Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Pomoc
Przeładuj stronę 3 pytania

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 22-01-06, 21:58   #1
Joey_18
Chrząszcz

Domyślnie

kilka pytań na temat rozdziału trzeciego

1. Mam poziom 16 w mieczu 1- ręcznym 42% w 2- ręcznym cos ponad 30%, siły ok 30, ogolnie nie wiem czemu mam dosc słabe statystki (walcze piracką rapierą która powinna zadawać 100 obrażen a jest słaba ze szok). Jestem magiem ognia w 3 kręgu. Pytanie- jak zabijac poszukiwaczy?
Ludzie to paranoja, godzie Pedra, który ukradł oko innosa a nie moge zabić poszukiwacza- 1, a co dopiero jak są w grupie. Sieczą mnie kulami ognia a ja tą rapierą nic im nie moge zrobic.
2. Drugie pytanie- nie wiem czy to jakis błąd ale jak poszedłem do lasu gdzie jest ten słoneczny krąg to za samo to ze podszedłem dotałem 750 doswiadczenia i poszukiwacz mi powiedział ze zniszczyli juz oko innosa. Podbiegam do ołtarza i faktycznie nic nie ma. Wiec uciekłem bo tych poszukiwaczy jest tam chyba 5-6 a ja jednego nie moge rozniesc. Ide z powrotem do klasztoru a bezimienny mówi "ODZYSKAŁEM OKO INNOSA"!!! I o co chodzi? Pyrokar mówi mi idz do Vatrasa. A Vatras mi mówi ze sie nigdzie nie ruszy dopoki nie znajde mu zastępcy. Wiec co dalej? nie mam zadnych sztątek tego oka bo nic przy ołtarzu nie było
3. Mam misje odpętac 4 opętanych przez poszukiwaczy ludzi. Jednym z nich jest Fernando, którego wczesniej wrzucili do więzienia za sprzedawanie broni bandytom. Jak przychodze do wiezienia to Fernadno sie na mnie rzuca, a jak go potne, to przybiega Lord Andre i mnie siecze- tu sie nie walczy ha ha ha. O co chodzi?
RPG
Joey_18 jest offline  
Nieprzeczytane 22-01-06, 22:33   #2
Bez imienia
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Bez imienia
Domyślnie

1 Ja poszukiwaczy na poczatku zabijałem kusza lub czarami czyli bronia dystansowa bo przy blizszym kontakcie dostawalem lupnia a pozniej to jush z gorki

2 co do oka to jest tam tak ze oni niszcza oka ale ono powinno lezec na tym kamieniu tam nie wiem moze miales buga sprobuj wczytac gre przed tym jak tam szedles.

3 Wsadziles go do wiezienia hehe tesh to mialem nie pamietam jak je rozwiazalem ale prawdopodobnie opuscilem:P:P to lekko glupie bylo.
RPG
Bez imienia jest offline  
Nieprzeczytane 22-01-06, 22:53   #3
szczepek
Demon

szczepek awatar

Domyślnie

3. Ja po prostu otworzyłem cene, zagadałęm do niego i spytałem czy Wszystko w porządku?

Pozwoliłem mu zaatakować pierwszemu - a dalej to już strażnik go zabił. Ja zebrałem książke i fajnie

1. Troche cienki ten poziom. Jak sie postarałem to miałem w 1 rozdziale 16.
RPG
szczepek jest offline  
Nieprzeczytane 23-01-06, 10:20   #4
serphentes
Krwiopijca

Domyślnie

Po pierwsze popracuj troche nad swoim doświadczeniem z broniami :jedno i dwu ręcznymi.
Im większy procent :zielony -30% wojownik -60% mistrz - 60%+ tym więcej będzie ta broń zabierać w twoim przypatku rapier
Po drugie Pyrokar chce dowodu że Xardas go nie oszuka.Porozmawiaj z Xaedasem da ci klucz do skrzynki która jest na farmie Sekoba<tam też jest sporo poszukiwaczy więc popracuj nad maną i zwojami lub bronią i doświadzeniem> weż księge i zanieś ja Pyrokarowi.
Po trzecie opętanych jest z dziesięciu pamiętam : Engrom , Fernando , koleś w czerwonej latarni i tyle pamiętam.Alamanch opętanych zanieś Pyrokarowi i jeden Karrasowi bo prowadzi badania.
serphentes jest offline  
Nieprzeczytane 28-01-06, 11:29   #5
ŚniaDanio
Chrząszcz

Domyślnie

Joey_18 jak masz dodatek Noc Kruka to się nie dziwię, ale jeśli masz Gothic II bez dodatku no to trochę się dziwię,
bez dodatku to wystarczy mieć dobry czar i wszystko pójdzie jak spłatka . Jak masz Noc Kruka to idź do Jarkendaru (w 3 rozdziale tam ich chyba nie ma) i wybij wszystko, tam nic nie jest trudne, prócz Bagiennych Golemów i Trućców. W końcu Mag walczy magią nie Rapierem . Poucz się trochę magii od Parlana i weź czar który ci pasuje.
Nieprzeczytane 28-01-06, 12:41   #6
Joey_18
Chrząszcz

Domyślnie

A teraz wam powiem jak sobie poradziłem. Runa BRYŁA LODU!!! I nic juz mnie nie chlasta.
1. Podjeżdzam do poszukiwacza i zamrazam go- kilka strzałów z mieczyka i kolesia nie ma
2. Przeszedłem już Noc Kruka- wybiłem wszystko łącznie z bagiennymi golemami i trucucielami- a walka z Krukiem trwała 10 sekund ( nie zdązył wyjąć Szponu Beliara a ja go zamrażam ok 16 cięć i kruka nie ma
3. Teraz mam 26 poziom i wybijam dzieki tej runie nawet smocze zębacze
4. Z okiem innosa najsmieszniejsza sytuacja- po porstu wysłałem na miejsce słonecznego kręgu 3 magów i sami powybijali poszukiwaczy- jak przyszedłem to stali przy kamieniu, na którym było juz oko
Tak wiec dzieki za pomoc, a ja zabieram się za smoki
RPG
Joey_18 jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania