Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Pomoc
Przeładuj stronę Pytanie o GD

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 28-07-13, 18:36   #1
Inferius
Chrząszcz

Domyślnie Pytanie o GD

Jeśli poszedłbym do górniczej doliny w pierwszym rozdziale i zaczął tam wszystko wybijać to czy w drugim rozdziale wszystko by się zrespiło?
RPG
Inferius jest offline  
Nieprzeczytane 28-07-13, 18:47   #2
Testoviron
Zębacz

Testoviron awatar

Domyślnie

Jak chcesz iść do GD w 1 rozdziale, skoro drugi rozpoczyna się w momencie otrzymania klucza do bramy na przełęczy?
Nieprzeczytane 28-07-13, 19:10   #3
Nargan
Polna Bestia

Nargan awatar

Domyślnie

W Gothicu nie ma czegoś takiego jak respawn. Co najwyżej pojawią się nowe potwory, ale nie będą w takiej samej ilości, w tym samym miejscu, albo nawet te same.

RPG
Nargan jest offline  
Nieprzeczytane 28-07-13, 19:20   #4
Tizgar

Tizgar awatar

Domyślnie

Primo da się dostać i to bez kodów do gd w 1 rozdziale wymaga to trochę skakania ale uszczerbku na zdrowiu nie będzie na fabule tez o ile nie pogadamy z nikim.

Nie niema wcale bullshit oczywiście ze jest i jeśli wybijesz w 1 rozdziale to coś niecoś się odrodzi w drugim jakieś 30% ponieważ respi się tylko pewne grupki w pewnych ilościach np jak wybijesz orków to żaden się nie zrespi do końca gry, chyba ze jakiś questowy.
I was dreaming, about gold.

@Dark: No, nie chciałbym być tak "zajebisty" jak Domas, nawet gdyby mi za to płacili.
RPG
Tizgar jest offline  
Nieprzeczytane 28-07-13, 22:03   #5
Inferius
Chrząszcz

Domyślnie

Raz już byłem w GD, ale nie myślałem wtedy o tym żeby tam polować tylko pogadać z Gestahem o zbroi z płyt pancerzy pełzaczy. Niestety u Wilka nie ma takiej opcji dialogowej w 1 rozdziale.
RPG
Inferius jest offline  
Nieprzeczytane 29-07-13, 00:20   #6
Nargan
Polna Bestia

Nargan awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Tizgar Zobacz post

Nie niema wcale bullshit oczywiście ze jest i jeśli wybijesz w 1 rozdziale to coś niecoś się odrodzi w drugim jakieś 30% ponieważ respi się tylko pewne grupki w pewnych ilościach np jak wybijesz orków to żaden się nie zrespi do końca gry, chyba ze jakiś questowy.
Istnieje różnica pomiędzy respawnem, a rodzeniem się nowych potworów. Jak w drugim rozdziale nie wybijesz nic w Jarkendarze, to w czwartym się NIC NIE ZRESPI bo nie będzie miało co się respić, skoro nic nie zabiłeś. Za to pojawią się potwory, które pojawiłyby się też w wypadku gdybyś zabił te w drugim rozdziale.

Łopatologicznie: W miejscu gdzie w drugim rozdziale stoi dwóch orków, w czwartym stoi pięć. Żaden z nich się nie odrodził, po prostu doszły nowe.

Ostatnio edytowane przez Nargan : 29-07-13 o 00:23.
RPG
Nargan jest offline  
Nieprzeczytane 29-07-13, 00:59   #7
Tizgar

Tizgar awatar

Domyślnie

A autor się pyta o respawn wiec ? ty twierdząc ze go niema wprowadzasz go w błąd bo respawn w grze jest on się nie pyta czy czy coś się zwiększa co rozdział ofc się zwiększa tez
I was dreaming, about gold.

@Dark: No, nie chciałbym być tak "zajebisty" jak Domas, nawet gdyby mi za to płacili.
RPG
Tizgar jest offline  
Nieprzeczytane 29-07-13, 09:26   #8
KlimekPL
Cieniostwór

KlimekPL awatar

Domyślnie

Tizgar, nie ma czegoś takiego jak respawn... Nargan dobrze wszystko wytłumaczył, a ty racji nie masz.

RPG
KlimekPL jest offline  
Nieprzeczytane 29-07-13, 10:47   #9
Krz90
Golem

Krz90 awatar

Domyślnie

Ja tam wszystko wybijam w 5 rozdziale i mi się wszystko odradza, czy się respi kto jak woli. Nawet w Jarkendarze jak nic nie wybije to w 4 rozdziale i tak są nowe potwory i dołączają nowe, więc nie ma sensu wybijania w 1 rozdziale.
RPG
Krz90 jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania