Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Pomoc
Przeładuj stronę Cassia

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 06-03-06, 16:12   #1
Lord Math
Jaszczur

Lord Math awatar

Domyślnie

Cześć! Chcę pokonać Cassię ale nie mogę z nią wygrać. Próbowałem wszystkich metod od walki bok, blok, bok.... po magię (mała burza ognista) kuszę i zajścia od tyłu ale ciągle jest dla mnie za szybka.
Dziwię się bo Ramireza pokonałem bez problemów, (a też jest dobry) szkielety wojowników i trolle.
Jak by co to mam 9lvl, 206pkt trafień, miecz "Orkową zgubę" i 30% walki bronią jednoręczną.
Mam pytanię czy są jakieś ciekawe metody jej zabicia bo mi już się kończą.
RPG
Lord Math jest offline  
Nieprzeczytane 06-03-06, 16:17   #2
Cursed
Zębacz

Cursed awatar

Domyślnie

Cassię pokonuje się bez problemu. Trzeba tylko blokować jej ciosy i rozdawać cięcia na lewo i prawo tak żeby broń cały czas była w ruchu. Trzeba trochę poćwiczyć to wyjdzie. Ten sposób działa prawie na wszystkich ludzi.
.::Święte Przymierze-->Królestwo-->Obywatel::..
RPG
Cursed jest offline  
Nieprzeczytane 06-03-06, 19:34   #3
Legend
Chrząszcz

Domyślnie

hmm ona jest slaba to raz tym bardziej ze jestes cheater i na 9 lvl masz 130 sily ;/ bravo za uzywanie kodow noobie.Wiesz co z takim mieczem jej nie zabic to tzreba byc kaleka
RPG
Legend jest offline  
Nieprzeczytane 06-03-06, 19:41   #4
Jaskot
Jaszczur

Domyślnie

@up

No tak, tyle ze jest to dyskusja Gothic 2 a nie NK -.-

A on topic... Lewo-prawo-blok... Opanujesz te metode, pokonasz kazdego :P
Faktem jest, ze Cassia to menda ;p

<span style=\'color:black\'>Jestem przeklęty... Wywalony ze ŚP za zerową aktywność...

RPG
Jaskot jest offline  
Nieprzeczytane 06-03-06, 19:48   #5
Balrog-shadow
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do Balrog-shadow Wyślij wiadomość przez MSN do Balrog-shadow
Domyślnie

Zgadzam sie z Legend'em ale jak juz tak zaczełes grac to trudno.polecam osobiscie gre bez kodow.Ja tez mialem z nia problemy tylko probowalem pokonac ja samodzielnie wykonanym mieczem(ciezka sprawa ale wykonalna-powtazalem ta walke ze 30 razy),jest pewna prawidlowos w jej walce,zawsze zadawałem cios w momecie gdy konczyla swoja kombinacje ciosow "z mieczem u gory"-wtedy ma pewna przerwe i wtedy wchodzisz Ty albo atak lewo i przud albo przud,druga opcja czesciej trafia celu,z Twoim mieczem to bedzie jakies...kilka trafien (ta metoda sprawdza sie na wszystkich postaciach-tak na poczatku dostalem sie do obozu najemnikow)

NIE STOSUJCIE KODOW!!!!!
CZYSTA WALKA!
RPG
Balrog-shadow jest offline  
Nieprzeczytane 06-03-06, 19:58   #6
Bezimienny_wybraniec
Zbanowany

Wyślij wiadomość przez AIM do Bezimienny_wybraniec
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Lord Math@6-03-2006, 16:13
Cześć! Chcę pokonać Cassię ale nie mogę z nią wygrać. Próbowałem wszystkich metod od walki bok, blok, bok.... po magię (mała burza ognista) kuszę i zajścia od tyłu ale ciągle jest dla mnie za szybka.
Dziwię się bo Ramireza pokonałem bez problemów, (a też jest dobry) szkielety wojowników i trolle.
Jak by co to mam 9lvl, 206pkt trafień, miecz "Orkową zgubę" i 30% walki bronią jednoręczną.
Mam pytanię czy są jakieś ciekawe metody jej zabicia bo mi już się kończą.
288138
Najlepszym sposobem jest użyć na niej zaklęcia "Sen". Jeśli nie masz tego zaklęcia to Zuris chyba ma. Gdy ją uśpisz to będzie leżeć przez 30 sek., ale gdy tylko padnie to wyciąnij broń i ją nawalaj ile tylko się da. Nie znam lepszego sposobu.
RPG
Bezimienny_wybraniec jest offline  
Nieprzeczytane 06-03-06, 21:07   #7
monS
Skazaniec

Domyślnie

uderzenie - blok. udzerzenie - blok. uderzenie - blok. uderzenie ... i tak do skutku...
na każdego NPC to działa ................

RPG
monS jest offline  
Nieprzeczytane 06-03-06, 21:41   #8
Murthag

Murthag awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Murthag
Domyślnie

Kazdy mowi o tym jak latwo pokonac Cassię, z czym sie zgadzam, bo mozan ja zalatwic awyklym mieczem, ale dlaczego kazdy zapomina o dwuch pozostalych bandytach. Przeciez jak sie zaatakuje jednego z czlonkow gildii zlodzieji to atakuja cie wszyscy i wtedy jest dopiero problem Wtedy juz nie jest tak latwo walczyc z nimi sposobem "uderzenie - blok" :P

RPG
Murthag jest offline  
Nieprzeczytane 06-03-06, 23:31   #9
Gomez88
Chrząszcz

Gomez88 awatar

Domyślnie

Ja osobiscie polecam zwoj przemiany w cos mocnego (smoczy zebacz?) albo cos w stylu burzy ognia i po zabawie jesli nie dajesz rady w zwykly sposob. Jesli w podstawce nie ma takiej mozliwosci to wybacz za pomylke ale ostatnio juz mi sie miesza z nk bo za duzo w to ostatnie gram :P

ew. wyciagnac ja do miasta wskoczyc na skrzynki w porcie i nawalac z luku, nie probowalem takiego czegos ale dlaczego mialoby sie nie dac?
pozdro
RPG
Gomez88 jest offline  
Nieprzeczytane 07-03-06, 14:49   #10
Lord Math
Jaszczur

Lord Math awatar

Domyślnie

Dla Legend'a i Balrog-shadowa. To pomoc Gothic II, a nie Noc kruka, a W Ogóle pisanie bez poprzedniego sprawdzenia w forum i wmawianie mi że gram na kodach jest dla mnie zniewagą bo sam za taką gre ucinał bym ręce i nogi, ja nigdy w życiu nie wpisałem żadnego kodu nawet dla zabawy!!!
A W Ogóle jeśli nie wiesz że "Orkowa zguba" w podstawowej wersji wymaga 65 siły to chyba nigdy w niego nie grałeś.
RPG
Lord Math jest offline  
Nieprzeczytane 07-03-06, 15:30   #11
Lord Math
Jaszczur

Lord Math awatar

Domyślnie

Jędrzej gram w zwykłą dwójke jeśli ktoś myślał że w noc kruka to sorry że nie wytłumaczyłem miałem 60 siły (ja inwestuję prawie tylko w siłe więc na 9lvl jest to możliwe) nie mogłem u nikogo w Khorinis już się więcej nauczyć więc zjadłem 5 smoczych korzeni i mam 65, a w podstawowej wersji ten miecz ma 65 obrażeń i wymaga 65 siły. Jest ktoś jeszcze kto uważa że gram na kodach.
PS. Jędrzej doczytaj mój ostatni post, a dowiesz się co myśle o kodach.
RPG
Lord Math jest offline  
Nieprzeczytane 07-03-06, 16:06   #12
tttfff
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do tttfff
Domyślnie

Kup kilka zwoji np.Kula ognia walnij kolesine ze 3 razy ucieknij i przygotuj ten czar i nawalaj ją powinno wystarczyc.
p.s Jak ja ją walnelem to ten koles obok zaczol ją bic
p.sSpoko ja nie mysle ze grasz na kodach
RPG
tttfff jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania