Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę Najmniejszy lvl

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-06-12, 22:05   #1
Domas
Zajebisty

Domas awatar

Domyślnie Najmniejszy lvl

Było wiele tematow typu "najwiekszy poziom w G2".
A ja zrobię coś odwrotnego.Czy ktos zadał sobie trud by przejsc gre
z jak najmniejszym poziomem?Ja się pochwalę że zostałem paladynem na uwaga...3 poziomie.Na smoki wyruszyłem z 5
Moze ktos cos takiego robił to niech sie wypowie.Jeszcze nie grałem od pojscia do GD wiec po pokonaniu smokow napisze jak poszło.
RPG
Domas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-06-12, 22:17   #2
Tizgar

Tizgar awatar

Domyślnie

technicznie to co mówisz jest nie możliwe wiec ładny kit wciskasz ładny
I was dreaming, about gold.

@Dark: No, nie chciałbym być tak "zajebisty" jak Domas, nawet gdyby mi za to płacili.
RPG
Tizgar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-06-12, 22:48   #3
stoyan yakotich
Krwiopijca

stoyan yakotich awatar

Domyślnie

Za główne questy dostaniesz więcej expa niż ma się na 5 ale do Dworu Irdorath można iść na bugu nawet na 1
Nieprzeczytane 12-06-12, 22:55   #4
Barneyek
Jaszczur

Barneyek awatar

Domyślnie

Ciekawa idea
Przy najbliższej okazji muszę spróbować, może być naprawdę ciekawie... choć rzeczywiście ten 3 i 5 poziom brzmią dla mnie trochę niewiarygodnie, ale ciężko mi ocenić. Tak czy inaczej, zabawa może być niezła
RPG
Barneyek jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-06-12, 13:24   #5
Domas
Zajebisty

Domas awatar

Domyślnie

Zaraz zapodam screeny jak nie wierzycie ;p
Zwyczajnie omijam niemal wszystkie potwory i rozmawiam tylko z kluczowymi postaciami.
Oto screen po dojściu a raczej teleportacji do zamku,z łowcami nawet nie gadałem.wszystkie Pn w siłę u Brutusa poszły,a te 26 zrecznosci to 15 od amuletu a 1 od gobliniej jagody.miecz paladyna konsekrowany mam i lekka kusze

Ostatnio edytowane przez Domas : 13-06-12 o 13:31.
RPG
Domas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-06-12, 17:00   #6
Tizgar

Tizgar awatar

Domyślnie

I na co to jest dowód powiedziałem technicznie niemożliwe bo dostajesz więcej expa nie wciskaj kitu bo za główne questy które musisz wykonać i tak dostaniesz więcej expa niż to co masz
I was dreaming, about gold.

@Dark: No, nie chciałbym być tak "zajebisty" jak Domas, nawet gdyby mi za to płacili.
RPG
Tizgar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-06-12, 20:56   #7
Domas
Zajebisty

Domas awatar

Domyślnie

Nie kłóć się bo nie próbowałeś kolego.
Grałem tak:wybiegam od xardasa,łapię sztylet z ziemi,i biegne na farme nie zabijając nic,rozmawiam z malethem,kradne ubranie i wchodze do miasta.
Wykonuje zadania dla mateo,torbena,harada,constantina tylko pytam i zostaje czeladnikiem u harada.zaraz potem ide do andre i wstepuje do strazy,potem od razu do hagena po 2 rozdzial i potem na targowisko,jakis pierwszy lepszy miecz,kilka mikstur i do GD.Do zamku dostałem sie wiadomo jak(zygzak miedzy orkami),tam prosto do garonda,biore zadanie i migiem do fajetha,tam zabiłem dopiero zebacze bo musiałem.Potem do diego i nastepnie znowu slalom miedzy orkami i do marcosa.nastepnie przemiana w polna bestie(byla w pokoju obok marcosa) i do zamku.tam zdaje raport garondowi i teleportuje sie na przelecz.
Zaczyna sie 3 rozdzial,Teleport do xardasa,ide do miasta omijajac wargi,potem do koszar,gadam z bennetem,potem zabijam corneliusa,czytam dziennik i do hagena lece zeby zostac paladynem.potem do klasztoru,słonecznego kregu caly czas omijajac wszelkie potwory.zabieram szybko Oko i teleport do klasztoru,gadam z pyrokarem,potem vatrasem,znowu pyrokarem ktory nie ufa Xardasowi,potem do xardasa ktory daje mi klucz do farmy sekoba(skrzynki).Biegne tam,przed domem wypijam miksture szybkosci i migiem do skrzyni.biore ksiazke i uciekam,potem tp do klasztoru,a potem na farme naprawic oko.Potem do kręgu na rytual(Xardas pyrokar i vatras zabili poszukiwaczy).Czekam chwilke i mam zlozone oko,krotka wymiana zdan z pyrokarem,kupno miecza paladyna w miescie,tp do klasztoru na konsekracje miecza,kupuje 4 menzurki,kilkanascie mikstur i teleport na przelecz kolo farmy Bengara.Wchodze do GD omijajac znowu szczury i wilki.po wejsciu od razu tp do zamku,nawet do lowcow nie schode,Biore info i miksurke sily od Orika i biegne zabic bagiennego smoka.Tam robote odwalaja Cipher i Rod,ja sie tylko przygladam i zdobywam 6 poziom.po zabiciu smoka biore skarby i zapisuje gre.

Dalej nie grałem.Nie zrobiłem żadnego zadania pobocznego ani nie zabiłem żadnego potwora ktorego nie musiałem.Tak wiec, Tizgar 5 poziom jest możliwy w 4 rozdziale.Jeśli nadal nie wierzysz to sam zagraj w ten sposób.
RPG
Domas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-06-12, 11:58   #8
Token
Czarny Goblin

Token awatar

Domyślnie

Wszystko fajnie, ale sposób gry wymyślony IMO na siłę, by tylko dokonać czegoś nowego. W sumie nie mam nic przeciwko, ale sam nigdy nie poświęcił bym czasu na coś takiego, zaprzeczającego istocie gry.
RPG
Token jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-08-12, 11:16   #9
MARCINSS
Polna Bestia

MARCINSS awatar

Domyślnie

moim zdaniem to bez sensu przecież mając 5 poziom w 3 rozdziale co mi się wydaje nie możliwe musimy przed wszystkim uciekać żadnej przyjemności z gry.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-08-12, 12:55   #10
KlimekPL
Cieniostwór

KlimekPL awatar

Domyślnie

Ale tu nie chodzi o przyjemność z gry. Zobaczcie, chodzi o to, że jeśli przeszło się G2 już milion razy, to dlaczego by nie spróbować czegoś innego i przejść grę z jak najniższym levelem? Bardzo ciekawy pomysł, mógłby aspirować do wyzwania "jak przejść jak najszybciej Gothic 2". I tu nie chodzi o przyjemność z gry, tylko o takie wyzwanie

Sam pewnie spróbuję czegoś takiego, bo ostatnio stare Gothiki trochę mnie już przynudzają
RPG
KlimekPL jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-08-12, 19:03   #11
Domas
Zajebisty

Domas awatar

Domyślnie

Wreszcie pozytywna odpowiedź
Paladynkiem widocznym na screenie pokonałem bagiennego smoka ale potem format miałem a sava nie zachowałem więc może teraz gra magiem?
Pewnie będzie ciężko ognistą strzałą z 50 many na smokach
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-08-12, 11:23   #12
Ran
Chrząszcz

Ran awatar

Domyślnie

Nie wiem, zawsze grałem, aby mieć jak największy lvl Ale jak grałem od nowa 2-3 raz (nigdy nie doszedłem wtedy do GD) to Strażnikiem miałem 3 lvl jak poszedłem do Kolonii. Pisząc, że jest to bezsensowne, stawiacie założyciela wątku pod wielkim znakiem zapytania *?* Zrobił taki temat ponieważ chciał zobaczyć jak mały lvl uzyskali gracze. Wy po prostu nie rozumiecie Jego intencji.
Temat według mnie ciekawy, sam może spróbuje swoich sił w jak najmniejszym lvl.
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania