Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę Optymalne dojście do Khorinis

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 13-01-15, 21:07   #37
Bezimienny 1998
Czarny Goblin

Bezimienny 1998 awatar

Domyślnie

Balthasar popieram twoją wypowiedz ponieważ mysle że dobrze radzisz.Nie trzeba dużo myslec pozbierac rupiecie posprzedawac i wsgąpić do klasztoru i macie wtedy dobry pancerz i można chodzić po wyspie i sobie expić
RPG
Bezimienny 1998 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-01-15, 15:31   #38
RRLukaszRR
Chrząszcz

Domyślnie

Według mnie warto od początku wejść do miasta na 3 lvlu przez port,bo latanie poza miastem na niskim lvlu spowalnia trochę exp,można szybko wbić lvl wykonując proste questy w mieście,później można iść z Laresem do magów wody dać ornament i po drodze przyprowadzać do niego potworki,wykonać proste questy na farmie onara i już mamy 9-11 lvl.
RPG
RRLukaszRR jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-01-15, 16:57   #39
 AdrianAssasyn
Jaszczur

AdrianAssasyn awatar

Domyślnie

Ooo widzę że stworzył się niezły off-topik i kolega Vizyer ma jakieś urojenia. Oczywiście że po rozmowie z Lee, Torlof może nas uczyć ZA DARMO i BEZ PRZYŁĄCZANIA SIĘ DO GILDII siły i zręczności.Co do Dragomira,to nie wiem o co Ci chodzi.Gosć jest zwykłym myśliwym, który musi mieć na chleb (a zę teraz lasy roją się od bandytów to jest niebezpiecznie) więc to logiczne że chce zapłaty za naukę u niego (chyba 200 sztuk złota) i tak jak koledzy pisali uczy nas kuszy ale jak masz 30 zręczności, którą możesz podnieść u Torlofa. Nie wiem czemu oparłeś się swojej tezy, kiedy jest one błędna.
RPG
AdrianAssasyn jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-01-15, 18:12   #40
 xilk
WT

Domyślnie

Niepotrzebną dyskusję usunąłem, oczyszczając nieco temat.

Przypomnienie o samym tym temacie nasunęło mi fajny pomysł, aby grając znów w Gothic II (bez dodatku Noc Kruka) faktycznie na początek gry ominąć miasto i spróbować być jak najdalej od paladynów Potwory są słabsze, więc da się je pokonać bez większego trudu, przynajmniej te podstawowe.

Jedyny poważny minus może być to, że tylko w mieście można dość szybko nauczyć się oprawiania futer. Jednak można zawsze w inny sposób zarabiać, więc jakoś dam radę

RPG
xilk jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-03-16, 12:27   #41
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Piętnasty. Zawsze na początku nie mam ochoty wchodzić do miasta i czyszcze okoliczne kotliny i lasy. Trochę potrenuję u Torlofa. Wykonam zadania poza miastem. Znów potrenuję. Powybijam większość zwierzaczków i wbijam do miasta po zadania i drugi rozdział.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania