Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Pomoc
Przeładuj stronę Nie pojawiające się nazwy przy ataku

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 18-03-16, 23:31   #1
danielo99
Krwiopijca

Domyślnie Nie pojawiające się nazwy przy ataku

Witam mam problem, gdyż jak normalnie chodzę widzę wszystkich imiona/nazwy jest ok, lecz jak wyciągam broń to już tych nazw niema, zauważyłem że u nie wszystkich, próbując atakować takiego bez nazwy jest ciężko bo wali on na oślep raz trafi raz nie, nie wiem co się zepsuło i jak to naprawić, jak chowam miecz wszystko jest ok. Dodam że z łuku jest ok.

Próbowałem teraz odbić trelis i wychodzi na to że nie pojawiają się nazwy orków, assasinów już tak, pozabijałem kilka orków w środku zamku a orkowie tylko mówią "możesz przestać" i nie atakują mnie. A przecież powinien rzucić się na mnie cały zamek.

Ostatnio edytowane przez danielo99 : 18-03-16 o 23:54.
RPG
danielo99 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-03-16, 14:29   #2
jumacz
Jaszczur

Domyślnie

widocznie atakujesz jeszcze wtedy kiedy orkowie są przyjaźnie nastawieni i mają nazwy na zielono, taka właśnie jest specyfika walki mieczem w G3... Zabij jakiegoś orka jakimś silnym czarem to wszyscy się na ciebie rzucą. Jednak odbijanie miast najlepiej jest zostawić na sam koniec rozgrywki bo po zdobyciu trzech każdy orkowy wódz będzie cię atakował.

PS: to że przeciwnik pokonany mieczem leży nieruchomo jeszcze nie znaczy że go zabiłeś, musisz go dobić specjalnym combo (trzymasz PPM + trzymasz LPM). Wrogów (czerwonych) dobijać nie musisz.

Ostatnio edytowane przez jumacz : 19-03-16 o 14:42.
RPG
jumacz jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-03-16, 21:25   #3
danielo99
Krwiopijca

Domyślnie

No i właśnie za późno przeczytałem twoją wiadomość bo przed pójściem do nordmaru chciałem mieć zbroje paladynów i potrzebowałem reputacji u buntowników, więc zaczełem wykonywać zadania w trelis i geldern, wyzwoliłem te miasta a tu przy silden zonk, wszyscy mnie atakuja i jest problem. Mam jeszcze pytanie czy to będzie problemem w dalszej rozgrywce jak wszystkie orki mnie atakują, co będze w nordmarze i varancie jak tam będą traktować mnie orkowie? Bo tak naprawdę zostały mi tylko zadania z silden bo w faring wykonałem zadania, lecz nie oswobodziłem, więc tak naprawdę w martynie stracił bym zadania jedynie z silden.
RPG
danielo99 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-03-16, 22:52   #4
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

W Nordmarze i tak wszyscy orkowie są agresywni to nic nie stracisz. Inaczej sprawa ma się w Varancie. Są tam dwie świątynie uznawane za miasta orków (sam nie wiem czemu) i są z nimi powiązane zadania (kilka), pojedyńczy orkowie też są w miastach. Każdy ork cię atakuje, przez co możesz zacząc walkę z całym miastem, bez wykonywania zadań. Zawsze możesz spróbować ich jakoś wyciągnąć i pojedyńczo zabić. Stracisz wtedy w miastach tylko zadania z nimi związane.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania