Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę To już nie jest Gothic! Arcania: A Gothic Tale.

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 12-03-09, 15:49   #109
Fan gothica :)
Polna Bestia

Fan gothica :) awatar

Domyślnie

Dla mnie Gothic 3 był jeszcze fajny, ale ZB to już co innego. Też uważam że polecieli na kasę (bo na pewno fani kupią gothica), ale to już jest co innego. Moim zdaniem powinni skończyć Gothica na 3 części. To właśnie w niej dokonywałeś ostatecznego wyboru pomiędzy bogami i zaprowadziłeś pokój w królestwie. Ewidentny koniec historii ale... cóż
mogliby zrobić nową grę ale pod innym tytułem, ponieważ to (i Z to już nie ta sama fascynująca historia.
RPG
Fan gothica :) jest offline  
Nieprzeczytane 23-03-09, 09:57   #110
BalTondral
Krwiopijca

BalTondral awatar

Domyślnie

Zgadzam się z przedmówcą ja mam 1 2 i 3 bo każdą po kolei przechodzi się bardzo fajnie zabijasz Śniącego jesteś u Xardasa pokonujesz kruka i smoka ożywieńca jesteś w Myrthanie. To naprawdze fajne uczucie. Moim zdaniem Czwórka to będzie całkiem co innego, owszem chętnie zagram bo kocham gry tego typu.
RPG
BalTondral jest offline  
Nieprzeczytane 25-03-09, 23:13   #111
misq_91
Krwiopijca

misq_91 awatar

Domyślnie

nawet jeśli "powinni" zakończyć po 3 części, to i tak tego nie zrobią
pieniądz dla nich to pieniądz.. wiedzą, że tacy jak my i tak to kupią

mam nadzieję, że w 4-tą część będzie można zagrać tak w rok po wydaniu, a nie dwa+ jak teraz ;O
GF Galaxy 8800GT 512MB
RPG
misq_91 jest offline  
Nieprzeczytane 26-03-09, 15:25   #112
gotha
Krwiopijca

Domyślnie

Nie czytałem większości poprzednich postów, więc jeżeli powtórzyłem pytanie to sory.Do rzeczy.Czy wiadmomo jak to bedzie w "czwórce" - rozdziały czy cos na wzór G3?
RPG
gotha jest offline  
Nieprzeczytane 26-03-09, 16:11   #113
sir Arken Flay
Krwiopijca

Red face

ej no to będzie zupelnie inna gra oparta o ten sam świat i tyle. niema co doszukiwac sie w ar:agt starego dobreo gothica ale i tak sobie zagrac zeby zobaczyc coslychac u naszych starych znajomych no i bezia

poza tym to dobrze ze choc w jednej grze bedzie moza stawic czola postaci w ktora mielismy okazje sie wczesniej wcielic to moze byc fajne doswiadczenie a poza tym to oderwie kilku kolesi od wirtualnej rzeczywistosci i nie beda sie tak bardzo w gry wczowac to dobrze bo swiat realny is good
RPG
sir Arken Flay jest offline  
Nieprzeczytane 26-03-09, 22:00   #114
misq_91
Krwiopijca

misq_91 awatar

Domyślnie

nie oceniam teraz czy to będzie Gothic.. Ale sam pomysł mi się STRASZNIE PODOBA.

naprawdę nie chcę zobaczyć tego po raz czwarty.. to robi się coś w rodzaju mody na sukces

a gra bohaterem z ludu, któremu nie podobają się rządy Beziego to niby to samo, ale jednak nie inna postać i konfrontacja z Beziem to mnie ciekawi.
GF Galaxy 8800GT 512MB
RPG
misq_91 jest offline  
Nieprzeczytane 27-03-09, 11:21   #115
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Gry ewoluują zgodnie z madą i możliwościami technicznymi. Nie wymagajmy, aby każda kolejna część żywo przypominała te stare. Gdyby tak było, to furorę robiłyby nowe mody do gier.
Tak z ciekawości pytam, ilu z tych narzekających grało we wszystkie do tych starszych części?
Mi tam pasuje, jak w kolejnej części pojawią się nowe pomysły. Po prostu może być dzieki nim ciekawiej.

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 27-03-09, 21:11   #116
Frezer112
Krwiopijca

Domyślnie

Rozumiem wasze przyzwyczajenie do beziego też go polubiłem, ale bez przesady nie, którzy mówią, że nie kupią czwórki bo będzie sie grać jakimś rybakiem a nie bezim. Poza tym narzekacie, że mamy być "jakimś rybakiem ze wsi" a przecież nie wiadomo kim był stary bezi mógł przecież chodować buraki na farmie onara a jakoś nikt nie narzekał. Ktoś wcześniej mówił, że "psują serie" czy coś takiego, a przecież specjalnie żeby nie było takich narzekań zmienili tytuł na Arcania: a gothic tale. Nie wiem dokładnie co to znaczy ale się domyślam. Gdyby mi się nie podobała Arcania to zamiast narzekać czekałbym na Risen'a.

(Oczywiście mówie tylko swoje zdanie i dopuszczam do siebie myśl, że ktoś może sie z tym nie zgadzać
Nieprzeczytane 27-03-09, 22:38   #117
gotha
Krwiopijca

Domyślnie

Risen?Może to śmieszne ale pierwszy raz o tym słysze.To coś ciekawgo?;p
RPG
gotha jest offline  
Nieprzeczytane 28-03-09, 00:03   #118
Arturrr
Jaszczur

Arturrr awatar

Domyślnie

hm/// moim zdaniem nawet g3 odbiega od klimatu gothica !... no rozdziały rozumiem... wkoncu trzeba bylo zrobic cos zeby ta gra była swpobodna.. ale duzo rzeczy mi sie nie poodba... sam klimat taki w kit... a co do Risen.. to juz wql co innego po obrazkahc widac ze cos w stylu gothica ale bardziej fantazy .. bardziej w stylu japoniskim
RPG
Arturrr jest offline  
Nieprzeczytane 28-03-09, 00:59   #119
Skyrim
Kąsacz

Skyrim awatar

Domyślnie

Być może zabrzmi to idiotycznie, ale chciałbym żeby nowy gothic był bardziej gotycki.Tym bardziej, że gra jest tworzono u naszych zachodnich sąsiadów, którzy powinni słynąć z tworzenia gier zbliżonych do średniowiecznych realiów.A jak większość osób wie lub nie, raczej daleko im do tworzenia ponurych i brutalnych RPG'ÓW.Gothic wbrew swojej nazwie jest grą raczej bez mrocznego klimatu(nie to co nasz wiedźmin lub diablo), dominuje tam raczej dość sielankowa atmosfera, która jest niezbyt spójna z tytułem gry.
RPG
Skyrim jest offline  
Nieprzeczytane 01-04-09, 12:05   #120
sir Arken Flay
Krwiopijca

Talking

co do faktu że w A:AGT bedziemy jakims tam rybakiem powiem tylko tyle :

NIKT NIE RODZI SIE BOHATEREM
RPG
sir Arken Flay jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek