Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Pomoc techniczna
Przeładuj stronę Nie pojawia sie menu gry.

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-08-05, 12:29   #1
szlachetny
Chrząszcz

Domyślnie

Musiałem przeinstalowac grę Noc Kruka, poniewaz po jednym z resetów nie pojawiało sie menu głowne gry. Po przeinstalowaniu gry , wszystko było ok do momentu wklejenia starych zapisów. Kiedy wkleiłem zawartosć katalogu saves - znow sie nie pojawia menu. Prosze poradzcie cos - bo ja i moj syn gralismy w tę gre od 3 tygodni i szkoda nam dotychczasowego dorobku.
RPG
szlachetny jest offline  
Nieprzeczytane 12-08-05, 12:56   #2
CtrlAltDelete
Polna Bestia

Domyślnie

Hmmm........ Nom jak by ci to powiedzieć u mnie gra ma taką tendencję że gdy robie reset kompa w grze albo nawet gdy nie jest uruchomiona to zamiast save na jego miejscu mam kropeczki i białe pole. Sądze że niestety ale twoje save'y są stracone , ale zawsze możesz zacząć gre od nowa. A jeżeli chodzi o menu....hmm......wiesz.....może jets to wina save'a . Nie jestem pewien ale myśle że o to chodzi .
RPG
CtrlAltDelete jest offline  
Nieprzeczytane 12-08-05, 21:23   #3
Sad Statue
Demon

Sad Statue awatar

Domyślnie

Hmm , czasami mam coś takiego . U mnie to jest tak że pojawia się tło menu , od dziesięciu sekund do minuty nic się niedzieje , nagle zaczyna grać muzyka i menu włancza się kilka sekund po tym. Może po prostu włącz grę i poczekaj trochę czasu. Jeśli to nie pomoże to nie znam odpowiedzi...

Zabłąkana dusza, w Służbie Adanosa
RPG
Sad Statue jest offline  
Nieprzeczytane 18-08-05, 17:41   #4
Xingu
FISCHER Jumper

Xingu awatar

Wyślij wiadomość przez Yahoo do Xingu
Domyślnie

Mozliwe ze to kwestia save'a. Bo czasem save'y nie tylko przechowuja stany gry, ale i config, zmiany w swiecie... Podobnie mialem w GTA III - po rozpoczeciu nowej gry nie bylo misji. Powodem byl stary save, ktory sobie zachowalem. Jesli ktos sie zna, moze podmienic te pliki w folderze z save'm ale jak nie mozna tego zrobic.... Save'y sa chyba stracone.

Wielki Klasztor - Arcymag Wody
RPG
Xingu jest offline  
Nieprzeczytane 18-08-05, 19:35   #5
apley
Polna Bestia

Domyślnie

Mi działo sie tak samo i tez przeinstalowałem gre ale starych zapisów nie wklejałem
Nieprzeczytane 19-08-05, 15:59   #6
Luke_Flamesword

Luke_Flamesword awatar

Domyślnie

Cytat:
Musiałem przeinstalowac grę Noc Kruka, poniewaz po jednym z resetów nie pojawiało sie menu głowne gry. Po przeinstalowaniu gry , wszystko było ok do momentu wklejenia starych zapisów. Kiedy wkleiłem zawartosć katalogu saves - znow sie nie pojawia menu. Prosze poradzcie cos - bo ja i moj syn gralismy w tę gre od 3 tygodni i szkoda nam dotychczasowego dorobku.
Wejdź na stronę pomocy technicznej cdprojektu, może tam znajdziesz rozwiązanie.

RPG
Luke_Flamesword jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania