Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Pomoc
Przeładuj stronę Złote strzały

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 20-04-11, 10:13   #1
VergilSparda
Krwiopijca

Domyślnie Złote strzały

Witam. Gram łucznikiem w gothic 3 patch 1.74 +quest pack. Mam problem ze znalezieniem przepisu na złote strzały. Mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie sie ten przepis znajduje??
RPG
VergilSparda jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-04-11, 12:15   #2
Atrion
Pan Cienia

Atrion awatar

Domyślnie

O ile pamiętam to w Bakareshu jest chyba taki przepis. Potrzeba złotych samorodków więc albo strzały, albo wymiana samorodków na złoto.

RPG
Atrion jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-04-11, 18:25   #3
VergilSparda
Krwiopijca

Domyślnie

Jestem teraz w Bakareshu i niestety nie znalazłem tej receptury. Pamiętasz może u kogo ją kupiłeś?
RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-04-11, 19:21   #4
Atrion
Pan Cienia

Atrion awatar

Domyślnie

Sęk w tym, że nie kupiłem, tylko odbiłem miasto i je miałem. Ale spróbuj dostać się do świątyni. Tam na samym dole jest facet który skupuje złote samorodki - może on ma. Jak nie, to inny kupiec (lub ewentualnie jakaś skrzynia). Wiem, że po odbiciu miasta się skapnąłem, że nie mam samorodków bo wydałem na złoto, a strzały by się przydały bo mocne.

RPG
Atrion jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-04-11, 19:37   #5
VergilSparda
Krwiopijca

Domyślnie

U tego kupca już byłem, on ma tylko możliwość kupna i sprzedaży samorodków. Ze skrzyniami to chyba też nie pasuje bo widziałem tam same metalowe i solidne metalowe kufry a one mają losową zawartość. Jedyna opcja to chyba jeszcze misja z Aschnu gdzie zleca przyniesie różnych skór. Może w nagrodę daje przepis chociaż szukałem na necie pisało że za tą misje jest tylko exp.

Edit:
Zrobiłem save i dla próby odbiłem miasto. Faktycznie przepis jest w Bakareshu. Tylko że niestety ma go ten strażnik który wymienia samorodki na złoto i na odwrót. Przepis można zdobyć tylko go uśmiercając. Ewentualnie popróbuje z zakradnięciem się od tyłu, obaleniem i okradzeniem może da się tak to zyskać nie zabijając go. Przy okazji napisze że z 1 strzały i 1 samorodka produkowane są 3 złote strzały tak więc nawet nieźle.

Dzięki wielkie za pomoc bo raczej sam bym tego nie znalazł.

Ostatnio edytowane przez VergilSparda : 21-04-11 o 20:24.
RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-04-11, 11:21   #6
Atrion
Pan Cienia

Atrion awatar

Domyślnie

Możliwe, że da się ten przepis ukraść temu strażnikowi - CM wprowadził do gry wiele ciekawych przepisów, które można (chyba) jedynie ukraść.

RPG
Atrion jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-04-11, 13:13   #7
VergilSparda
Krwiopijca

Domyślnie

Na początku kombinowałem jak koń pod góre usypianie strażników,obalenie a w końcu wyszło na to że można gościa bezkarnie obić i zabrać przepis. Strażnicy się na nas nie rzucają bo mamy już tam ponad 75% reputacji, a poszkodowany nie ma żadnych pretensji i można dalej u niego kupować samorodki na strzały.
RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-06-19, 22:53   #8
Talentowicz
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Napisał VergilSparda Zobacz post
Witam. Gram łucznikiem w gothic 3 patch 1.74 +quest pack. Mam problem ze znalezieniem przepisu na złote strzały. Mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie sie ten przepis znajduje??
Jak idziesz po teleport do Świątyni Beliara, to jest tam typ z długą nazwą Strażnik skarbca w Bakareshu (Hasul) Typ jest w skarbcu. Nie trzeba wyzwalać miasta. Starczy mieć MISTRZA ZŁODZIEI. Uczy tego Diego w Bradze PO POLOWANIU na Zębacze. Z tą umiejętnością można mu ukraść przepis na złote strzały.
RPG
Talentowicz jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania