Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Dyskusja
Przeładuj stronę Wasze ulubione miejsce w G2

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-05-06, 20:05   #1
mostu
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez AIM do mostu
Domyślnie

Sprawdzalem w Szukaj i nie ma takiego tematu. Czekam na wasze komentarze,moja ulubiona miejscowka to Twierdza Dextera po zabiciu wszystkich lokatotów Uważam,że fajnie jest mieć taką swoją kanciape a nie spać u kogo popadnie(jeśli ktoś śpi).Tak samo można wsadzić do skrzyni jakieś sentymentalne,mało wartościowe przedmioty(np.bronie pokonanych Orków,jakie to satysfakcjonujące ale mało wartościowe )
Nieprzeczytane 14-05-06, 20:16   #2
Felix
Krwiopijca

Domyślnie

Koleś ja myśle tak samo tez najbardziej lubię ta twierdze Dextera, fajnie się tam czuje i tak dalej, a jak zabijam Dextera, to uznaje, że akt własności przeszedł w moje ręce

Rób swoje, ryzyko jest twoje.
RPG
Felix jest offline  
Nieprzeczytane 14-05-06, 20:24   #3
Lokos
Cieniostwór

Lokos awatar

Domyślnie

A o to moje ulubione miejsca:
1. Górnicza Dolina, piękny widok, zamek, Orkowe obozowiska. Najlepiej to wygląda w nocy.
2. Twierdza Dextera, również ładne widoki, no i swój własny obóz, może i nawet mieszkanie, bo uważam, że skoro Bezimienny nie był Wybrańcem i nie miał tyle roboty, mógłby tam sobie spokojnie zamieszkać

Poszukiwacz Podziemia
RPG
Lokos jest offline  
Nieprzeczytane 14-05-06, 21:27   #4
Coutl
Kąsacz

Domyślnie

Jarhkendar oraz wszelkie oddalone od ludzi miejsca. Lubię pomieszkać sobie na pustkowiu kilka dni.
Jednak najbardziej polubiłem tawernę pod martwą harpią - to prawie centralne miejsce w Newworld.
Spotykają się tam różne idywidua, można pomieszkać - wybrać się na całodniową wycieczkę i zawsze wraca się około dwudziestej drugiej. Dopóki nie zdobędzie się pierścienia Laresa można spać za ileś tam sztuk złota przez tydzień - później znowu trzeba płacić, to ma swój klimat.
Na ostatnim miejscu jest klasztor magów ognia - ma po prostu ten klimat odcięcia od reszty świata.
Uwielbiam miejsca znajdujące się na wyżynach. Im wyżej tym lepiej.

Wieczny Powracacz
RPG
Coutl jest offline  
Nieprzeczytane 14-05-06, 21:37   #5
<Khaled>
Chrząszcz

Domyślnie

Miejsca które lubie w G2. Na pewno Twierdza Dextera - pikny widok, Na pewno w górniczej dolinie całe dawne terytorium Nowego Obozu(tam gdzie śniegu tyle), Farma Onara ( fajne miejsce jak dla mnie i jest tam taki jeden typek z toporem: : Gorn, dalej Cały Jarkendar i no.1 - las za farmą Onara i Sekoba (bardzo lubie lasy)... i to najwaŻniejsze miejsca
---------------------------------------------------------------------------------------------------
RPG
<Khaled> jest offline  
Nieprzeczytane 14-05-06, 22:18   #6
karoldenton
Czarny Goblin

Domyślnie

Ja jak wszyscy lubie twierdze dextera i jarkendar ale najbardziej sie lubie zabawic w simsy ( ktorych nie nawidze oczywiszcie ) np. po czihu w nocy zabijam mieszkanca górnego miasta i przebieram sie w struj obywatela i przejmuje dżyzbaje ( dom ) i urzadam chociazto nie morek ale naprawde lubie to.
Nieprzeczytane 14-05-06, 23:31   #7
GreG-1
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do GreG-1
Domyślnie

Nawet ciekawy temat
Do moich ulubionych miejsc w G2 należy plac wisielców nocą (milo tak przy świetle księzyca razem z innnymi mieszkańcami usiąść i zaciągnąć sie z fajki wodnej) Lubie też przebywać wieczorem w Knajpie w dzielnicy portowej. Często mieszkam też na farmie Bengara (poczciwy z niego NPC'et)
Moim zdaniem najbardziej w G2 klimat buduje noc
Nieprzeczytane 14-05-06, 23:40   #8
Gibi

Gibi awatar

Domyślnie

Plaża piratów wygląda dość interesująco nocą gdy wszyscy siadaja sobie nad brzegiem przy ognisku taka rodzinna atmosfera się robi oprócz tego jeszcze miejsce gdzie siedzi Dragomir nie wiem czemu ale mi sie podoba przy nim czuje się bezpieczny
Nieprzeczytane 15-05-06, 00:12   #9
Prosiaq
Cieniostwór

Prosiaq awatar

Domyślnie

Dla mnie to:
- Górnicza Dolina (zwłaszcza miejsca, w których spotykało się starych znajomych),
- farma Onara (miała swój klimacik, lekko Nowo-Obozowy ),
- farma Bengara (najbardziej klimatyczna wieś - bardzo lubię),
- latarnia morska Jacka (ładny widok),
- obóz piratów (klimat Jolly`ego Rogera)
- obozowisko bandytów (bagna przypominały mi Obóz na Bagnie z jedynki),
- kilka charakterystycznych lasów.

Każda lokacja miała specjalną grafikę i asortyment. Wszystkie małe pierdółki (krzaki, drzewa, budynki, NPC) tworzy klimat, który albo się kocha, albo nienawidzi - ale nie można przejść obok niego obojętnym.

Bo rodzina to jest siła!
A Łukaszek i Mieszko to dobrzy ludzie są.
Największy zboczeniec Królestwa

RPG
Prosiaq jest offline  
Nieprzeczytane 15-05-06, 07:23   #10
Ertix
Nosferatu

Ertix awatar

Domyślnie

Najbardziej lubię kamienną fortece w Górniczej Dolinie
Po tym jak już się wszystkie stworki wyrżnie w pień, można sobie zostawić kamiennego smoka na dachu i pochwalić się sąsiadom Podoba mi się ze względu na to iż taka forteca godna księcia ma dosłownie każde pomieszczenie. (oprócz wychodka, ale go nikt nie ma... :P ) Kuchnia, Sala Tortur, Zbrojownia, Magazyn, Pomieszczenie Alchemiczne :P Rzeczy też da się rozłożyć w odpowiednie miejsca ^^

† Legenda Pojedynków Świętego Przymierza †
RPG
Ertix jest offline  
Nieprzeczytane 15-05-06, 07:39   #11
Karol16
Czarny Goblin

Wyślij wiadomość przez AIM do Karol16
Domyślnie

Mam pytanko. Dlaczego zamieszczasz temat o GII w dziale poswieconym NK?
No ale dobra: moim ulubionym miejscem jest Lodowa kraina i ogolnie cala GD, bo spotykamy tam starych znajomych no i oczywiscie po GI mam sentyment do tego miejsca.
RPG
Karol16 jest offline  
Nieprzeczytane 15-05-06, 08:54   #12
RazePL
Krwiopijca

RazePL awatar

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Karol16@15-05-2006, 07:40
Mam pytanko. Dlaczego zamieszczasz temat o GII w dziale poswieconym NK?
319312

człowieku Ty umiesz czytać?? Dyskusja Gothic II & Noc Kruka taki jest tytuł działu...więc to jest dział poświęcony zarówno G2 jak i G2+NK...do tematu...nie mam chyba jakiegoś ulubionego miejsca...lubie przebywać w GD bo całkiem fajnie tam jest ale tak to to nie mam "swojego" miejsca
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania