Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Archolos > Biblioteka Archolos > Sesje RPG
Przeładuj stronę GPP4, Mika - Skarb Łysego Zorga

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-08-17, 21:08   #445
 GPP4
Sąsiad Przemka

GPP4 awatar

Domyślnie

Łejn zdradził załogę. Doprawdy szokujące. W sumie, to czy mnie to powinno w ogóle obchodzić?
Wpatruję się w ciemnowłosego pięknisia, który wygląda na typową pizdeczkę z męskich burdeli. Następnie odwracam się i wpatruję w odprawiającego okultyzmy kapitana, któremu gały jarzą się na czerwono.
To na jednego, to na drugiego. To na jednego, to na drugiego...
Krok po kroczku odsuwam się na bok, schodząc tym panom i ich wojakom z drugi. Wszak nie wypada przeszkadzać dżentelmenom w rozwiązywaniu ich sporów.
GPP4 jest offline  
Nieprzeczytane 27-08-17, 21:13   #446
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Pancerniacy wchodzą już wszyscy do sali i wszyscy rzucają się na siebie. Widzisz jak jeden z piratów pada po ciosie udźcem od Brusa, jak młodzian patroszy znajomego ci z widzenia orka, jak bliźniacy zwróceni plecami do siebie bronią się przed atakami przybyszy. Widzisz też Swarrowa, który z zimną furią tnie po kolei każdego, kto ma czelność się do niego zbliżyć, zarówno swoich, jak i wrogów. W swym bitewnym tańcu zbliża się do ciebie, wściekle wymachując klingą.
Źródło kipi od nadmiaru krwi, której stale przybywa.
RPG
Ancoron jest offline  
Nieprzeczytane 27-08-17, 21:30   #447
 GPP4
Sąsiad Przemka

GPP4 awatar

Domyślnie

Istna jatka. Epikur czułby się tu jak w domu. Ciekawe, co te barany w ogóle do siebie...
O nie, nie, nie! A ten czego ode mnie chce?! Do potrawki mu przecież nie nasrałem!
Szykuję się do tego, aby zablokować cios kapitana, tj. o ile facet na mnie natrze.
Chyba jednak będę musiał się włączyć do bitki. Ech... No nic, przekonamy się, czy ten krwiopijca bez skrzydeł i żądła potrafi tańczyć.
GPP4 jest offline  
Nieprzeczytane 27-08-17, 21:34   #448
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Blokujesz atak kapitana, który wykonuje błyskawiczne cięcie, tocząc pianę z gęby, chyba wpadł w jakiś szał. Cios jest potężny, rozchodzi się aż do twych barków, sprawiając, iż mimowolnie poluźniasz chwyt.
- Zginiesz! Nikt mnie nie pokona, nikt!
Widzisz jak jeden z bliźniaków ginie przebity włócznią przez jakąś kobietę, a drugi traci ucho po ciosie młodzieńca w płytówce. Brus sieje chaos i zniszczenie obgryzając gnata i rozdając nim ciosy na prawo i lewo.
Po prostu pięknie, nie ma to jak spokojny dzień.
RPG
Ancoron jest offline  
Nieprzeczytane 27-08-17, 21:44   #449
 GPP4
Sąsiad Przemka

GPP4 awatar

Domyślnie

- Kolejny pajac z kompleksem wyższości... - prycham pod nosem, słysząc wrzaski kapitana.
Trzeba jednak przyznać, że chłop ma krzepę. Nie wiem, czy po prostu jest taki dobry, czy może minerały rozpuszczone w tej źródlance uczyniły go mocarzem, ale lekceważyć go nie mogę.
Wyprowadzam własne cięcia, próbując usiec sukinsyna na miejscu. Tnę ile sił w rękach, celując w korpus i łepetynę.
GPP4 jest offline  
Nieprzeczytane 27-08-17, 21:51   #450
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Efekt jest bardzo prosty do przewidzenia. Trafiasz, raz za razem, nawet po mimo bloków Swarrowa i jego zimnej furii oraz kontrataków. Wokół was rozlewa się krew, także twoja krew. Cięcia krzyżowe w pierść poparte jeszcze poziomym w brzuch to jest coś, czego nie wypada lekceważyć.
Zwłaszcza, że aż obraz ci się rozdwaja. Efekt jest taki, że miecz w końcu wypada ci z rąk i uderza o podłoże mniej więcej w tej samej chwili co mózg Swarrowa, który wypłynął z przeciętej czaszki.
- Dupa, nie przepowiednia. - Komentuje Łejn, waląc żywego bliźniaka w łeb.
Bitwa zdaje się być już skończona, faktycznie krótko. Przybysze zdecydowanie triumfują, tylko trzech z nich leży na ziemi bez ruchu. Wszyscy piraci są martwi, a z ciebie powoli ucieka życie.
GPP4: 50 PŻ
RPG
Ancoron jest offline  
Nieprzeczytane 27-08-17, 22:03   #451
 GPP4
Sąsiad Przemka

GPP4 awatar

Domyślnie

Widzę podwójnie. Kręci mi się we łbie. Krew sika ze mnie jak z podziurawionej beczki. Jest źle. Bardzo źle. Ja chyba umieram.
Cóż, przynajmniej ten chory pojeb już niczyjej krwi nie wypije.
Padam na kolana, bo stanie jest zbyt męczące. Ostatkiem sił próbuję szybko wypić dwa ekstrakty lecznicze. Fajnie byłoby zdążyć, bo zaraz odlecę zupełnie...
GPP4 jest offline  
Nieprzeczytane 27-08-17, 22:20   #452
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Wypijasz dwa ekstrakty i od razu czujesz się lepiej, faktycznie to działa. Można rzec, iż pomimo tego, że ledwo trzymasz się na nogach, to czujesz się świetnie.
Brus stoi w ciszy i patrzy się na ciebie, kończąc obgryzać gnata, najwyraźniej nie spiesząc, by nawiązać rozmowę o tym, co przed chwilą zaszło. Miły człowiek, bardzo miły, to trzeba mu przyznać. Nigdy człowieka w niepewności nie zostawi.

GPP4: 250 PŻ
[Zysk: Nietypowa kusza, 6x sztylet, długi miecz, piracki kordelas, butla rumu
Straty: 45 sztuk złota, esencja lecznicza, 3x ekstrakt leczniczy, 3x sznur]
RPG
Ancoron jest offline  
Nieprzeczytane 27-08-17, 22:32   #453
 GPP4
Sąsiad Przemka

GPP4 awatar

Domyślnie

Zgarniam swój miecz i powoli wstaję z podłogi, zmagając się ze wszelkimi możliwymi bólami, ranami, cięciami, pchnięciami i innym szajsem, który odniosłem podczas tej przygody. Kurwa mać, jaki ja czuję się stary... Jakbym do sześćdziesiątki już dobił.
Trącam truchło kapitana butem, zupełnie jakby sukinsyn miał zaraz wstać. Co prawda trudno żyć, gdy ci mózg wypłynie z rozciętej czachy, ale ten psychol odprawił właśnie jakiś chory rytuał, który przeraziłby samego Beliara. Cholera wie, czy nie wróci za chwilę do życia. Nim jednak to się stanie, zabieram okultyście broń i trzepię go od stóp do głów.
Wreszcie spoglądam na pobojowisko w pełnej krasie. Trup ściele się gęsto, a od zapachu krwi i gówna, bo części martwych już popuszczały zwieracze, aż kręci w nosie. Ostrożnie, trochę nie wiedząc, czego się spodziewać, zbliżam się do Brusa, który właśnie dokańcza udziec, swój nieoceniony oręż podczas tej potyczki.
Mam parę pytań, aczkolwiek w chwili obecnej wydukać umiem tylko jedno. Zresztą, dość dobrze oddaje sens pozostałych.
- Co... co to, kurwa, było? - wybałuszam gały, gdy pomyślę sobie, co jeszcze się tu działo te kilka minut temu.
GPP4 jest offline  
Nieprzeczytane 27-08-17, 22:35   #454
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Nie udaje ci się nawet zacząc zacząc porządnie przeszukiwać Swarrowa, gdy Brus sam się odzywa, niepytany.
- Zostaw. - Mówi krótko, by po chwili wrócić do obgryzania mięsa i patrzenia na ciebie zza gnata. - Pewnie masz wiele pytań, tak?
Kończy jeść, odrzuca kość na ziemię i zaczyna oblizywać palce, jakby przed chwilą skończył kolację w wykwintnej restauracji.
RPG
Ancoron jest offline  
Nieprzeczytane 27-08-17, 22:47   #455
 GPP4
Sąsiad Przemka

GPP4 awatar

Domyślnie

Zerkam to na Łejna, to na zwłoki kapitana... W końcu rezygnuję z pomysłu ich przeszukania. Kiedy gość, który właśnie napierdolił bandę zatwardziałych piratów kawałkiem mięcha, prosi cię żebyś czegoś nie robił, to tego nie robisz. Szczególnie jeśli jesteś ostro zmasakrowany i ledwo się ruszasz, a wspomniany jegomość ma jeszcze wsparcie w postaci najemników.
Kuśtykam w stronę Brusem; na domiar złego chyba ta stara rana w nodze się odezwała. A może to moja wyobraźnia? W każdym razie, staję twarzą w twarz z samym Batmanem, któryś już raz z kolei.
- Kilka na pewno by się znalazło. - przytakuję. - Choć na początek ograniczę się do: co tu się właśnie, kurwa, stało? On... wychlanie jakiejś nałęczowianki zmieszanej z krwią miało go niby uczynić nieśmiertelnym? Chyba się trochę przeliczył...
GPP4 jest offline  
Nieprzeczytane 27-08-17, 23:48   #456
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Łejn wzdycha ciężko, jakby się nad czymś zastanawiając, po czym odpowiada.
- Prosta dywersja taktyczna połączona ze szpiegostwem zaowocowała sposobem na rozwiązanie problemów z piratami. Innymi słowy rozjebaliśmy drani. On chciał żyć wiecznie, lecz dzięki mnie nie dożyje nawet do jutra. I o to chodzi. A co do tej jego rzekomej nieśmiertelności... Pojęcia nie mam, aczkolwiek na tym świecie są rzeczy o których lepiej nie wiedzieć. Na szczęście zdecydowana większość z nich to mity.
RPG
Ancoron jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania