążenie by władzę na świecie opanował Beliar

Druidzi ich rola w modzie będzie miej ważna wykonując zadania dla tej grupy poznamy sporo wiedzy o pradawnej magii. Druidzi będą specjalizować się w magii przemiany ( bardzo istotnej w grze)

Magowie ziemi jak sama nazwa mówi, iż ta grupa będzie opierając się na władzy nad czarami ziemi ( nauczą nas czarować magia ze strefy ziemi)

Nekromanci ta grupa będzie nas wprowadzać w fabułę dla Beliara wszystkie ich zadania będą połączone z Beliarem

>>> to tylko kawałek <<<

Ad 2

Celem modyfikacji Gothic wielka wojna jest doprowadzenie do zwycięstwa 1 z 3 bogów

Wiele tysięcy lat temu Beliar i Innos rozpoczęli swoją walkę. Ziemię ogarnął chaos. Ogarnął z pokolenia na pokolenie zostawali wybierani ludzie tak zwani wybrańcy. Każdy bóg miał swojego ziemskiego przedstawiciela. Niestety od bardzo dawna nie ma człowieka, który odmieniłby los świata .

Ad 3
Zdobywamy Urizjel broń potężnego generała. Jak się później okazuje jest to broń Innosa.
Po rozmowie z Xardasem dowiadujemy się o Pustyni Varant. W tym celu udajemy się na pustynie, by dowiedzieć się o prastarych artefaktach bogów. Wkraczając na pustynie zostajemy obrabowani, gdzie tracimy Urizjela hihi.Potem należy go odzyskać wędrując po paskach pustyni spotykamy wiele ciekawych osób. Aż pewnego dnia trafiamy do pewnej świątyni. Świątynia jest miejscem, gdzie przebywa potężny artefakt zwany Kieł Beliara.
Dowiadujemy się również, że oba te miecze łączy potężna magia. Artefakt Innosa oraz Beliara po połączeniu da nam Boski Oręż, jednak musimy odzyskać Urizjela, a to zadanie może dać nam spory kłopot .
Gdy odzyskamy artefakty, pozostaje nam bardzo ciężkie zadanie. By móc je wykonać, będzie potrzebny Urizjel oraz Miecz Beliara. W tym celu musimy zdobyć surowce, by przekuć miecz Beliara w „Jego Łaskę”. Jednak zdobycie miecza Beliara będzie wymagało ogromnego trudu. Magowie oraz Assasyni nie oddadzą go dopóki nie zgładzimy potężnej świątyni. To, gdzie ona jest, pozostanie wielką zagadką dla graczy 
Po pozbyciu się wrogów zabieramy stamtąd kilka cennych rzeczy . Gdy już je dostarczymy do miasta otrzymamy cenny artefakt.
Po zgromadzeniu artefaktu dokonamy po raz pierwszy procesu Demonizacji. Proces ten zamieni nam ów miecz w miecz o ogromnych mocach. Następnie dowiadujemy się o kolejnym artefakcie Berle Adanosa. By go zdobyć musimy się udać do kolejnej części świata. Tam wykonujemy kolejne zadania, aby zdobyć zaufanie oraz potężny artefakt.
Po zdobyciu Berła Adanosa, możemy przejść do kolejnego etapu, zwanego „ Demonizacja Miecza”. Po wykonaniu tego zadania dowiemy się o pradawnym Bogu, który jak się okaże był Bogiem Chaosu, o którym wszyscy zapomnieli.
Bóg ma dosyć wiecznego ukrywania się przed innymi Bogami i postanawia zemścić się na Addanosie, Innosie i Beliarze. Wzywa swoje plugawe istoty na Świat, który przez to kolejny raz jest w wielkim zagrożeniu. Bezimienny staje przed ogromnym niebezpieczeństwem. Aby mieć jakiekolwiek szanse zbiera magiczne przedmioty i przygotowuje się na Wielką Wojnę >>>

Ad 4

Mod będzie oferować sporo nowoczesnych rozwiązań takich jak np. Reputacja w obozie, czy walki na arenach. Nowe umiejętności napewno dodadzą ciekawego urozmaicenia a poziom trudności wzrośnie. Opracowane zostaną specjalne przedmioty zwiększające statystyki. Nowe premie i bonusy. Pracujemy również nad nowymi przedmiotami tak, aby mod dostarczył jak największych wrażeń. Nowy system czarów doda nam sporych możliwości. Nowe gildie dadzą nam ok. 9 innych zakończeń gry. Nowe światy urozmaicą rozgrywkę i wprowadzą nas w kolejną historię. Jeżeli będziemy rozrabiać trafimy do celi i tam może się nasze życie całkiem odmienić.

25.03.2007

Zapraszam do oglądania screnów

http://themodders.org/forum/index.ph...t=0#entry15838
dużo rzeczy pobranych z g3 to roche fabule rysuje druidzi specjalizujacy sie w magii przemiany,varrant to troche irytujace nie uważasz?
RPG
Xardas130 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-04-08, 17:16   #39
Xaris
Kąsacz

Xaris awatar

Domyślnie Hmm....

Cytat:
Napisał Xardas130 Zobacz post
dużo rzeczy pobranych z g3 to roche fabule rysuje druidzi specjalizujacy sie w magii przemiany,varrant to troche irytujace nie uważasz?
Ja nie uważam, że to irytujące gdyż niektórym (np. mnie ) G3 nie chodzi, dlatego dobrze żeby ktoś, kto nie grał w G3, bo np. miał za słabego kompa lub niemiał okazji mógł pocieszyć się fabułą oraz wieloma rzeczami z tej wspaniałej jak i mającej bardzo duże wymagania gry
Swoją drogą mam nadzieje, że mod jak najszybciej powstanie i zostanie spolszczony. Gdy tylko się pojawi od razu, (Jeśli nauka mi w tym nie przeszkodzi ) Go ściągnę i (Jeśli będzie mi chodzić, bo demo po wybraniu postaci i próbie teleportacji mi się wyłącza)...Zagram
Nieprzeczytane 07-04-08, 20:17   #40
GornBialy
Chrząszcz

GornBialy awatar

Talking Wymagania

Z tego co przeczytałem na forum GWW ta gra nie ma zdyt dużych wymaganiań. Skoro gościowi z procem 700 i ram 128 w miarę chodziło to na moim złomie teżpowinno pójść. Gratuluję stworzenia dobrze zapowiadającego się modu! Ja jeszcze wersji demo nie ściągnełem, ale zamierzam to zrobić niedługo.
RPG
GornBialy jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-04-08, 20:38   #41
Xaris
Kąsacz

Xaris awatar

Domyślnie

Mi chodziło o duże wymagania (Jak sami twórcy przyznali ZA duże) Gothica 3 a nie GWW
Nieprzeczytane 08-04-08, 11:47   #42
Xardas130
Czarny Goblin

Xardas130 awatar

Skąd: kolonia karna,ale ostatnio znalazłem lokum na irdorath
Domyślnie

Cytat:
Napisał Xardas17 Zobacz post
http://www.gothicgww.fora.pl/ogolnie,3/screeny,26.html na samym dole są pierwsze screny z g1 w którym są tarcze jestśmy

jest to 1 polski mod z tarczami

TO niejest MOD To jest lepsze od gothic 2 noc kruka ja to musze miec

pls link
to jest najlepszy mod o jakim słyszałem i widziałem
RPG
Xardas130 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-04-08, 18:14   #43
Ituhan
Polna Bestia

Ituhan awatar

Domyślnie

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jaki jest link na pełną wersje GWW ??

Z góry dzięki.

Cytat:
Pełna wersja jeszcze nie wyszła ale jestem pewien że jak wyjdzie i ją spolszczą to dadzą tu link
Dzięki, a.. jeszcze jedno pytanko, jak się "wkłada, zapisuje" ( nie wiem jak określić ) moda ( bardziej co trzeba zrobić żeby grać na modzie ), bo ja jeszcze nigdy na modzie nie grałem
RPG
Ituhan jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-04-08, 20:10   #44
Xaris
Kąsacz

Xaris awatar

Domyślnie

Pełna wersja jeszcze nie wyszła ale jestem pewien że jak wyjdzie i ją spolszczą to dadzą tu link
Nieprzeczytane 08-04-08, 21:48   #45
dddarekkk
Krwiopijca

Domyślnie

ŁOOOOOOOOOO
Ale mod !
Widzę na screenach że gra sie ciągle rozwija, nowe współczynniki, obozy, broń. Troche dopracować i bedzie git.

Ituhan, jakbyś miał takiego kompa jak ja to żeby mieć w co grać musiałbyś mody poznać hehe. Masz PlayerKita instalujesz ściągniętego moda i wybierasz w którą wersję gry chcesz zagrać.
RPG
dddarekkk jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 24-04-08, 14:26   #46
Xardas17
Polna Bestia

Xardas17 awatar

Domyślnie

padło tu sporo ciekawych opinii

Artefkty chaosu znajdziesz w odpowiednim momęcie gry nie zdradze gdzie są bo po to je ukryłem

co tu durzo gadac gww to najbardziej intrtgujące połczenie a ze g1 g 2 i g3 to całyczas gothic

to w przeciągu 1 roku gry pustynie nizmienią nazwy z varantu na coś tam ani też Nordmar na coś tam

dlatego tak jest jak zapowiadałem mod łaczy całość ale tylko w dorobnych szczególach

http://www.gothicgww.fora.pl/screeny,24/

ibteresujące screny macie tu np konie xD i jazda na nich
RPG
Xardas17 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-04-08, 09:23   #47
sEbAsTiAnUs4
Chrząszcz

Domyślnie

Mam nadzieję że mod będzie jak najszybciej... Nie mogę się doczekać... A jak wasze parce już? Ile macie %?
RPG
sEbAsTiAnUs4 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-04-08, 01:12   #48
Xardas17
Polna Bestia

Xardas17 awatar

Domyślnie

szybkośc nie oznacza dokładność

a tego nie chcemy
RPG
Xardas17 jest offline